TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Jauni personāži Zorro


Jauni personāži Zorro

Сообщений 1 страница 20 из 68

1

Zorro aktieru sastāvam piebiedrojas trīs lieliskas aktrise - Fedra Lopesa, Līgija Petita un Claudija La Gatta.

Fedra Lopez

http://i2.tinypic.com/2vlu1oi.jpg

Ligia Petit

http://i18.tinypic.com/4hct6hx.jpg

Claudia LaGatta

[реклама вместо картинки]

Fedra atveidos slavenu kurtizāni vārdā Bella San Millan. "Viņa būs negatīvā varone, kura apburs vīriešus ar savu skaistumu. Tāpat, būs arī diezgan erotiskas ainas, kurās manu varoni rādīs vannojamies un arī peldoties upē un zem ūdeskrituma..." - tā Fedra.

Savukārt Līgija Petita atveidos aizbēgušu balto verdzeni Isauru Da Silvu. "Ak, Isaura ir kārdinoša un provokatīva. Viņa nav slikta, bet ļoti ambicioza. Mana varone būs saistīta ar Arturo Peničes (Fernando) varoni..." - tā Līgija.

Bet Klaudija La Gatta atveidos Zafiro - skaudīgu musulmaņu meiteni, kura ieradīsies nokārtot rēķinus ar vienu no svarīgajiem telenoveles personāžiem. "Zafiro priekš musulmanietes ir ļoti liberāla un ar savu deju un skaistumu pavedinās Zorro un sāks cīņu ar Esmeraldu..." - Tā Klaudija!

0

2

albalonga написал(а):

un ar savu deju un skaistumu pavedinās Zorro un sāks cīņu ar Esmeraldu...

Gandrīz aizrijos ar brokastīm!! :D interesanti, interesanti...

0

3

Paloma написал(а):

Gandrīz aizrijos ar brokastīm!!  interesanti, interesanti...

hihihi... nu kauč kas jau viniem jādara ar tiem reitingiem... :rofl:

0

4

albalonga написал(а):

a man tāds jautajums, visu zinošā Zorro meitene, līdz kādai sērijai Zorro jau ir uzfilmēts??? kā es saprotu, tas nav pabeigts, ja tu raksti

albalonga написал(а):

nu kauč kas jau viniem jādara ar tiem reitingiem...

;)

0

5

Julia написал(а):

a man tāds jautajums, visu zinošā Zorro meitene, līdz kādai sērijai Zorro jau ir uzfilmēts??? kā es saprotu, tas nav pabeigts, ja tu raksti

Tradicionāli ir gatavas apmēram nedēlu vai divas uz priekšu sērijas vai pareizāk sakot sēriju materiāls, kuru somontē kauč kā, kā nu režisors liek. Šo to izgriež, ja vajag šo to piefilmē... Un protams, ka Zorro turpina filmēt... Nu ja mēs esam 15. sērijā, pieņemu, ka viņiem tā pa īstam gatavas ir kādas 20...

0

6

albalonga написал(а):

Nu ja mēs esam 15. sērijā, pieņemu, ka viņiem tā pa īstam gatavas ir kādas 20...

skaidrs.... nu jāā... no vienas puses forši, bet no otras, man tas nepatīk... labak kad seriāls jua ir gatavs mums to skatīties... bija kādreiz, neatceros kādā seriālā, mums to rādīja, bet filmēšana vēl nebija beigusies. un tur meksikā pieparsīja, lai būtut citas beigas (baigi labās beigas) un tā kaut kā arī notika... :/ aaaai...
baidos, ka arī te var ietekmēt cilvēku vēlmes... darīs visu lai celtu reitingu un zini "hoteli kak lutče a polučilasj kak vsegda.."

0

7

Julia написал(а):

skaidrs.... nu jāā... no vienas puses forši, bet no otras, man tas nepatīk... labak kad seriāls jua ir gatavs mums to skatīties... bija kādreiz, neatceros kādā seriālā, mums to rādīja, bet filmēšana vēl nebija beigusies. un tur meksikā pieparsīja, lai būtut citas beigas (baigi labās beigas) un tā kaut kā arī notika...  aaaai...
baidos, ka arī te var ietekmēt cilvēku vēlmes... darīs visu lai celtu reitingu un zini "hoteli kak lutče a polučilasj kak vsegda.."

Var jau būt, bet no otras puses - kad TV kāds jauns seriāla sākas, es netā beigas apskatos un vairs nav interesanti skatīties, a te nekas nav zināms...

0

8

albalonga написал(а):

kad TV kāds jauns seriāla sākas, es netā beigas apskatos un vairs nav interesanti skatīties, a te nekas nav zināms...

kurš tev prasa kat kur ložņāt un skatīties pa priekšu notikumiem??? :D pati vainīga...  ;)

0

9

Julia написал(а):

kurš tev prasa kat kur ložņāt un skatīties pa priekšu notikumiem???  pati vainīga...

nu jā, bet tāda es esu. Un man ir liela nojautka, ka kad Zorro parādīsies Latvijā uz tv ekrāniem, man jau visa interese būs zudusi... Tāpat bija ar Vētru... :D

0

10

albalonga написал(а):

nu jā, bet tāda es esu. Un man ir liela nojautka, ka kad Zorro parādīsies Latvijā uz tv ekrāniem, man jau visa interese būs zudusi... Tāpat bija ar Vētru...

nu tas jā.... priekš kam skatīties otro reizi... es iespejams arī vairs neskatītos... kaut kā otro reizi skatīties.. :/  nea.. ;)

ja vien paspēšu Zorro normāli, ar tavu palīdzību, noskatīties :D

0

11

albalonga написал(а):

Tradicionāli ir gatavas apmēram nedēlu vai divas uz priekšu sērijas vai pareizāk sakot sēriju materiāls, kuru somontē kauč kā, kā nu režisors liek. Šo to izgriež, ja vajag šo to piefilmē... Un protams, ka Zorro turpina filmēt... Nu ja mēs esam 15. sērijā, pieņemu, ka viņiem tā pa īstam gatavas ir kādas 20...

hmm. Vispār tas ir riskanti... mazums kas var aktieriem notikt, bet nu no otras puses saglabājās intriga... :)
A daudzus seriālus vispār šādi filmē-tā, ka beigas nemaz nav?

0

12

missy написал(а):

hmm. Vispār tas ir riskanti... mazums kas var aktieriem notikt, bet nu no otras puses saglabājās intriga...
A daudzus seriālus vispār šādi filmē-tā, ka beigas nemaz nav?

Visi lielie telekanāli Meksikā un citur Latīņamerikas zemēs - arī telemundo ASv tā dara. Latvijā tagad tā notiek ar Neprāta cenu. Tas ir normāli. Filmē un rāda un tad pēc reitingiem nosaka, ko pārveidot, ko ne, vai paildzināt - pielikt klāt paredzētajam sēriju skaitam vēl kādas, vai arī nē - varbūt slēgt seriālu ātrāk, ja dikti slikti reitingi (Tā bija Meksikā ar La Esposa Virgen!!!)

0

13

nju ko jauni peronazi jaunas srias aizraujoshak paliek ^_^

0

14

albalonga написал(а):

kad TV kāds jauns seriāla sākas, es netā beigas apskatos un vairs nav interesanti skatīties, a te nekas nav zināms...

Nu kāāā tā var??? :D Es tieši tāpēc cenšos neko neuzzināt, kas notiks tālak, lai nezustu interese, lai kādu momentu skatoties pa tv nesabojātu izjūtas.. ;) Un tiem seriāliem, kas patiešām patīk (piemēram, Likmei) es pat anotācijas nelasu. ;)
A Zorro man patīk skatīties vienlaicīgi ar ASV. :D Piemēram, arī ar video montāžām - esmu tā pieradusi, ka tajās ir momenti no nākotnes, a Zorro.. nekā. :D

0

15

Un par filmēšanu un skatīšanos pēc skatītāju vēlmēm un reitingiem.. nu.. ne vienmēr klausa.. ne vienmēr.. :(

0

16

Bet cik visi "Zorrīgi" paliek! :D nu-avataru ziņā. :D

0

17

Paloma написал(а):

Un par filmēšanu un skatīšanos pēc skatītāju vēlmēm un reitingiem.. nu.. ne vienmēr klausa.. ne vienmēr..

Nu tā jau ir, bet vienalga vienmēr seko kādas izmaiņas, ja reitingi zemi. Nu re, Zorro arī bāz iekšā trīs jaunas daiļavas... :D  Liks akcentu uz erotiku... :rofl:

0

18

Paloma написал(а):

Bet cik visi "Zorrīgi" paliek!  nu-avataru ziņā.

hihihi... tas gan... ^_^

0

19

Paloma написал(а):

Bet cik visi "Zorrīgi" paliek!  nu-avataru ziņā.

Nu jā... mūs ir pārņēmis Zorro trakums... :lol:
Vienkārši kad noskatījos "Zorro" 15. sēriju nevarēju atturēties un neielikt Zorro avartu. :D :)

0

20

Fedra Lopez tādā LOMĀ?  :O
Mda... es viņu atceros no EL DESPRECIO un SER BONITA NO BASTA. IMHO protams, taču viņa vairs nav tik smuka kā agrāk, daudzas plastiskas operacijas dara savu lietu. Vareja atrast tikpāt slavēnu, tikai daudz simpatisku aktrisi...  :/
Nu paskatisimies kas no tā iznāks, varbūt viņa vēl nepatiks skatitājiem, un...  :bende:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Jauni personāži Zorro