TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Jauni personāži Zorro


Jauni personāži Zorro

Сообщений 61 страница 68 из 68

61

albalonga написал(а):

Hmmm... Viņa Pļavniekos, es Purvciemā - turpat blakus jau ir... Favorīte jau vienmēr tā tuvāk karalienei... (vai varbūt karaliene - favorītei...)

:rofl:  :rofl:  :rofl: Es Pļavniekos!!!!!

albalonga написал(а):

KIKo trieka ķertu a reitingi gaisā uzskrietu un Zorro visu laiku nabags censtos lūpu krāsas palikas no savas maskas notīrīt...

:rofl:  :haha:  :rofl:

0

62

Paloma написал(а):

Es Pļavniekos!!!!!

Aha - tad jau tu ar favorīte - pie karalienes tuvāk... :rofl:

0

63

HuLiA написал(а):

албалонга ты теперь нюша из смешариков

Nu tieši tā - nu - kā jums mans aviks???? Foruma krāsai gan īpaši nepiestāv... Atpakaļ uz Zorro nomainīt???:D

0

64

albalonga написал(а):

Nu tieši tā - nu - kā jums mans aviks???? Foruma krāsai gan īpaši nepiestāv... Atpakaļ uz Zorro nomainīt???

nezinu, kā gribi.. bet AVIKS SUPER.. es kā ieraudzīju sāku ņirgt, toties, ja arī nepiestav, bet ļoti atšķirāt un uzreiz tik viegli pamanīt un atcerēties!!!
aahh.. iz kņazi v grjazi!!!! :rofl: nēē, es nevaru.. :rofl: :haha: ir karaliene, taču ar hrušas facu!!!! :rofl:

Paloma написал(а):

Es Pļavniekos!!!!!

ne, man patīk.... :D
un tā, albalonga, tik mums tuvāk grib!!!! :rofl:

super!!!
a es jau iepazinos ar Huliu, Deyalit, Palomu... vēl kāds uzaicināja, taču netieku skaidrā, kurš tas ir...? :nezinu:

0

65

Julia написал(а):

nezinu, kā gribi.. bet AVIKS SUPER.. es kā ieraudzīju sāku ņirgt, toties, ja arī nepiestav, bet ļoti atšķirāt un uzreiz tik viegli pamanīt un atcerēties!!!
aahh.. iz kņazi v grjazi!!!!  nēē, es nevaru..   ir karaliene, taču ar hrušas facu!!!!

Nu ja favorītei patīk, tad hrušai būs būt... :rofl:

0

66

albalonga написал(а):

Nu tieši tā - nu - kā jums mans aviks???? Foruma krāsai gan īpaši nepiestāv... Atpakaļ uz Zorro nomainīt???:D

albalonga super aviks nemaini ta4u to! tadu mazino mazino njushu obizatj :angry2:  ne nado :rolleyes:  :lol:  :biggrin2:

0

67

albalonga написал(а):

Aha - tad jau tu ar favorīte - pie karalienes tuvāk...

Favor'ite? Paldies...  :rose: bet nu šī sakritība ir fantastiska!! :D

albalonga написал(а):

Nu tieši tā - nu - kā jums mans aviks????

nuuu.. man jau lab'ak Zorro... bet lai nu jau arī ir šis - pieradīšu. :P

0

68

albalonga написал(а):

Nu ja favorītei patīk, tad hrušai būs būt...

BŪT!!!! tiesi tā...  :boast:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Jauni personāži Zorro