TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x22 - Swan Song (season finale)


5x22 - Swan Song (season finale)

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Episode airs 13/05/2010

The showdown between good and evil is at hand. With the Apocalypse looming, Sam and Dean realize they are out of options and make heart-breaking decisions that will change their lives forever. A beloved character faces death.

Promo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p2ws6ccit8M[/youtube]

0

2

Webclip:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CzAvOcgP1eg[/youtube]

0

3

Vau, kas par spēcīgu sēriju! Bet ziniet, es nemaz negribu, lai turpinās. Viss beidzās tā kā tam vajadzeja beigties. Protams žēl Semija, bet cita ceļa nebija  :'( Toties Dīns beidzot varētu dzīvot kopā ar Lizu normālu dzīvi, kā viņš to nosolījās Semijam. Es pat īsti nezinu, ko viņi tālāk varētu attīstīt sižeta līnijā - eņģeļi un velns jau bija, Dievu vēl jaukt iekšā vairāk? Nez vai. Atgriezties pie vecajām spoku un mošķu medībām - arī diez vai... Tiešām nezinu, bet nu..tad jau redzēs. Katrā ziņā beidzās jau interesanti, man tik liekas, ka tā pēdējā aina, kur Semijs (vai Lucifers?) vēro Dīnu tika piefilmēta klāt jau pēc tam, kad viņi nolēma turpināt ar 6. sezonu. Manuprāt tā aina, kur Dīns vakariņo pie Lizas bija domāta kā pati pēdējā un noslēdzošā aina :unsure:

0

4

Es tagad lasu komentus - Čaks ir Dievs?! o.O Pēc visa izrietošā tā sanāk. Bij jau tas dīvaini, kā viņš beigās izgaisa, bet... nezinu, var jau būt. %-)

0

5

cravey, tas, ka būs jaunā sezona tapa skaidrs jau pirms vēl bija pēdējās sērijas uzfilmētas, tā ka nav tā, ka aina piefilmēta.

neesu redzējusi, bet lasīju aprakstus un fanu komentus, kuri lielākoties ir raudoši... Un es nez, kad saņemšos - moš tik septembrī, kad būs tupinājums. Lai gan prieks, ka Dīns it kā ieguva to, ko viņš jau sen pelnījis, bet - skaidrs jau, ka Dīns bez Semija nekad nebūs tā īsti laimīgs...

0

6

albalonga написал(а):

cravey, tas, ka būs jaunā sezona tapa skaidrs jau pirms vēl bija pēdējās sērijas uzfilmētas, tā ka nav tā, ka aina piefilmēta.

Ā, jasna, sorre, nezināju šito :)

albalonga написал(а):

neesu redzējusi, bet lasīju aprakstus un fanu komentus, kuri lielākoties ir raudoši...

Nu jā, jo tādas īsti laimīgas beigas jau nebija :( Tas kā Semijs ielēca pazemē - wow, tas bija spēcīgi  :'(

albalonga написал(а):

bet - skaidrs jau, ka Dīns bez Semija nekad nebūs tā īsti laimīgs...

Jap, bet nu, cita ceļa nebija...

0

7

Njā, spēcīga sērija. Gribētos tikai vēl piebilst, ka izbrīnīja tas, ka Cas tik viegli piedeva Dievam.

0

8

cravey написал(а):

Es tagad lasu komentus - Čaks ir Dievs?! o.O Pēc visa izrietošā tā sanāk. Bij jau tas dīvaini, kā viņš beigās izgaisa, bet... nezinu, var jau būt. %-)

Nu man radās tādas aizdomas tai brīdi, kad Čaks sēžot krēslā vienkārši izgaisa.. ne tā kā enģeļi vai dēmoni... :)

Bet vispār apraudājos, kā mazs bērns..  :'(
Emocionāli ļoti spēcīga sērija, pat vēl spēcīgāka, kā tā kurā Dīns nomira un nokļuva ellē..

Bet es īstenībā gaidu 6 sezonu, jo nedomāju (vai vismaz ceru, ka ne), ka viņi ļaus Semam palikt ellē..  :canthearyou:

Lisa написал(а):

Njā, spēcīga sērija. Gribētos tikai vēl piebilst, ka izbrīnīja tas, ka Cas tik viegli piedeva Dievam.

Bet cik nojautu no eņģeļiem vienīgi Lucifers nebija spējīgs piedod Dievam.. visi pārējie to vienmēr izdarīja... Un tā vien šķiet, ka tika pierādīts, ka cilvēki ir garā spēcīgāki un vērtīgāki par eņģeļiem un dēmoniem, jo Dīns nepameta Semu un Sems nepadevās, viņi viens otra dēļ bija gatavi ziedot dzīvības, taču Maikls bija gatavs nogalināt Luciferu (un otrādi), neskatoties uz to, ka viņi ir brāļi.. Viņi nebija spējīgi izdarīt brīvu izvēli (viss, ko viņi darīja bija iepriekš noteikts), taču Sems un Dīns izvēlējās savas darbības paši un turējās pretī iepriekš noteiktajiem likumiem...  :(

0

9

Siikaa написал(а):

Emocionāli ļoti spēcīga sērija, pat vēl spēcīgāka, kā tā kurā Dīns nomira un nokļuva ellē..

Man uz raudienu parāva brīdī, kur Lucifers/Semijs sita Dīnu un pēkšņi ieraudzīja to zaldātiņu un tad tās atmiņas tika rādītas visu 5 sezonu garumā  :'( Un tad Semijs kļuva par Semiju un ielēca ellē :'(

0

10

Tur, kur Semijs lūkojas uz Dīnu pašās beigās, man uzreiz radās jautājums - kurš īsti skatās? Vai tas ir Semijs, vai Lucifers vai Semijs-enģelis, vai varbūt vēl kāds cits.
Lasīju, ka šitāds jautājiens daudziem.

Man gan tāda sajūta kā pie pusdienu galda - dikti sātīgi, bet gribās vēl nedaudz. Kaut kā manā prātā nebija tāds īsts closure. Varbūt tāpēc, ka Semu parādīja, citādi būtu vienkārši ārkārtīgi skumji.

0

11

etansy написал(а):

Varbūt tāpēc, ka Semu parādīja, citādi būtu vienkārši ārkārtīgi skumji.

Jā.. beigās vismaz pozitīvais stariņš.. es domāju tas bija Semijs, jo acis bija jaukas un skumju pilnas.. Luciferam tādas nebūtu bijušas :)

0

12

Siikaa написал(а):

Luciferam tādas nebūtu bijušas :)

Nez, Semijs Lūsiju :D ideāli tēlo. Semijs/Lucifers ir vienmēr puppy eyed devil, tā ka tur nevar īsti zināt. Bet me šodien braucot busā domāja, ka maybe, ja Dievs atdzīvināja Kastielu, tad maybe viņš atdzīvināja arī Semiju, un tad tas tiešām bija Semijs beigās, vnk viņš gribēja Dīnam dot normālu dzīvi un līdz ar to, redzot, ka Dīns tādu spētu dabūt kopā ar Lizu, vnk skumīgi noskatījas, nevis gāja iekšā. Bet, man, ja šitā arī ir, tad Dīns būs pretty pissed off, kad uzzinās, ka Semijs ir dzīvs, bet viņam to nav pateicis.

0

13

cravey написал(а):

Bet, man, ja šitā arī ir, tad Dīns būs pretty pissed off, kad uzzinās, ka Semijs ir dzīvs, bet viņam to nav pateicis.

Es domāju gan.. viņš pārdzīvo, ka Semijs mūžību ellē pavadīs, bet šis laimīgi pa zemi staigā... Tur jābūt pamatīgi dusmīgam.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x22 - Swan Song (season finale)