TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Teresa (Televisa, 2010)


Teresa (Televisa, 2010)

Сообщений 61 страница 80 из 85

61

es tieši tagad Rūbiju atkal skatos tā nopietni, jau pie 65.sērijas. pēc izskata šo aktrisi ar Barbaru Mori nevar salīdzināt, Barbara ir daudz iespaidīgāka, bet nu, varbūt kaut kad jāiemet acs arī šajā..

0

62

Varētu būt, ka jaucu, bet manuprāt šī telenovele nav saistīta ar Rūbiju. Sakrīt tas, ka galvenā varone ir mantkārīga un pamet mīlsetību naudas dēļ, protams var atrast sižetiskas līdzības, bet tā sižetiski telenovele Rūbija bija pilnīgi savādāka.

0

63

angelina написал(а):

pēc izskata šo aktrisi ar Barbaru Mori nevar salīdzināt, Barbara ir daudz iespaidīgāka

Manuprāt Anhelika izskatās arī ļoti efektīgi un ir skaista, gan tumšmataina, gan blonda. Un viņai ir liels talants, tiešām lieliski tēlo. Un man viņa tagad sirdī ir iekritusi pēc Lo que la vida me robo, tāpēc domāju, ka mēģināšu un noskatīšos visas Teresas sērijas, jo tagad būs pilnīgi cits skats uz viņu jo domas ir mainījušās.

0

64

mmaarriiaa написал(а):

Varētu būt, ka jaucu, bet manuprāt šī telenovele nav saistīta ar Rūbiju.

Par šo jautājumu cilvēkiem patīk padiskutēt, jo līdzību dēļ tiešām liekas, ka abas nāk no viena rīmeiku atzarojuma. Šī 2010. gada Teresa jau ir 4. rimeiks, bet Rūbiju ir uzrakstījusi pavisam cita autore, tāpēc Rūbijai ar visām Terēzes versijām nav nekāda sakara.
Man vispār liekas, ka Barbara un Anhelika ir pēc izskata diezgan līdzīgas, tādēļ viņas daudzi salīdzina. Es arī gribēju pēc "Teresa" tagad vēlreiz noskatīties un atsaukt atmiņā Rūbiju. Bet noskatījos Rūbijas treileri un sapratu, ka negribu skatīties, jo mani Barbara Mori vairs nepārliecināja tik ļoti. Vispār man liekas, ka abām ir līdzīgs tēlošanas līmenis - vienai labāk padodas vienas ainas un otrai citas. Bet vizuāli no abām varonēm man spilgtāks šķiet Terēzes stils un izskats.

mmaarriiaa написал(а):

tāpēc domāju, ka mēģināšu un noskatīšos visas Teresas sērijas, jo tagad būs pilnīgi cits skats uz viņu jo domas ir mainījušās.

Man jau būs prieks, ja tā darīsi :) Es jau skatījos ielādētā formātā un pat pēc noskatīšanās nespēju izdzēst sērijas, jo domāju, ka nākotnē sagribēšu vēlreiz skatīties.

mmaarriiaa написал(а):

Un man viņa tagad sirdī ir iekritusi

Man tāpat. Tādēļ noskatījos Teresu, mēģinu pabeigt Abismo de pasion (jo kad to rādīja pirmo reizi, biju atstājusi ~pie 90.sērijas visādu sēriju problēmu dēļ)  un ik pa brīdim paskatos Lo que la vida me robo :D
Bet par Anheliku tiešām ļoti dažādas domas skatītājiem - vai nu ļoti patīk vai ļoti nepatīk. Bet toties par viņu daudz runā.

0

65

Iepriekš redzēju no šīs telenoveles nedaudz, biju lasījusi daļēji anotācijas, bet tagad esmu sākusi skatīties tā nopietnāk, esmu tikusi līdz 46. sērijai, ar pārtinumiem, protams, bet visus brīžu ar Teresu un Arturo skatos, un vēl arī to kā Teresa ar Aīdu plēšas. Man īstenībā ļoti patīk. Kā jau Enģelītis teica, man arī patīk Teresas stils, tik skaisti tērpi, vispār koptēls ļoti elegants, es īstenībā vilktu visu, kas ir viņas garderobē, vienīgais, tie mākslīgie ziediņi, kurus viņa dažreiz piesprauž pie apģērba, to gan nē, nekad neesmu tādus lietojusi kā aksesuāru. Un skatoties vēlreiz pārliecinos, cik gan Anhelika ir skaista gan ar tumšiem, gan blodniem matiem. Viņai piestāv šī loma, pelnīta arī balva par labāko aktrisi tajā gadā, nevienu citu aktrisi šajā lomā es nevaru iedomāties. Sebs man arī patīk šādā cienījama advokāta lomā, tālāk sērijās jau viņš vairāk izpaudīsies, jo pagaidām viņš akli visam tic. Anhelika ar Sebu ir tik saderīgs pāris.  Un man jau arī liekas, ka mīlestība viņiem abiem ar Teresu bija jau no sākta gala, tikai Teresa to negrib atzīt. Mariano ir lielisks pārī ar Auroru, kā cimds ar roku, un man nepatīk, kad viņš jaucas Teresas un Arturo attiecībās, Teresa Mariano pievīla, bet tieši tāpēc viņš atrada mīlestību pie Auroras, kas ir no citas puses labi. Vienīgais man ir žēl Teresas vecāku, ka viņa pret viņiem nav taisnīga, Teresu  ļoti ietekmēja māsas nāve, tas cik nicinoši pret viņu izturējās bagātnieki, tas viņai kā dzinulis izsisties sabidrībā, bet ne ar pareizajām metodēm izsisties, vispār interesants tēls, un atšķiras ar to no "labuma meklētājām", ka viņa ir ļoti gudra arī savā karjerā, ar izcilām prāta spējām, es jau domāju, ka viņa pati visu spētu sasniegt un viņai bagātībai vīrietis nav nepieciešams. Man īpaši patika brīdis kā lekcijas laikā Teresa nolika pie vietas Aidu, kad tā viņai piesējās, par to, kurš gan viņai nopircis datoru. Un vēl atmiņā brīdis par to, ka viņai nav žēl viņai atdot savu kāzu kleitu, ja jau līgavaini arī ir atdevusi. Interesanti skatīties sērijas, ātri iet uz priekšu. Rūbija bija pilnīgi citāda telenovele, bet, ja salīdzina Rūbiju un Teresu, man tomēr šķiet, ka Rūbija bija alkatīgāka, viarāk tāds vienkārši maitisks tēls, kurš saņēma ko pelnīja, bet Teresa man neliekas tāda, ka viņu vienkārši nosaukt -  ļauna. Kļūdījusies, manipulatore, pārņemta ar visu ko grib nepadomājot par citu jūtām - jā, bet ne aukstasinīga. Teresa noteikti ir daudz izteiksmīgāks tēls par Rūbiju. Bet pareizs teiciens - Tu viņu mīlēsi un ienīdīsi.

Отредактировано mmaarriiaa (02.07.2014 18:28)

0

66

Forši, ka tiešām arī sāki skatīties :) Lasu tagad tavu komentāru un atceros, ka man bija ļoti līdzīgas domas :) Es vēl joprojām neesmu izdzēsusi sērijas no datora.. gribas kādreiz atrast laiku izgriezt Terēzes un Arturo ainas.
Jā, tas tā interesanti, jo cik atceros, tad pirms sāka filmēt Teresu, daudz kur rakstīja, ka Terēze ir ļaunāka nekā Rūbija, bet patiesībā Terēze ataino sevī vienu no cilvēku tipiem. Ļoti interesanti vienmēr tādi tēli, kas nav idealizēti labi vai ļauni, bet vienkārši ar reālistiskām rakstura īpašībām un kļūdām, kad skaties un nevar paredzēt uz priekšu, kāds būs varoņa nākamais solis. Un Terēzi jau tik efektīvu padara tieši viss apvienojums ar viņas prāta spējām. Ja viņa būtu vienkārši mantkārīga, bet glupa, tad noteikti nebūtu tik izteiksmīga..
Aīda un Terēze ir otrais labākais pāris telenovelē tieši dēļ visām sadursmēm un frāzēm. Dīvaini bija ieraudzīt abas draudzīgākās attiecībās Lo que la vida me robo.
Tik patīkamas atmiņas uzdzini :) Un tik daudz kas tev vēl priekšā...gan smagie brīži, kad gribas teikt, lai viņa to nedara, gan sajūsminošie.

0

67

Esmu pabeigusi skatīšanās maratonu :D Protams, ar tīšanu, citādi nebūtutu noskatījusies. Kopumā telenovele ir spēcīga, man patika. Teresa tik strīdīga varone, it kā no vienas puses viņas nedaudz žēl, kā viņa cīnās ar jūtām, bet no otras puses nesapratne par to, kāpēc vajag tā citus sāpināt, alkatība viņai aptumšoja smadzenes. Telenoveles spēcīgie mirkļi bija tas kā notrieca Arturo draudzeni, tik reālistiski uzfilmēta aina un vēl Arturo sejas izteiksme, ļoti ticami viss izskatījās. Viens no vislabākajiem mirkļiem telenovelē bija šķiršanās papīru parakstīšanas brīdis, kad advokāts saka, ka var vēl pārdomāt un Teresa sāk no mocijām raudāt un arturo impulsa vadīts viņu apskauj. Un Arturo jau pašas beigās saprata, ka Teresa mīl viņu un vēl bija viens brīdis, kad viņš pie viņas atnāk, un sērija beidzas ar Tādu skūpstu, tiešām spēcīgi. Spēcīga bija fināla aina, kad Arturo tomēr visu piedeva Teresai.
Pēc manām domām Fernando dabūja to ko pelnīja, pareizi viņš teica Teresai - mēs abi paliekam ar bagātību, bet vieni, lai gan Teresa tomēr beigās palika ar Arturo. Žēl, ka tā bija Teresa kas aizvīla Luisai mīļoto, tā pilnīga nodevība no Teresas puses, žēl Luisas, kura ar visu sirdi bija Teresas draudzene, bet tā to šādi nodeva. Bet Fernando aizviltu, ja ne Teresa, tad kāda cita, vienkārši tāds tips viņš ir, ja mīlētu Luisu, tad nepakļautos provokācijām. Šī ir vienīgā Daniela Arenasa loma kas man patika.
Domāju labs būtu bijis brīdis, ka Teresai apskaidrotos prāts pēc sašaušanas, kad viņa gandrīz palika paralizēta, bet nē. Un lai ko gan viņa darīja, Arturo vajadzēja saprast, ka viņa viņu mīl, jo tomēr Teresu sašāva, jo viņa izglāba Arturo, un tā rīkojas tikai, ja mīl, arī viņai pašai vajadzēja to apjēgt.
Pa telenoveli sapratu, ka man Teresas māte nevienu brīdi nelikās kā māte šī vārda īstākajā nozīmē Teresai, jo viņa visu laiku tikai Teresu zāģēja. Tēvs gan bija savādāks un ļoti žēl, ka viņš nomira, un tas arī tomēr ir uz Teresas sirdsapziņas. No citas puses, ja tēvs ar māti pieņemtu Arturo palīdzību ar naudu, apmeklētu ārstu, viss varēja būt savādāk. Teresa tomēr centās vecākus atbalstīt, bet viņi neko negribēja pieņemt no Arturo.
Un vispār bija tik spēcīgi, kad pēdējā sērijā visi no Teresas novērsās, pat viņas krustmāte. Kuras man arī bija ārkārtīgi žēl, viņa bija kā māte Teresai ar visu sirdi un dvēseli bija par viņu, un saņēma tādu attieksmi, kā viņa šuva kāzu kleitu, kuru Teresa iemainīja pret zināma dizainera darbu, skumji. Un man vispār Sintija Klitbo ļoti iepatikusies, tik forša aktrise, iepriekš man viņa ne visai, kam par iemeslu bija viņas ļaunās lomas, kurās viņa mācēja uzdzīt riebumu pret sevi, bet šīs foršās viņas labās lomas, ceru, ka būs vēl.
Pēdējās sērijās Teresai bija ārkārtīgi tumšs acu grims, lai efektīgāks koptēls, tāds velnišķīgums, kad viņa veica pēdējos "ļaunos" darbus un cīnījās ar sajūtām.
Lai gan man ļoti patika arī viss fināls, kas bija iespaidīgs, tomēr palika šī nepabeigtības sajūta, zinu, ka piedot viņai nebūtu viegli, bet gribējās, lai parāda vismaz nākotni, ka viņa ir izplenījusies piedošanu no citiem. Vispār grūti iedomāties kā viņa ir kopā ar Arturo, zinot, ka to ko viņa nodarīja Luisai piedot nez vai var.
Aīda beigās mainījās, un nosodīja Teresu, bet tomēr, viņa bija vainīga Teresas priekšā, kā viņa ņirgājās, kad Teresa gulēja paralizēta uttt, viņa mainījās attieksmē pret citiem, bet nekad neatzina, ka būtu bijusi vainīga Teresas priekšā. Viņai apkārt visi beigās bija draugi.
Aurora tomēr dīvaina varone, un atkal vieglāk nosodīt citus nekā sevi, viņa mīlēja Mariano, to viņam neteica un izmantoja Martina jūtas, kad kaut ko tādu dara Teresa viņa ir pasaules ļaunākais cilvēks, bet, kad Aurora, tad tas skaitās - kļūdījās.
Cilvēki nav ideāli, negribas tomēr attaisnot Teresu, jo viņa nodarīja daudz sāpju un ļaunuma ambīciju dēļ, bet beigās viņa visu saprata. Un tik uzskatāmi tika parādīts, Teresa bagāta, dzīvo "pilī", bet ir pielnīgi viena, un ko tas dod? un atkal jau laime nav naudā.
Skatoties nespēju noticēt, ka Anhelikai šajā lomā šķiet bija 21 vai 22 gadi, viņa tik pieaugusi izskatījās un vispār tik jauna jau kaut ko tik spēcīgu spēja nospēlēt, nevaru saprast kā iepriekš man šī aktrise varēja nepatikt.

+1

68

Tik daudz visu aprakstīji! :)  Un tik ātri noskatījies!!
Tā ir, ka pa lielam tur visi varoņi kļūdījās, bet kaut kā viņiem tas pagāja daudz vienkāršāk nekā Terēzei.. Viņu vairāk nosodīja visi, nekā piemēram Aidu, kas ne ar ko nebija labāka.
Man liekas, ka ir ļoti grūti būt Terēzes mātei. Viņai visu laiku bija jācīnās starp mātes jūtām un meitas dabu. Un man jau šķiet, ka Arturo naudu viņi nekad negribēja pieņemt tādēļ, ka zināja, ka Terēze apprecējās naudas dēļ. Viņiem bija kauns Arturo priekšā par to, ka Terēze viņu izmanto, un nevēlējās darīt to pašu. Bet dēļ visa tā, ko Terēze darīja, arī nav iespējams skatīties telenoveli un nepārdzīvot līdzi. Vienmēr bija ko pažēlot - kā labos, tā ne tik labos.
Nepabeigtības sajūta tiešām palika.. Tik milzīga intriga palikusi par to, kāda bija viņas dzīve pēc dažiem gadiem.
Vispār tā ir telenovele par kuru var ļoti, ļoti daudz diskutēt. Par visām detaļām, tiem notikumiem, raksturiem.

mmaarriiaa написал(а):

Viens no vislabākajiem mirkļiem telenovelē bija šķiršanās papīru parakstīšanas brīdis, kad advokāts saka, ka var vēl pārdomāt un Teresa sāk no mocijām raudāt un arturo impulsa vadīts viņu apskauj.

Piekrītu. Viena no manām mīļākajām ainām. Tik ķīmiska!

Kas nākamais tev plānā, ko skatīsies? :D

0

69

aNgeL написал(а):

Tik daudz visu aprakstīji! :)  Un tik ātri noskatījies!!

Man šodien bija bezmiega nakts un vienīgais, ko darīju skatījos šo telenoveli. Protams, tinu, varbūt kādus svarīgus mirkļus arī palaidu garām.

aNgeL написал(а):

Tā ir, ka pa lielam tur visi varoņi kļūdījās, bet kaut kā viņiem tas pagāja daudz vienkāršāk nekā Terēzei.. Viņu vairāk nosodīja visi, nekā piemēram Aidu, kas ne ar ko nebija labāka.
Man liekas, ka ir ļoti grūti būt Terēzes mātei. Viņai visu laiku bija jācīnās starp mātes jūtām un meitas dabu. Un man jau šķiet, ka Arturo naudu viņi nekad negribēja pieņemt tādēļ, ka zināja, ka Terēze apprecējās naudas dēļ. Viņiem bija kauns Arturo priekšā par to, ka Terēze viņu izmanto, un nevēlējās darīt to pašu. Bet dēļ visa tā, ko Terēze darīja, arī nav iespējams skatīties telenoveli un nepārdzīvot līdzi. Vienmēr bija ko pažēlot - kā labos, tā ne tik labos.
Nepabeigtības sajūta tiešām palika.. Tik milzīga intriga palikusi par to, kāda bija viņas dzīve pēc dažiem gadiem.
Vispār tā ir telenovele par kuru var ļoti, ļoti daudz diskutēt. Par visām detaļām, tiem notikumiem, raksturiem.

Jā, tiešām var diskutēt ļoti daudz. Ja skatās no tāda skatu punkta kā Tu uzrakstīji, var saprats kāpēc vecāki nepieņēma palīdzību. Bet lai nu kā būtu ar principiem, viņiem vajadzēja savest kārtībā vismaz veselību, un tas ir dārgi. Kaut vai nevis vienkārši paņemt naudu no Arturo, bet aizņemties un atmaksāt tā teikt kā parādu.
Šo telenoveli skatoties pārņēma daudz emociju. Hosē Alberto Kastro veidoja arī Rūbiju, bet tagad noskatoties Teresu ir skaidrs, ka abas telenoveles ir pilnīgi savādākas, kaut arī sākuma ideja par mīlestības apmaiņu pret naudu ir viena.
Visvairāk man Teresā patika pašcieņa pret sevi, viņa vienmēr gāja ar augsti paceltu galvu un neļāva citiem sevi noniecināt, mācēja par sevi pastāvēt. Turpretī Mariano pašcieņas nebija, ok viņš mīlēja Teresu, bet viņš zināja ko viņa viņam ir nodarījusi, bet skrēja viņai visu laiku pakaļ, pat tad, kad viņa bija precējusies, ir jābūt pašcieņai tomēr. Arturo, lai arī beigās piedeva Teresai, viņš nepavisam nebija tāds kā Mariano, un tomēr man šķita loģiski, ka Arturo piedod Teresai. Cik gan tomēr mīlestība un dzīve ir sarežģīta. Es laikam varētu diskutēt vēl un vēl par šo telenoveli :D
Man mīļākais Teresas teiciens ir - entre ser o no ser yo soy

aNgeL написал(а):

Kas nākamais tev plānā, ko skatīsies? :D

Visvairāk man plānā ir pabeigt skatīties visas Que pobres tan ricos sērijas, bet šobrīd kaut kā noskaņojums velk nevis uz kaut ko komisku, bet gan tādu dramatisku, un Teresa bija ideāli tam piemērota telenovele un tagad pat prieks, ka tā bija telenovele, kurai nesekoju līdzi, tāpēc viss kas tur notika bija jaunums. Ir smagi izvēlēties ko tagad skatīties, jo ir liela daļa telenoveļu, kurām vienkārši ir zināmi sižeti, jo acs iemesta anotācijās, tāpēc nav tik interesanti.

Отредактировано mmaarriiaa (03.07.2014 20:01)

0

70

mmaarriiaa написал(а):

Man šodien bija bezmiega nakts un vienīgais, ko darīju skatījos šo telenoveli.

Man arī tobrīd tā bija, kā sāku skatīties, tā nevarēju apstāties, gribējās zināt visu laiku, kas būs tālāk, ar ko beigsies.. Tu noskatījies visas 3 fināla versijas?

mmaarriiaa написал(а):

Es laikam varētu diskutēt vēl un vēl par šo telenoveli

Nevar tā uzreiz atslēgties no šīs noveles pēc beigām.. pārāk daudz domu, iespaidu paliek.  :D

mmaarriiaa написал(а):

Man mīļākais Teresas teiciens ir - entre ser o no ser yo soy

Man katru reizi likās, ka Andželika izbauda teikt šo frāzi :D Visiespaidīgāk bija, ka viņa stāvēja Arturo mājā kāpņu augšgalā un to pateica, domājot, ka nu ir sasniegusi visu kāroto un būs laimīga.

El color de la pasion arī vairs neskaties?

0

71

aNgeL написал(а):

Tu noskatījies visas 3 fināla versijas?

Fināla versijas esmu redzējusi visas, tās es biju noskatījusies arī tad, kad telenovele beidzās, nedaudz komiski, ka pašu telenoveli sāku skatīties, jau visas fināla versijas zinot. Vislabākais fināls bija tieši oficiālais. Tas, ka Fernando būtu nošāvis Teresu man nešķistu loģiski un būtu pārāk bargi pret Teresu. Teresa aptina ap pirkstu Fernando, kā rezultātā viņš zaudēja Luisu, bet viņš pats ir neuzticīgs tips, tā, ka vienkārši saņēma, ko bja pelnījis, un viņa un Teresas noslēgums tieši bija tas, ka Fernando saprata, ka nauda ir bet nekā cita vairs jau nav palicis.
Versija, ka Teresa nākamo miljonāru kantē man šķita pārāk prasta priekš viņas.

aNgeL написал(а):

El color de la pasion arī vairs neskaties?

Pārstāju, it kā jau telenovelē visu laiku notiek kaut kas interesants, bet tai pat laikā man kaut kā vienmuļi palika to skatīties. Bet telenovele interesanta ar to, ka viens no galvenajiem noslēpumiem nāks gaismā nevis beigās, bet jau diezgan agri visi pakāpeniski uzzin, kas vainīgs pie Erika varoņa brāļa nāves. Pie El color de la pasion iespējams es vēl atgriezīšos, bet En otra piel varbūt noskatīšos kādas fināla sērijas, kad tas būs beidzies, jo tā telenovele, kas sākās tik cerīgi, pavisam aizgāja pa pieskari.

0

72

aNgeL написал(а):

Visiespaidīgāk bija, ka viņa stāvēja Arturo mājā kāpņu augšgalā un to pateica, domājot, ka nu ir sasniegusi visu kāroto un būs laimīga.

Viens no pašiem iespaidīgākajiem telenoveles mirkļiem - kulminācijas brīdis visam, ko Teresa vēlējās iegūt, vismaz domāja, ka vēlējās.

Отредактировано mmaarriiaa (04.07.2014 12:53)

0

73

mmaarriiaa написал(а):

Fināla versijas esmu redzējusi visas, tās es biju noskatījusies arī tad, kad telenovele beidzās, nedaudz komiski, ka pašu telenoveli sāku skatīties, jau visas fināla versijas zinot. Vislabākais fināls bija tieši oficiālais. Tas, ka Fernando būtu nošāvis Teresu man nešķistu loģiski un būtu pārāk bargi pret Teresu. Teresa aptina ap pirkstu Fernando, kā rezultātā viņš zaudēja Luisu, bet viņš pats ir neuzticīgs tips, tā, ka vienkārši saņēma, ko bja pelnījis, un viņa un Teresas noslēgums tieši bija tas, ka Fernando saprata, ka nauda ir bet nekā cita vairs jau nav palicis.
Versija, ka Teresa nākamo miljonāru kantē man šķita pārāk prasta priekš viņas.

Esmu redzējusi daudz diskusijas par finālu un radās iespaids, ka lielākajai daļai nepatika, ka Terēzei bija laimīgs fināls, jo viņa pārāk ļauna esot bijusi. Man jau liekas, ka tie, kas domā, ka viņa ļauna, vispār neizprata viņas būtību. Bet pārējie abi fināli tiešām nederīgi izskatās - kā jau teici, ka trešais pārāk prasts..Vispār es tur neieraudzīju Terēzi tādu, kāda viņa ir..jo viņai bija pašcieņa, kā jau tu arī rakstīji, un tik viegli neredzu viņu atpogājam blūzes pogas un vispār ar tādu prātu viņa nebūtu sekretāri. Nošaušanas versija šķita pilnīgi neloģiska. Arī neatbilst Fernando..viņš pārāk vājš tam būtu un viņi jau iepriekš aizgāja katrs savu ceļu citā noskaņā.

mmaarriiaa написал(а):

bet En otra piel varbūt noskatīšos kādas fināla sērijas, kad tas būs beidzies, jo tā telenovele, kas sākās tik cerīgi, pavisam aizgāja pa pieskari.

Njāa.. pa lielam vērtīgas tiešām tikai ainas, kur Monika veido mistiku Elēnai, Herardo utt..

mmaarriiaa написал(а):

Viens no pašiem iespaidīgākajiem telenoveles mirkļiem - kulminācijas brīdis visam, ko Teresa vēlējās iegūt, vismaz domāja, ka vēlējās.

Jā, patiesi kulminācija..Kā visu sēriju garumā viņa pie tā nāca un sasniedza..ļoti iespaidīgi. Un tad izrādījās, ka arī tad viņa nebija laimīga.

0

74

Terēzes un Arturo kāzas: foto

http://i.tvynovelas.com/dam/mx/especiales/15/01/teresa9.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.1280.1280.jpeg http://i.tvynovelas.com/dam/mx/especiales/15/01/teresa8.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.1280.1280.jpeg http://i.tvynovelas.com/dam/mx/especiales/15/01/teresa11.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.1280.1280.jpeg http://i.tvynovelas.com/dam/mx/especiales/15/01/teresa5.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.1280.1280.jpeg http://i.tvynovelas.com/dam/mx/especiales/15/01/teresa6.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.1280.1280.jpeg http://i.tvynovelas.com/dam/mx/especiales/15/01/teresa1.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.1280.1280.jpeg http://i.tvynovelas.com/dam/mx/especiales/15/01/teresa10.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.1280.1280.jpeg http://i.tvynovelas.com/dam/mx/especiales/15/01/teresa4.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.1280.1280.jpeg http://i.tvynovelas.com/dam/mx/especiales/15/01/teresa7.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.1280.1280.jpeg http://i.tvynovelas.com/dam/mx/especiales/15/01/teresa14.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.1280.1280.jpeg http://i.tvynovelas.com/dam/mx/especiales/15/01/teresa3.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.1280.1280.jpeg

0

75

Tu sāc uzdzīt nostaļģiju. Kārdinātāja :D Nesen Amor real bildes saliki, tagad Teresas. Man jau tā tagad laika Yo no creo en los hombres nav, bet tagad vēl šos man atkal gribas redzēt.

0

76

Lieliska ziņa! Vakar Televisa savā youtube kanālā sāka likt šo telenoveli! Tagad varam baudīt to arī HD kvalitātē!

+1

77

aNgeL написал(а):

Lieliska ziņa! Vakar Televisa savā youtube kanālā sāka likt šo telenoveli! Tagad varam baudīt to arī HD kvalitātē!

Televisa malači, ka sāk likt arvien jaunas telenoveles. Piemēram, forši redzēt diezgan ok kvalitāte Crazon salvaje, kuru pirms gadiem skatījos daudz pabiresmīgākā.

0

78

Aizmirsu piebilst, ka komentāros par Televisas ievietotajām Corazon salvaje sērijām bija manījusi, ka skatītāji raksta, ka ir ainas kuras ir apgrieztas.

0

79

mmaarriiaa написал(а):

Aizmirsu piebilst, ka komentāros par Televisas ievietotajām Corazon salvaje sērijām bija manījusi, ka skatītāji raksta, ka ir ainas kuras ir apgrieztas.

Kas tā par modi tādu.. vismaz jau pati sev Televisa varēja negriezt

0

80

https://pbs.twimg.com/media/CYs7XInWQAA35db.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CYs7XTFWQAAskKz.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CYs2LtkWAAAtloB.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CYs2L7nWQAE84IE.jpg

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Teresa (Televisa, 2010)