TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Teresa (Televisa, 2010)


Teresa (Televisa, 2010)

Сообщений 1 страница 20 из 85

1

http://i52.fastpic.ru/big/2013/0204/6c/b6c9ee4df53e767177108e78fbdc806c.png

Terēze
Oriģināls: Teresa (1989)
Producents: Jose Alberto Castro
Sēriju skaits: 152
Dziesma: Gloria Trevi - Esa hembra es mala
Sižets: Terēze ir jauna un ļoti gudra sieviete, kura vairāk par visu sapņo kļūt ietekmīga un bagāta, jo nāk no nabadzīgas ģimenes. Pēc vairākiem pazemojumiem, viņa aptver, ka ar savu skaistumu un prātu spēj savaldzināt vīriešus un izmanto to, lai iegūtu iespēju studēt jurisprudenci dārgākajā universitātē un lai piepildītu visus savus kārotos mērķus. Taču ir viens bet....sieviete ir iemīlējusies tikpat nabadzīgā kā pati vīrietī.  http://forum.mybb.ru//nocopy.gif
Aktieru sastāvs:
Angelique Boyer - Teresa Chávez Aguirre.
Sebastián Rulli - Arturo de la Barrera.
Aarón Díaz - Mariano Sánchez Suárez.
Cynthia Klitbo - Juana Godoy.
Ana Brenda Contreras - Aurora Alcázar Coronel.
Daniel Arenas - Fernando Moreno Guijarro.
Margarita Magaña - Aída Cáceres Azuela.
Manuel Landeta - Rubén Cáceres Muro.
Felicia Mercado - Genoveva de Alba vda. de Castellanos.
Silvia Mariscal - Refugio Aguirre de Chávez.
Juan Carlos Colombo - Armando Chávez Gómez.
Raquel Olmedo - Oriana Guijarro Vda. de Moreno.
Fernanda Castillo - Luisa de la Barrera.
Fabiola Campomanes - Esperanza Medina.
Toño Mauri - Hernán Ledesma.
Alejandro Ávila - Cutberto González.
Patricio Borghetti - Martín Robles Ayala.
Óscar Bonfiglio - Héctor Alcázar.
Eugenia Cauduro - Vanessa Coronel.
Mar Contreras - Lucía Álvarez Granados.
Dobrina Cristeva - Mayra Azuela de Cáceres.
Luis Fernando Peña - Juan Antonio "Johnny" Gómez Domínguez.
Gloria Aura - Patricia "Paty" Nájera Valverde de Gómez.
Guillermo Zarur - Don Porfirio Valverde.
Issabella Camil - Paloma Dueñas.
Alejandro Nones - Paulo Castellanos de Alba.
Joana Brito - Nachita de Medina.
Willebaldo López - Pedro Medina.
Jessica Segura - Rosa Chávez Aguirre.
Juan Sahagún - Ramón Sánchez.
Rodrigo René - Pablito Medina.
Monserrat de León - Griselda.
Hugo Aceves - Rodolfo Méndez "Fito".
Saúl Flores - Saúl.
Felipe Nájera - Hugo.
Elena Torres - Magda.
Eduardo Carbajal - Darío.
María Dolores Oliva - Gema.
Juan Diego Covarrubias - Julio.
Alejandra Adame - Florencia Dueñas y Velez.
María Pía - Ivonne.
Roberto Romano - Raúl.
Heidi Balvanera - Sasha.
Hortensia Gramajo - Reina.
Sofía Castro - Sofía.
Toño Infante - Fausto.
Iván Lomelí - Campesino.

0

2

neko nezinu par šo telenoveli, bet man interesanti izlikās, ka , manuprāt, Ana Brenda izlec no pārējo kandidāšu loka... nu, pārējās tādas jaunākas, meitenīgākas man šķiet... :)
Un, protams, nezinu, ci kdaudz varu spriest, neskatoties seriālu, bet pēc trailera un foto man Allisson Lozz kkā neeeemaz nepiesaista, īpaši jau galvenajām lomām... Par pārējām.. Maite, Ana, mmm ^^

0

3

Galvenajā lomā būs Ana Brenda

0

4

Kas nozīmē, ka man jau ir radusies interese šo seriālu paskatīties :D

0

5

Jap, man ar prieks, ka Ana Brenda galvenajās lomās :) Interesanti tagad uzzināt, kurš būs viņas partneris :D

0

6

aNgeL написал(а):

Interesanti tagad uzzināt, kurš būs viņas partneris :D

pilnīgi noteikti!

0

7

Starcitu, Paloma, Tev gan jau tas nepatiks, bet Terēzei esot velkamas paralēles ar Rūbiju - respektīvi galvenā varone ļoti mīl naudu.

0

8

Hmm...nu es tā kā uzskrēju informācijai, ka vēl nemaz nav izlemta galvenās lomas atveidotāja, un Ana Brenda kastingu nav izturējusi..

0

9

aNgeL написал(а):

Starcitu, Paloma, Tev gan jau tas nepatiks, bet Terēzei esot velkamas paralēles ar Rūbiju - respektīvi galvenā varone ļoti mīl naudu.

akk.. nē, nu saproti... lieta ir tajā, vai tas mainās seriāla gaitā, vai nē... Sižets, kur sākumā tik par naudu domā un beigās mainās mīlestības dēļ varētu būt pat ļoti foršs. Tā ka mans jautājums ir - cik tālu ir līdzības ar Rūbiju?

aNgeL написал(а):

Hmm...nu es tā kā uzskrēju informācijai, ka vēl nemaz nav izlemta galvenās lomas atveidotāja, un Ana Brenda kastingu nav izturējusi..

ak, šīs baumas, un atkal neko nevar saprast. :D

0

10

Paloma написал(а):

Sižets, kur sākumā tik par naudu domā un beigās mainās mīlestības dēļ varētu būt pat ļoti foršs.

Nu jāa.. zinu :D bet es uz to atbildēt nevaru.. Tikai ka iespējams, ka tā Terēze esot negatīvāka par Rūbiju , bet nu es kā par Terēzi ar nekā īsti nezinu..tad nez.. wsp varētu sižetu laikam palasīt :D

0

11

tik tiešām... būs jāpalasa. :D negatīvāka par Rūbiju? Kur ta vēl trakāk? :D

0

12

Vecis būs Euhenio Siller un dāma Adriana Fonseca vai Vanessa Villela vai vēl viena tur jauna aktrise cik dzirdēju.

0

13

Violeta Isfel tā jaunā aktrise

http://www.esmas.com/galeria/fotos/2007/5/2007151934591179275699.jpg

0

14

Tagad runā, ka galveno lomu tēlos Araselija Arambula.

Aracely Arámbula protagonizaría "Teresa"
En el twitter de NXclusiva se asegura que en unas horas se confirmará a la Chule como protagonista del refrito de la telenovela que lanzó a la fama a Salma Hayek
20 de mayo, 2010

Todo parece indicar que la suerte está echada y que a Aracely Arámbula se le hizo realidad el sueño de protagonizar el remake de la telenovela Teresa que en 1989 lanzó a la fama a Salma Hayek.

El programa de televisión mexicano NXclusiva (Televisa) aseguró a través de Twitter, que la actriz de 34 años hará el rol principal y lo confirmará en su emisión de la tarde.

Arámbula fue vista hace unos días en los foros de Televisa hacienda el casting para el personaje que también quería obtener la actriz Angelique Boyer.

El productor de la telenovela, José Alberto Castro, anunciará el elenco completo de su nuevo proyecto, pero también se rumora que el galán de la Chule será nada más ni nada menos que Eduardo Santamarina.

0

15

mmaarriiaa написал(а):

Tagad runā, ka galveno lomu tēlos Araselija Arambula

Mhmm..arī jau šo dzirdēju.. Bet nu - viss vienmēr var paspēt mainīties vēl 100 reizes :D

0

16

ai, drausmas, apnikuši viņi man ar savu neizlēmību! :D :D :D
katram seriālam 100 reizes galvenie varoņi nomainās! :D

0

17

Paloma написал(а):

katram seriālam 100 reizes galvenie varoņi nomainās!

vo vo.. :D bet dažreiz jau nomainās uz labu (piem El Clon) , lai gan biežāk ir otrādi (piem. visi pārējie :D :D )..

0

18

Terēzes lomu atveidos Angelique Boyer (Corazón salvaje(2009), Mujeres Asesinas, Alma De Hierro, Muchachitas como tu, Rebelde, Corazones al límite)

http://s15.radikal.ru/i189/1006/5d/64c084860e31.jpg http://s002.radikal.ru/i197/1006/6b/fb3c2910e83f.jpghttp://s61.radikal.ru/i172/1006/ed/16cd57d3eff1.jpg

0

19

Tā kā nevienu no minētajiem seriāliem neesmu skatījusies, tad nav brīnujms, ka pirmo reizi šo redzu... :D Nu nez, grūti jau spriest neredzējušais darbībā viņu, bet pēc foto neizskatās neko diži... :)

0

20

Es arī viņu nepazīstu :D nu pēc bildēm man viņa neizskatās pēc tādas, kas varētu atveidot mantkārīgu sievieti :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Teresa (Televisa, 2010)