TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 17. sērija


17. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Atnācu darbā uz astoņiem un uzreiz pirmā lieta iebizoju forumā - pa vienu vakaru bija nežēlīgi noilgojusies... Uzreiz uzliku Zorro lādēt un ieliku Cara o cruz sēriju, kuru vakar sarakstīju. Nu tad te šādus tādus darbus padarīju un tad Zorro sērija jau bija ielādējusies. Patinot uz priekšu, visus labākos momentus noskatījos... Mans dievs - kā Esme iegāza Montero pa pauri ar puķupodu, a šis tā it kā nakas nebūtu bijis. Tā pamatīgi atmočīja mūsu Djegito, a šis pēc tam mierīgi pieceļas - tipa nekas nav bijis. Nu visi kauč kādi neievainojamie supermeni izrādās... bet vispār jau labais - sevišķi kur Alehandro māca ar zobenu rīkoties, a Djegito tik sulu dzer. Nabaga Bernardo - kā vēl nav no smiekliem nomiris.... A Fernando maita grib, lai Esme jau nākamajā dienā Montero prec, bet... Marija Pija tik nobijusies, ka Montero divkaujā nogalinās Djegito, ka nolēma tam kretīnam Fernando pakļauties - nu respektīvi - atdoties... Nu vispār traki, bet dikti interesanti un man tīri labi patīk, ka sērijas tik garas... :heart:

0

2

uuu... drīz ielādēšu un noskatīšos... :D kā gribās ātrāk to visu redzēt :dance:

0

3

A man viņu garuma dēļ ir knapi laiks noskatīties - i tā jau blakuslietas daru..  :wacko:  jā, bet sērija interesanta.. nu kā Djego mācās cīnīties, tas ir vispārrr...  :rofl:  un auklīte vēl raud.. nabadzīte. :P

0

4

Paloma написал(а):

nu kā Djego mācās cīnīties, tas ir vispārrr...    un auklīte vēl raud.. nabadzīte.

jāā.. Djegito trenejās vienkārši super!!! ja godīgi, varētu jau labāk cīnīties, nopietnāk, jo cīnīties pret Montero duelas laikā tam taču jāuzvar!!!un ka tad viņš to visu paskaidros... vai cīņas vispār nebūs... kāds varbūt patraucēs, varbūt pēķšņi tipa zorro atnāks (Bernardo) un Montero aizjoņos to ķert.... :D nu es tā tikai prātoju.. :D

par to šodienas cīņu starp Montero un Djego... hmmm :/ nu viņs Djego sadeva ne pajokam, bet Djego itkā vispār nekas nekaiš... ahaa.. tā viņam sita tas Montero ar kāju pa vēderu, ar to koku pa muguru... a viņam nekas!!!  :wacko: it kā ne no miesas bet no dzelzs un tam Montero arī tad nav galva a čurban!! tā iegāza ar to puķu podu, bet viņš pat i glazom ne morgnul!!! :rofl:

:ok:

0

5

Julia написал(а):

nu viņs Djego sadeva ne pajokam, bet Djego itkā vispār nekas nekaiš... ahaa.. tā viņam sita tas Montero ar kāju pa vēderu, ar to koku pa muguru... a viņam nekas!!!   it kā ne no miesas bet no dzelzs un tam Montero arī tad nav galva a čurban!! tā iegāza ar to puķu podu, bet viņš pat i glazom ne morgnul!!!

Vot vot!! :D Es īpaši par to koku brīnījos.. tā sita, sita.. i mugurkaulu vcarēja pārlauzt - a Djego kā nekas nebūtu bijis. :D bet nu laaabi, kārtējo reizi pievērsim acis. :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 17. sērija