TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » PDDS: citāti


PDDS: citāti

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Dominika Paleta "Les cuento que sin duda lo mejor de Cuna de Lobos es Rebecca Jones ! La mas divertida!! Te adoro Rebs !"

/"Teikšu, ka bez šaubām labākā "Cuna de lobos" ir Rebecca Jones. Visizklaidējošākā! Tevi dievinu Rebs!"/

0

2

Producents Salvadors Mehija:

"ultimo dia!!!Pilototo "El Derecho de Sangre"Gracias!!!miiil ojala les guste alairee2011"

/"Pēdējā diena! "El derecho de sangre" pilots! Paldies! Ceru, jums patiks"/

0

3

Euu..sanāk, ka pilots jau uzfilmēts?  :flirt:
hmm..Man tikai nepatīk tas skaitlis 2011!!

0

4

Danna Garcia (1.jūlijā) :

  "Empecé a filmar la serie 'Por Derecho de Sangre "!!!!! fue muy divertido!!! deséame suerte"

/"Sāku filmēties "Por derecho de sangre"!! Bija ļoti aizraujoši! Novēliet man veiksmi!"/

0

5

Protams,ka Dannai un protams arī Villijam ir jānovēl veiksme,tā viņiem noteikti būs vajadzīga,lai izdotos laba radošā sadarbība.

0

6

Danna Garcia:

"Me siento muy contenta de volver a México para grabar Derecho de Sangre, un remake de Cuna de Lobos. En esta ocasión no se tratará de una telenovela, sino de una serie, lo que le inyecta un estilo diferente que seguro impactará y gustará mucho a la gente. Ya grabé un par de escenas muy lindas al lado de William Levy, pero es casi nada.

Sin embargo les puedo adelantar que estará buenísima. ¡No se la vayan a perder por favor!"

"Es jūtos ļoti apmierināta, atgriežoties Meksikā, lai filmērtos "Asins tiesībās", "Vilku midzeņa" rīmeikā. Šajā gadījumā runa nav par telenoveli, bet par seriālu, kas parāda citu stilu, kurš noteikti iepaidos un cilvēkiem ļoti patiks. Jau esam nofilmējuši dažas skaistas ainas ar Viljamu Levi, bet tas ir tikpat kā nekas.
Tomēr varu teikt, ka tas būs kaut kas ļoti labs! Nepalaidiet lūdzu garām!"

0

7

aNgeL написал(а):

Nepalaidiet lūdzu garām!"

Neuztraucies, Danna, nepalaidīsim!! It kā mēs to spētu... :D

0

8

Paloma написал(а):

Neuztraucies, Danna, nepalaidīsim!! It kā mēs to spētu...

xi, xi, vai ne? :D
Vispār man interesanti, ka šo rīmeiku veido kā seriālu, nevis telenoveli...intrigē vēl vairāk!

0

9

Protams,ka mēs pat nedomājam šo seriālu palaist garām.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Por derecho de sangre - projekts (Televisa) » PDDS: citāti