TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Jauni personāži Zorro


Jauni personāži Zorro

Сообщений 21 страница 40 из 68

21

missy написал(а):

Vienkārši kad noskatījos "Zorro" 15. sēriju nevarēju atturēties un neielikt Zorro avartu.

Tieši tāpat kā es!!! :D:D:D
Deyalit
A kur tu redzēji Ser bonita no basta...?  :rolleyes: saprotu jau, ka skatos datorā jau divus seriālus, bet tik un tā... :D

0

22

Paloma
Es to skatījos datorā, ieladēju no viena forumā serijas. ;)
Varu pamēklet dzīvas saites uz serijam, jo tas bija sen un serijas jau varbūt deleted. ;)

0

23

Deyalit
Tas, ko teikšu, nu nemaz nav par tēmu - bet tavs avatars un paraksts vienkārši ir dievīgs!  :give_heart: Perfekts!!!! :give_heart:

0

24

Deyalit
Ja nav grūti, lūdzu... būšu pateicīga.. :blush2:

0

25

ka zel ka riit neredzesim zorro=( gaidisim otrdienu.... :cray:

0

26

visss... :cray: visi nomainīja avatarus un daudziem ir Zorro... :( es pat tagad jūs visas jaucu... lasu, lasu.. tad saprotu, kaut ko neiebraucu kas to raksta! skatos, a tas nav tas cilvēks... (kuru domāju).. eeeh... visi nomainījāt savas sejiņas...

es piemēram, Deyalit - jau arī iedomājos kā to aktrisi (aizmirsu kā sauc, sorry)... a tagda ir N. Klausa :(

un albalongu vēl kaut kā pieņēmu nedz kapēc...
Palomu un missy  nevaru...

tikai Danna labā.... tik un tā paliek Dana Garsia.. :D man tava sejiņa (avatars) jau asociējas ar tevi... :D

vot tā... :(

0

27

Vai, Julia... jūtos vainīga.. bet man tāpat tak bieži mainījās avatari...  :blush: Nu bet saproti mūs - ko lai darām, ka Zorro mūs tā ir aizrāvis??  :blush2: mēs jau neesam vainīgas, visu Zorro.. :P

0

28

julia bet man ari nav nomainits rekuka staveja zorrito ta stav un avatars la tormentina :rose:

0

29

Julia написал(а):

Palomu un missy  nevaru...

Ai nu piedod. Ko man darīt? :D
Es ceru, ka pieradīsi. :kiss:

0

30

Paloma написал(а):

Vai, Julia... jūtos vainīga.. bet man tāpat tak bieži mainījās avatari...   Nu bet saproti mūs - ko lai darām, ka Zorro mūs tā ir aizrāvis??   mēs jau neesam vainīgas, visu Zorro..

a man zorro nepatik, ja? ahaaaa...  :beee:  tā ir tik otmazka!!

:D nu labi, labi... es tak tikai tā, runāju runāšanas pēc... protams, ka lieciet, mainiet ko gribat... :rose:

HuLiA написал(а):

julia bet man ari nav nomainits rekuka staveja zorrito ta stav un avatars la tormentina

nu jā.. tevi es tagad no attaluma atpazīstu... bet pārējos... labi vēl ka deyalit nav nekas no zorro!!! :rofl:

:swoon:

0

31

missy написал(а):

Ai nu piedod. Ko man darīt?

:blush2: jau piedevu.... :blush2:

0

32

Julia
A tu gan netaisies mainīt.. tu vienkārši esi šis mīlīgais kaķītis!!!
A ar kuru avataru es tev saistījos? :O vienkārši man tie tiešām mainījās..  :blush:

0

33

Paloma написал(а):

Julia
A tu gan netaisies mainīt.. tu vienkārši esi šis mīlīgais kaķītis!!!
A ar kuru avataru es tev saistījos?  vienkārši man tie tiešām mainījās..

nē.. es netaisos tuvākajā laikā mainīt avataru... un ja mainīšu, nedomāju ka tas būs kaut kas saistīts ar seriālu aktieriem... vienkārši man tas kaut kā nepatīk... vai kaut kas vispārējs vai arī mana seja.. tā kā savu seju negribu.. tad kaut ko ne no seriāliem un ne cilvēkiem.. :D

ar ko asociējies tu.... :D piedod, ne ar ko...  protams, man ir savas domas par tevi, tavu izskatu un vispār .. bet tā kā tev avatars bija uzraksts "Paloma" (ilgu laiku) tāpēc nekādu īpašu asociāciju nebija.... ;) bet tas nav slikti... tagad arī nebūs, jo tie Zorro face ir katram otram un es to redzu seriālā, tāpēc Zorro seja man asociēsijas ar zorro... tāpat ikviens kam bija P. Manterola man asociējas tikai ar Hūliju.... nu nezinu.. tas ir tas ko es jūtu, tas ir godīgi... (tas nav nekas slikts.... es jūs visas mīlu... tās kuras aktīvi piedalās) :D :kiss:

Отредактировано Julia (04.03.2007 23:33)

0

34

Julia написал(а):

tikai Danna labā.... tik un tā paliek Dana Garsia..  man tava sejiņa (avatars) jau asociējas ar tevi...

Zini man ir milzīgs prieks!!! Un šito uztveru kā lielum lielu komplimentu. Sen nebiju tik jauku komplimentu saņēmusi. :give_heart:
Ak, paldies ka jūs visas šiet esat!!!   Es ar jūs diktām mīlu! :kiss:

0

35

Julia написал(а):

nē.. es netaisos tuvākajā laikā mainīt avataru..

julia es ari negribu neko mainit pat ne savu miiiiiiilzigo parakstu zorro :rofl:

0

36

Ak Dievs, kaa es ieniistu skolas datorus!! Ok, tas ne par teemu. :P
Julia, es pat nokauneejos.. un man nopietni sagribeejaas pastaaviigu avataru, ar ko es saistiitos. Tikshu maajaas un kjershos pie lietas! Galu galaa prieksh Zorro jau veel signature ir. :P
Un es juus visas arii miilu!! Shis forums jau ir atkariiba. :D  :give_heart:
Bet interesanti, cik loti mees atskiramies no taa, kaa katru no mums iedomaajamies..?? ;)

0

37

Paloma написал(а):

Bet interesanti, cik loti mees atskiramies no taa, kaa katru no mums iedomaajamies..??

Man bieži vien arī galvā rodas tieši tads pats jautājums un pārdomas. :meklet:
Bet nevaru arī nepiekrits tam, ko tu pirms tam minēji - ka šis forumsir atkarība. Nu, precīzi bez gala. Pirms tam nekādi nevarēju saprast draugiem.lv atkarīgos un arī visus pārējos foruma atkarīgos. Bet nu varu - un kā vēl!!! Jo esmu pati kļuvusi par ši foruma atkarīgo!!!! :give_heart:

0

38

Paloma написал(а):

Julia, es pat nokauneejos.. un man nopietni sagribeejaas pastaaviigu avataru, ar ko es saistiitos. Tikshu maajaas un kjershos pie lietas! Galu galaa prieksh Zorro jau veel signature ir.
Un es juus visas arii miilu!! Shis forums jau ir atkariiba.   
Bet interesanti, cik loti mees atskiramies no taa, kaa katru no mums iedomaajamies..??

oi, nu man tāds lepnums par to, ka Tev ir svarīgi ko es domāju... :blush2: nu ko, tad gaidīšu kādu bildi tu uzliksi :D un protams, parakstā var būt brīnešķigs Zorro!!! :kiss:

danna написал(а):

Pirms tam nekādi nevarēju saprast draugiem.lv atkarīgos un arī visus pārējos foruma atkarīgos. Bet nu varu - un kā vēl!!!

jāāā... tik daudz atkarīgo no draugiem.lv vai one.lv ... bet mani tie īpaši nepiesaista... dažreiz sarakstos tur ar kādiem draugiem, vo tur ir tā atšķirība, ka gan draugos gan one.lv es sarakstos galvenokārt ar saviem realijiem draugiem, bet te mēs nepazīstam viens otru.. :D un tomēr, man arī tas tā piesaistīja!!!! es arī kļuvu atkarīga...

:rose:

0

39

Nu, mēs visi, gandrīz, dzīvojam Latvijā, un var jau būt tāda jespēja, ieraudzit kadreiz viens otru reālitātē un paskatīties - vai skarīt mūsu domās par to kā iedomājamies cits citu. ;)

0

40

Deyalit написал(а):

Nu, mēs visi, gandrīz, dzīvojam Latvijā, un var jau būt tāda jespēja, ieraudzit kadreiz viens otru reālitātē un paskatīties - vai skarīt mūsu domās par to kā iedomājamies cits citu.

Nu... vispār man šāda doma bij ienākusi prātā - sarīkot kādu tusu kaut kur visiem šī foruma dalībniekiem - un es domāju, ka tie aktīvākie noteikti sarastos arī no citām pilsētām - ne tikai no Rīgas - jo Latvija jau gana maziņa... Bet - es domāju, ka tas vēl ir biku par agru un gan jau mēs līdz tam nonāksim... Bet runājot par to, kā izskatāmies - Julia norādītajā vebsaitā ir ļoti smuka viņas bildīte - tā ir face.lv anketā. A mani, ka dikti kāds grib zināt kā izskatos - mierīgi var uziet draugos - šķiet, ka visi jau zin, ka mans vārds pasē ir Sanda Donika - un ticiet man - draugos tāda esmu vienīgā... :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Jauni personāži Zorro