TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI: Par parakstu un avataru izmēriem


SVARĪGI: Par parakstu un avataru izmēriem

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Dārgie esošie karaļvalsts iedzīvotāji un jaunpienākušie ieceļotāji!

Katrā karaļvalstī ir savi likumi. Un ir pienācis laiks, kad šajā karaļvalstī ieviešas jauni likumi, kurus jūs visi esat aicināti ievērot!

Pirmkārt jau, ir samazināts maksimālais avatara izmērs, tagad tas ir 200x200. Lielāku jūs nemaz nevarēsiet ielādēt, tā ka šo likumu pildīt būs viegli.

Otrkārt – paraksti. Pēc spraigām karaļvalsts galma debatēm tika nonākts pie šādas vienošanās:
1. Maksimālais paraksta platums (horizontāli) – 640px (neatkarīgi no attēlu skaita)
2. Maksimālais paraksta augstums (vertikāli) – 320px (neatkarīgi no attēlu skaita)
3. Maksimālais teksta garums – 3 rindas (garumā līdz 640px)
4. Maksimālais burtu lielums – 20.

Sardzes priekšnieces – aNgeL un Paloma - cītīgi uzmanīs šī likuma ievērošanu, tāpat arī visi galminieki un iedzīvotāji ir laipni aicināti ziņot par ievērotu pārkāpumu.
Pārkāpuma konstatēšanas gadījumā, vainīgajam tiks nosūtīts aicinājums samazināt savu parakstu līdz augstāk minētajiem parametriem. Ja uzrunātais aicinājumam neatsauksies, tiks nosūtīts atkārtots brīdinājums. Tā ignorēšanas gadījumā tiks sasaukta Karaliskā tiesa, lai lemtu par likumpārkāpēja turpmāko likteni un saņemamo sodu.

Karaļvalsts iemītnieku ievērībai!
Bildes var samazināt:
1. Attēlu rediģēšanas programmā (Adobe photoshop, Microsoft Office Picture Manager (ir gandrīz katrā datorā), vai citā)
2. Internetā, ielādējot attēlu grafisko failu uzglabāšanas hostā (radikal.ru, photobucket.com, imageshack.us u.c.)
3. Ierakstot savu vajadzību šeit līdz ar attēlu, kuru nepieciešams samazināt. Sardzes priekšnieces ar lielāko prieku izpalīdzēs godprātīgiem pilsoņiem, kas vēlas ievērot savas karaļvalsts likumus, bet kuru rocība to neatļauj.

Cerot uz patīkamu sadarbību,
Karaļvalsts Sardzes priekšnieces,
Paloma & aNgeL

Отредактировано Paloma (25.04.2010 00:18)

0

2

Parakstos zem augstāk minētā :)
Domāju, ka jaunie likumi būs izdevīgi visiem - gan labāka pārredzamība lasot ziņojumus, gan nedaudz ātrāk lapas vērs vaļā, jo nebūs jāielādē lielas bildes.

0

3

Ak, manas sardzes priekšnieces - tik jauki. hihihi. A to mīkstsirdīgā karaliene jau sn vairs nevalda pār karaļvalsti. Bet malači - ideja ir pareiza un man šķiet beigās mēs nonācam arī pie pareiziem izmēriem.

0

4

Es nesaprotu kā var ielādēt to attēlu ar parakstu? Man tikai sanāk tur uzrakstīt citātu.  8-)

0

5

Pie parakstiem jāiekopē links uz bildi sekojošā formātā [ img ]www.XXX.com/image.jpg[ /img ] (bez atstarpēm kvadrātiekavās) - ja attēls ir tikai datorā, tad tas jāielādē kādā no neskaitāmajām photo upload mājaslapām.

Отредактировано Paloma (30.07.2015 14:03)

0

6

Ja nesanāk, tad vari arī man atsūtīt bildi, es uztaisīšu tev un tad varēsi nākotnei redzēt, kā tas izskatās. :)

0

7

Liels paldies, ka paskaidrojāt! :) 8-)

aNgeL написал(а):

Ja nesanāk, tad vari arī man atsūtīt bildi, es uztaisīšu tev un tad varēsi nākotnei redzēt, kā tas izskatās.

Es tad varbūt tev aizsūtīšu. Liels tev paldies par izpalīdzēšanu.:)

0

8

Angelique4444 написал(а):

Liels paldies, ka paskaidrojāt!

Gandrīz katrai no mums savulaik ir bijis šis jautājums :D

Privāti ziņas var sūtīt tur kur zem profila ir ЛС, ja nu kādam vajag :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI: Par parakstu un avataru izmēriem