TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 79. sērija


DEE - 79. sērija

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

0

2

Ak, Hisela iemiga un Baltazars aizbēga! šajā brīdī es sajutu sajūsmu, jo biju droša, ka to atradīs Dana, kas arītobrīd bija pludmalē! Xi, sākumā viņa nemaz nepazina suni, bet kad saprata - tas bij smuki..un ar to mūziku  :love:  Un Kristobals , protams, nepacēla klausuli, bet vienalga biju pārliecināta, ka gaidāma superainava, kurā Dana atdos Kristobalam suņuku.. Tadāāām.. šīs lieliskās ainas nebija..  :sceptic:  :unsure:  Tā vietā saruna ar Hiselu, kuras rezultātā abas nolēma vispār neteikt Kristobalam, ka suns atrada Danu..
Un vēl labāak.. Mariano apņēmies atjaunot savu ģimeni - kļuvis par tik saprotošu...
Kā man šitas viss nepatīk! Šo šī nav tā telenovele, kur var 100% droši pateikt, ka Dana paliks ar Kristobalu..sākumā biju diezgan droša, bet tagad..es sāku ticēt, ka būs savādāk..Nu - mana cerība nomirs pēdējā sērijā, jo ceru, ka agrāk par to es neuzzināšu, kā īsti būs!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 79. sērija