TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Paziņojums


Paziņojums

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

Nu djēla tāda - sakarā ar to, ka neesmu samaksājusi par internetu februārī - man tas mājās ir atslēgts. Un vaina jau nav tajā, ka man naudas nebūtu, bet tajā, ka internetbankas kodu kartē visi kodi izlietoti un uz banku vienkārši nav laika aiziet. Un vispār - tā kā parasti maksāju trīs vai četrus mēnešus uz priekšu, tad vispār biju aizmirsusi, ka februāris nav apmaksāts... Lai nu kā, bet centīšos šodien uz banku kaut kā aizstaigāt. Bet kamēr to visu nokārtošu - forumā varēšu tikt tikai no darba - tāpēc vakaros manis nebūs - dzīvojiet godīgi un klausiet modus... :rofl:  A es sēdēšu mājās un centīšos mierīgā gaisotnē savas abas Caras parakstīt... ^_^

0

2

:blush2: nu gan jau te traks nekas nenotiks :nyam:

0

3

Jūtu līdzi... mums visām.. Mums Tevis pietrūks vakaros! Bet labus tomēr ir - Tev būs daudz laika rakstīt Caras. :D

0

4

Paloma написал(а):

Jūtu līdzi... mums visām.. Mums Tevis pietrūks vakaros! Bet labus tomēr ir - Tev būs daudz laika rakstīt Caras.

Es to ar tieši tāpat uztvēru... :rofl:  Nu es ar domāju, ka gan jau nekas traks ar forumu nenotiks... Es jau tik tā pateicu, jo pašai par šito  ņirga mazliet nāk... :D

0

5

albalonga написал(а):

Es to ar tieši tāpat uztvēru...   Nu es ar domāju, ka gan jau nekas traks ar forumu nenotiks...

nu viss... ja seichas tut navedu porjadok!!!! karaliene iet prom, toestj nevar ienakt.... :rofl:

labi, labi... nekas jau nenotiks... tikai davai ātrāk ties galā ar to visu, jo tevis pietrūks :D

0

6

Galvenais, ka nezaudējam albalongu pavisam. Tad gan būtu beigas...

0

7

Nu skrien uz banku cik vien ātri vari! :D
Mēs bez Tevis šeit kā bez rokām. :friends:
Bet nu labi jau, ka ir darba internets! :D

0

8

Vismaz labi, ka darbā tev ir internets, citādi ar mums būtu cauri!!! :foukss:
Centies tik galā ar šo problēmu citādi mums tiešam tevis ļoooti pietrūks.  :give_heart:
Gaidīšu, nē, mēs visas gaidīsim, ka tev internets atgriezīsies. :cray:
Bet no vienas puses Carām tā gan ir baigā izdevība...

0

9

Labi, paldies par atbalstu un es dodos mājās, bet pa ceļam bankā ieskriešu!!! :D

0

10

nu ko tu vari mums šodien pavēstīt par savu i-netu??? ko bankā pateica vakar???

0

11

Nu mani neta piegādātāji teica - kad nauda būs viņu kontā, tad nākamajā dienā pieslegs. Nu ceru, ka nedēļas beigās tas notiks, jo naudas pārskaitījums tipa ienāk pēc trim dienām...

0

12

albalonga написал(а):

Nu mani neta piegādātāji teica - kad nauda būs viņu kontā, tad nākamajā dienā pieslegs. Nu ceru, ka nedēļas beigās tas notiks, jo naudas pārskaitījums tipa ienāk pēc trim dienām...

nu labi... tad gaidīsim nedēļas nogali!!! :ok: tas priecē

0

13

Nu, jā, bet tagad lieta tāda, ka esmu temperatūrā iedzīvojusies un iespe'jams rīt darbā nebūšu - respektīvi - arī forumā nē. Lūgums modiem - ja dalībniekiem ir kādi jautājumu, problēmas, lūgumi arī citos forumos, nevis tikai tajos, kurus pārvaldat - centieties palīdzēt - ja netiekat galā, tad vienkārši uzrakstiet, lai pagaida - brīvdienās jau noteikti būšu darbā neatkarīgi no veselības stāvokļa un centīšos palīdzēt...

0

14

albalonga написал(а):

Nu, jā, bet tagad lieta tāda, ka esmu temperatūrā iedzīvojusies un iespe'jams rīt darbā nebūšu - respektīvi - arī forumā nē. Lūgums modiem - ja dalībniekiem ir kādi jautājumu, problēmas, lūgumi arī citos forumos, nevis tikai tajos, kurus pārvaldat - centieties palīdzēt - ja netiekat galā, tad vienkārši uzrakstiet, lai pagaida - brīvdienās jau noteikti būšu darbā neatkarīgi no veselības stāvokļa un centīšos palīdzēt...

yes, sir!!! ja kas palīdzēšu, bet atklāti sakot, šīs 5 dienas (nākamās) es pati laikam nepārādīšos te tik bieži...

veseļojies mana favorīte un karaliene... es jau gandrīz pieveicu savu slimību, bet vēl jāpacenšās nedaudz. un tu arī nepadodies ;)
:kiss:

0

15

Julia написал(а):

yes, sir!!! ja kas palīdzēšu, bet atklāti sakot, šīs 5 dienas (nākamās) es pati laikam nepārādīšos te tik bieži...
veseļojies mana favorīte un karaliene... es jau gandrīz pieveicu savu slimību, bet vēl jāpacenšās nedaudz. un tu arī nepadodies

Paldies, mīļum (man vienkārši apnika tevi par favorīti uzrunāt!!!) :rofl:

0

16

albalonga написал(а):

apnika tevi par favorīti uzrunāt!!

apnika????  :O ak Dievs... ceru, ka tas ir īslaicīgi, kamēr slimo...  :rolleyes:

0

17

Julia написал(а):

apnika????   ak Dievs... ceru, ka tas ir īslaicīgi, kamēr slimo...

A kas - tev "mīļuns"nepatīk, mana mīļā favorīte???? :cray:  :D

0

18

albalonga написал(а):

A kas - tev "mīļuns"nepatīk

patīk, patīk... varbūt esmu tagad tikai mīļums, bet favorīte ir kāds cits... :( mīļumi varbūt daudz...
labi, labi... es tak tikai runāju runas pēc.. ;)

:kiss:

0

19

Julia написал(а):

patīk, patīk... varbūt esmu tagad tikai mīļums, bet favorīte ir kāds cits...  mīļumi varbūt daudz...
labi, labi... es tak tikai runāju runas pēc..

Nu ja - favorītu arvien vairāk un vairāk kļust - atu favorīte nr 1 - mans mīļims (nu pēc tās bildes spēļu sadaļā jau citādi i būt nevar...) :rofl:

0

20

albalonga написал(а):

Nu ja - favorītu arvien vairāk un vairāk kļust - atu favorīte nr 1 - mans mīļims

:blush2: oooops.... ķeru tevi pie vārda... :D :blush2:

mans mīļums un cūciņkaraliene :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Paziņojums