TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 1. sērija


PLL: 1. sērija

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

aNgeL написал(а):

Gaby, Tev tomēr izdevās mani te ievilkt

*GaBy laimīga* :flirt:

aNgeL написал(а):

Īsāk sakot - pirmā sērija patika, un patīk, kā tēlo visas 4, lai gan īsti kaut kā man nesagāja kopā, ka viņas visas 5 (ar Alisonu) esot bijušas tik nešķiramas..

Njā, redz kā, Alison pat pēc savas nāves atkal saved meitenes kopā.. :)

aNgeL написал(а):

āa..un vēl - tā kā neredzēju Alisonas līķi, tad apsveru iespēju, ka viņa ir dzīva

Domā? Tad jau sanāk, ka viņas māte piespēlē Alison.. :D

0

22

GaBy написал(а):

Domā? Tad jau sanāk, ka viņas māte piespēlē Alison..

Moš līķis neatpazistams..vai arī falsificēts ( šādas idejas rodas, kad tikko esi izlasijis detektīvromānu ar neīstajiem līķiem :D ) Es vienkārši gatavoju sevi visām iespējām..apnika, ka visu laiku tomēr gala rezultātā izdomā kaut ko tādu, kas prātā neienāk :D

GaBy написал(а):

*GaBy laimīga*

xi, xi..cik jauki!

GaBy написал(а):

Njā, redz kā, Alison pat pēc savas nāves atkal saved meitenes kopā..

Mhmm..arī Amulets tā sākās - viņas bij sastridējušās.. (Sorry.. bet..Hollijas ietekme :D )

0

23

aNgeL написал(а):

Moš līķis neatpazistams..vai arī falsificēts

Visādi jau var būt, vai arī Alison inscenēja savu nāvi (CSI ietekme :D) (lai gan kādam cilvēkam tad ir jābūt, lai kko tādu darītu, lai nodarītu tādas sāpes ģimenei..?)

aNgeL написал(а):

Sorry.. bet..Hollijas ietekme

Es jau ar viņu pagaidām tikai kā Paiperi uztveru, neesmu viņu tik ilgi redzējusi TV, ka Amulets laikam pēdējais, kur viņu redzēju.. :love:

0

24

GaBy написал(а):

Visādi jau var būt, vai arī Alison inscenēja savu nāvi (CSI ietekme ) (lai gan kādam cilvēkam tad ir jābūt, lai kko tādu darītu, lai nodarītu tādas sāpes ģimenei..?)

Nu jāa.. saprast jau to nevar..bet redz, ka televīzijā tādu izmanto varoņiem!

0

25

aNgeL написал(а):

Moš līķis neatpazistams..vai arī falsificēts

viņai tak atrada līķi un tas bija alisonas līķis, vismaz noteikti izskatījās pēc viņas , pirmkārt tur bija atvērtais zārks, otrkārt viņu tak atpazina

0

26

pinocchio написал(а):

viņai tak atrada līķi un tas bija alisonas līķis, vismaz noteikti izskatījās pēc viņas , pirmkārt tur bija atvērtais zārks, otrkārt viņu tak atpazina

Nu.. es vai nu palaidu vai kā, bet savām acīm līķi neredzēju un kamēr neredzu savām acīm neticu nevienam varonim, kurš atpazina viņu :D

0

27

aNgeL написал(а):

Nu.. es vai nu palaidu vai kā, bet savām acīm līķi neredzēju un kamēr neredzu savām acīm neticu nevienam varonim, kurš atpazina viņu :D

nu tad cerēsim , kad viņas kādu vakaru sadomās izvilkt līki no zārka ,  :D .

0

28

pinocchio написал(а):

nu tad cerēsim , kad viņas kādu vakaru sadomās izvilkt līki no zārka ,   .

:D :D Arī variants :D

0

29

Anotācija no lnt:

Agrāk piecas draudzenes - Alisona, Arija, Spensere, Emīlija un Hanna bija nešķiramas. Bet tad Alisona noslēpumainos, joprojām nenoskaidrotos apstākļos pazuda. Pēdējais, ko meitenes atceras viņu sakām ir tas, ka draudzenēm jādalās savos noslēpumos, tie viņas satuvinot.
Ir pagājis gads. Alisonai tagad būtu sešpadsmit, taču par viņu joprojām nav nekādu ziņu. Draudzenes jau uzskata Alisonu par mirušu. Bet, kas attiecas uz kopīgiem noslēpumiem – tie noteikti nav meitenes satuvinājuši – viņas zaudējušas kontaktu viena ar otru.
Arija šo gadu kopā ar vecākiem un brāli pavadījusi Islandē. Tagad viņa atgriežas Rouzvudā, un atgriešanās nāk ar atmiņām. Jau pirmajā skolas dienā Arija atklāj, ka glītais puisis Ezra, ar kuru viņa iepriekšējā vakarā iepazinās un uzreiz satuvinājās, ir viņas jaunais angļu valodas skolotājs.
Hanna ķer adrenalīnu, lielveikalā zogot dārgas saulesbrilles. Ja godīgi, tēva dēļ – viņš kādu laiku jau pametis ģimeni. Hanna tagad ir skolas jaunā „top meitene”. Un, kur Hanna, tur arī Mona.
Alisonas ģimenes māja Emīlijai kaimiņos ir pārdota. Tagad te dzīvos Maja – jauniņā pilsētā un skolā, brīvdomīga meitene, kas mēdz uzpīpēt ‘zālīti’.
Spensere iepazīstas ar māsas Melisas līgavaini Vrenu – viņš ir medicīnas students, visi ir sajūsmā. Vrens gluži labi patīk arī Spenserei, tomēr pagaidām domstarpības starp abām māsām rodas tikai pārbūvētā šķūņa dēļ – Spensere tur bija plānojusi ievākties uz jauno mācību gadu, bet nu izrādās, ka mamma to ļāvusi izmantot Melisai, kamēr tās pilsētas dzīvoklis tiks remontēts. Reiz taču Spensere jau ieskatījās savas māsas draugā – toreiz tas bija Iens un toreiz Alisona draudēja Spenserei, ka izstāstīs Melisai par Iena un Spenseres skūpstu.
Arijas tēvs meitai vēlreiz apliecina, ka nožēlo pieļauto kļūdu un mīl viņas māti Ellu. Tomēr meitene nespēj aizmirst, kā pieķēra tēvu kopā ar Mereditu.
Meitenes sāk saņemt noslēpumainas ziņas. Ļoti personiskas, kurās atklāti viņu visslēptākie noslēpumi. Tā, it kā kāds viņas vērotu. Paraksta vietā ir „A”. Vai tiešām Alisona?! Vai vajadzētu par to kādam pateikt? Tomēr tad izrādās, ka Alisona ir atrasta mirusi, pieliekot punktu gadu ilgušajai neziņai. Taču ziņas turpinās – „Es joprojām esmu tepat. Un visu zinu!”
Alisonas bērēs negaidīts pārsteigums ir neredzīgās Džennas parādīšanās. Arī viņa ilgi bijusi projām no pilsētas un tagad atgriezusies.
Draudzenes uzrunā detektīvs Vildens – ar Alisonu saistītā izmeklēšana nav galā un tagad, kad runa ir par notikušu slepkavību, viņš ir apņēmības pilns noskaidrot, kas tieši notika pagājušajā vasarā!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 1. sērija