TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 3. sērija


PLL: 3. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

'To Kill a Mocking Girl' [June 22, 2010]

The saying "The past will come back to haunt you" is never more true than for Aria, Spencer, Hanna and Emily. As the girls try to pay tribute to Alison's memory, the four friends are faced with unresolved issues. Aria has an unsettling encounter with her father's former mistress, Meredith. Emily is forced to see Toby Cavanaugh in a new light. Spencer is reeling in the wake of a vengeful Melissa. And Hanna is desperate to have her boyfriend, Sean, forget the "old" Hanna. With "A" taunting them every step of the way, how can the girls forge ahead and leave the past behind? Meanwhile, Detective Wilden uses his new connection to Hanna and Ashley to his benefit. But will he get the answers he's looking for by making himself at home in the Marin household?

0

2

0

3

Cik gan Aria un Ezra ir dievīgs pāris!!!  :love:
Tas apskāviens bija tik mīļš!!!  :love:  :)
Jam, intresanti, kāda saisitība ar to visu  būs tam puisim, kurš izglāba Emiliju no Bena. Un, Wow viņš pazīst Dženu!  :O
Nabaga Hanna  :disappointed:  Neizskatijās, ka Alisone ir draudzenei viņai.Vai  Viņai bija jabūt pateicīga, ka Alisone no viņas izveidoja jauno Hannu, skaistu, populāru ? Hmm, nedomāju gan ...jo var redzēt, ka tas nemaz viņu tik laimīgu nav darījis.

Отредактировано Mariposa (06.07.2010 20:12)

0

4

Mariposa написал(а):

Jam, intresanti, kāda saisitība ar to visu  būs tam puisim, kurš izglāba Emiliju no Bena. Un, Wow viņš pazīst Dženu!

Mhm..Nu viņš ir Dženas radinieks. kas visu padara vēl interesantāk, bet viņš tāds..intrigējošs - kaut kas gan baiss no viņa , gan vienlaicīgi neliekas ļauns, tieši otrādi! palīdzēja taču!
Ak, man žēl Ellas! un kaitina Meredita! tāda - pat neslēpj savus nodomus!
un tas policists ar tāds dīvains.. Vispār viss te dīvains, jo nevar visu tik viegli izskaidrot..kas atkal - ir pozitīvā puse :D
a man ļoti patīk Spensera ar to puisi..Man liekas viņi diezgan ķīmiski, lai gan tas puisis man īsti neiedveš uzticību, jo tā wnk ar abām māsām salaida.
Uu..un kāds savāca Emīlijas kompromitējošās bildes!

0

5

Smējos - Spencer: 'Hanna, it`s a rabbit and it`s not gonna answer to you'.. :D :D :D

Mariposa написал(а):

Tas apskāviens bija tik mīļš!!!

Un tā dziesma fonā 'Come closer'.. :love:

aNgeL написал(а):

Jam, intresanti, kāda saisitība ar to visu  būs tam puisim, kurš izglāba Emiliju no Bena. Un, Wow viņš pazīst Dženu!

Man liekas, ka tas ir tas džeks, kurš Jennu it kā izglāba no ugunsgrēka, lai gan zināja, ka Alison vainīga, bet klusēja, jo Alison kko zina par viņu. Nu kkas ķip tāds, nez, es tā sapratu. :D

Mariposa написал(а):

Neizskatijās, ka Alisone ir draudzenei viņai.

Es vsp nesaprotu, kapēc meitenes ar viņu draudzējās, jo šitā izturēties pret meitenēm.. :huh:

Mariposa написал(а):

Nabaga Hanna

Man ar viņas žēl.. :(

aNgeL написал(а):

Uu..un kāds savāca Emīlijas kompromitējošās bildes!

Ū jā, kas gan būs..? :confused:
Un beigās tā Alison rokassprādze.. o.O

0

6

Anotācija no LNT:

    Paklausot Emīlijas mammas padomam, meitenes mēģina atvadīties no Alisonas, izveidojot piemiņas vietu. Taču vai tas, ka viņas to grib darīt šķūnītī brikšņos, citiem neliksies aizdomīgi? Hanna ierosina varbūt tomēr atlikt šo pieminēšanu, kamēr būs skaidri zināms, ka Alisonas tiešām vairs nav. Jā, lai arī bija līķis un bēres, Hanna draudzenes nāvei patiešām netic, jo kā gan lai izskaidro dīvainās īsziņas?
    Mājās Hannu savukārt kaitina izmeklētāja Vildena klātbūtne. Viņš nemitīgi prašņā par Alisonu. Arī par to, kas notika starp devīto un desmito klasi, kad Alisonas ietekmē Hanna ļoti pārvērtās – zaudēja lieko svaru, sāka ieveidot matus kā skaistā draudzene. Vai Alisona to nenožēloja un nesāka uztvert Hannu par sāncensi?
    Ariju savukārt uztrauc Meriditas klātbūtne – izrādās, ka tēva bijusī mīļākā tagad vairs nemācās koledžā, bet strādā Bairona katedrā un ir acīmredzami noskaņota nepadoties cīņā par Baironu. Arijas lūgumi nepostīt viņas vecāku ģimeni netiek ņemti vērā!
    Spenseres mājā valda īsts terors – Melisa ir atklāti naidīga, māte nostājas māsas pusē. Bet Spensere taču neprovocēja Vrenu, nav darījusi neko sliktu. Viņa lūdz Vrenu visu paskaidrot viņas ģimenei, pateikt, kā viss bija patiesībā. Vrens gan iesaka Spenserei veltīt spēkus kam lietderīgākam, gan jau tēvs viņai piedos jau pēc nākamā sasnieguma mācībās. Taču par referātu Spensere šobrīd nemaz nespēj domāt. Viņa atrod māsas pirms vairākiem gadiem rakstīto referātu par uzdoto tēmu, nozog to un nosūta kā savu.
    Hannu nomāc Šona atturīgums. Viņi taču jau satiekas vairākus mēnešus, cik ilgi puisis vēl domā vilcināties? Gandrīz vai jādomā, ka viņa puisim nemaz tā īsti nepatīk! Saņēmusi nu jau pavisam tieši atraidījumu, Hanna sadusmojas un sasit Šona mašīnu!
    Emīlijai ir tieši pretēji – Bens kļūst arvien uzstājīgāks. Visbeidzot puisis pat uzbrūk viņai ģērbtuvēs. Par laimi, aizstāvēt meiteni negaidot ierodas neviens cits kā Džennas savādais audžubrālis Tobijs Kavana!
    Spensere draudzenēm izstāsta, kā redzēja, ka Alisona Džennas negadījuma dienā draudēja Tobijam. Acīmredzot viņa zināja par Tobiju ko nopietnu un draudēja to visiem atklāt, liekot uzņemties vainu viņu vietā.
    Šķiet, mežā bez meitenēm ir vēl kāds - viņas ne tikai dzird trokšņus, bet arī atrod Alisonas rokassprādzi!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 3. sērija