TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x21 - Two Minutes to Midnight


5x21 - Two Minutes to Midnight

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

BOBBY SELLS HIS SOUL TO HELP STOP THE APOCALYPSE/DEAN GOES HEAD TO HEAD WITH DEATH - Crowley (guest star Mark Sheppard) tells Bobby (Jim Beaver) he will give him the location of Death (guest star Julian Richings), the fourth horseman, in exchange for his soul. Knowing Sam (Jared Padalecki) and Dean (Jensen Ackles) need that fourth ring to stop the Apocalypse, Bobby reluctantly agrees. Sam and Dean confront Pestilence (guest star Matt Frewer), but he unleashes a deadly virus upon them, so Castiel (Misha Collins) must intervene on their behalf. Dean has a meeting with Death to discuss Lucifer, and an unholy alliance is formed at a very high price for Dean.

promo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GzhArAgANZ0[/youtube]

0

2

PIETIEK MOCĪT DĪNU!!!!! TAS JAU VAIRS NAV IZTURAMS... :'(

0

3

albalonga написал(а):

PIETIEK MOCĪT DĪNU!!!!! TAS JAU VAIRS NAV IZTURAMS... :'(

Es jau gaidīju šādu tavu rekaciju :( Bet jā, šoreiz es tevi pilnība saprotu un atbalstu, man arī jau sāk piegriezties, ka Dīns visu laiku tiek mocīts :(

0

4

nu kā lai es skatos SPN, ka es vienkārši bimbāju bisu sēriju un pēc tam iekšā viss kā salauzt. Un nepalīdz pat apdomīgais prāts, kurš atgādina, ka Dīns ir izdomāts varonis. Manai sirdij viņš ir īsts un reāls un es nevaru... Man pārāk stipri sāp. Es piemēram neskatījos 3.sezonas pēdējo sēriju, kur Dīns dodas uz elli, līdz nebija pieejama 4.sezonas 1.sērijas, kur viņš atgriežas...

0

5

Man brīžiem skatoties rodas iespaids, ka SPN veidotāji ir mazohisti :D Nē, bet nopietni, pārāk smags SPN ir kļuvis, man arī sāk grūti palikt skatīties. Un atklāti sakot, nav pat īpaši interesanti vairs :| Skatos aiz pieraduma.

0

6

cravey написал(а):

Skatos aiz pieraduma

Es nevaru teikt, ka skatos aiz pieraduma... drīzāk skatos, lai atbalstītu savus mīluļus vismaz ar skatīšanos... Bet izlasīju anotāciju nākošajai sērijai... un sadusmojos... varētu beidzot likt Dīnu mierā...  :canthearyou:

0

7

Webclip:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nbHoQnLdA74[/youtube]

0

8

Bet vispār.. nāvei nevajadzētu būt ļauna.. nāve ir jābūt neitrālai.... jo mirst gan labie, gan ļaunie... un mirt liek nāve, kas pieņem visus, un kurai vienalga, kas un kāds tu esi...  :sceptic:

Tāpat kā nāves eņģeli, kas jau bija parādījušies seriālā.. viņi nebija ļauni.. viņi vienkārši darīja, to, kas jādara..  :canthearyou:

Ohhh.. laikam būs jāpārlasa Bībele.. lai zinātu, kādi tad tie četri jātnieki tiešām bija..  :tired:   :D

0

9

es vienkārši tā smējos šo redzot! :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NWRRhFZboyk[/youtube]

0

10

bumerbmw написал(а):

es vienkārši tā smējos šo redzot!

:D:D:D:D:D

Njā.. šitais ir labs.... :D:D:D

0

11

bumerbmw написал(а):

es vienkārši tā smējos šo redzot! :D

WAAHAHAHAHAHA, gandrīz apgāzos no smiekliem :D Hhahaha, Dēmoni un mūsdienu tehnika  :rofl: hahhaahahhaha, vai es esmu vienīgā, kurai patīk Kraulijs (par britu akcentu nerunājot :D)?!

0

12

cravey написал(а):

vai es esmu vienīgā, kurai patīk Kraulijs (par britu akcentu nerunājot

Nope.. neesi gan...Viņš ir riktīgi foršs... viņam ir ne tikai superīgais britu akcents, bet arī neatkārtojamais britu humors... :D:D:D

0

13

Siikaa написал(а):

Nope.. neesi gan...Viņš ir riktīgi foršs... viņam ir ne tikai superīgais britu akcents, bet arī neatkārtojamais britu humors... :D:D:D

:D Es arī tūbē palasīju, ka Kraulijs daudziem patīk, un ka daudzi baidās, ka Kripke arī viņu novāks  :sceptic:

0

14

cravey написал(а):

Kripke arī viņu novāks

Tad gan pat es sākšu dusmoties...  :O  Un mani Supernatural saistībā sadusmot (ja Dīns paliek dzīvs) nemaz nav tik viegli...  :dontknow:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x21 - Two Minutes to Midnight