TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 66. sērija


DEE - 66. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

0

2

Es jau zināju to iepriekš, bet vienalga - wow.. Elisa nomira.. tas liekas tik nereāli, tik bezjēdzīgi.. Tik ilgi viņu meklēja, tik daudz noslēpumu, intrigu, tik daudz ciešanu īpaši Danai un nekāda atalgojuma par visām ciešanā..tieši otrādi.. No otras puses tā kā Elisa ar ģimeni esot bijusi tikai pirmās sērijas sākumā, tad ļoti gribējās vēl kaut kādas ainas, sarunas ar Elisu un vismaz Danu. Pabaisa bij ta aina, kad parādīja visas tās vietas kur esot bijusi Elisa pazušanas laikā.. un tie Bruno sapņi - nabadziņš jau galīgi nomocīts! Man viņa žēl.. Galu galā ne jau viņš izšāva un Elisa pati viņu savaldzināja un iepina visā šajā jezgā.. Loģiski tak, ka viņš vēlāk nevarēja viņu izlaist, īpasi, ja Elisa sāka šantažēt.
Un Kristobalam nav viegli.. noteikti jūtas tā it kā otru reizi zaudētu meitu un jūtas vainīgs, ka neatrada Elisu ātrāk..

0

3

Jā, tik ilgi cieta un meklēja Elisu un kad atrada beidzot ....tik ātri viņa nomira. :disappointed: 
Tu jau laikam zini,kas Elisu nogalināja?
Vismaz es nenocietos un noskatījos Elisas pirmo versiju... :D  ( Nevajadzēja to darīt, tāds šoks... o.O  un beigas vispār..nepatika. Ceru, ka telemundo būs kaut ko izmainījuši.)

0

4

Arī dzīvē tā bieži gadās,ka diemžēl bezvēsts pazudušie tiek atrasti miruši,tā ka seriāls ir pietuvināts reālajai dzīvei,kas kā zināms,nav nekāds rožu dārzs.

0

5

Mariposa написал(а):

Tu jau laikam zini,kas Elisu nogalināja?

jā, jau sen :D

Mariposa написал(а):

Vismaz es nenocietos un noskatījos Elisas pirmo versiju...

Oooo.. Ka Tu varēji? :D Beigas gan nezinu kādas būs.. un laikam negribu zināt.. patīk doma, ka nevaru paredzēt konkrētas beigas :)

Terēze написал(а):

Arī dzīvē tā bieži gadās,ka diemžēl bezvēsts pazudušie tiek atrasti miruši,tā ka seriāls ir pietuvināts reālajai dzīvei,kas kā zināms,nav nekāds rožu dārzs.

Jā.. kaut kā tā arī sanāca šeit.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 66. sērija