TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 88. sērija


DEE - 88. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

0

2

Wow!! Es bez maz vai skatījos ar atvērtu muti ainu, kurā Sesīlija nogalina Izabellu.. Sākumā sitiens aizstāvības dēļ, protams, ka viņa nevarēja pieļaut, ka Izabella zvana kādam..un īstenībā, ja Izabella nojauta, ka Sesīlija ir saistīta ar Elisas slepkavību, tad zvanīt viņas acu priekšā, sorry, bet tas bija blondi! Pakāpeniski nākamie sitieni droši vien bija saistīti ar afekta stāvokli..Domāju, ka vienlaicīgi Sesīlija atriebās par Izabellas attiecībām ar Nikolasu..un vēlāk jau, kā sapratīga būtne viņa visu tik tiešām cītīgi noslaucīja, viss tik pārdomāti - nu ideāla slepkava! Jutekliska, bet reizē aukstasinīga! Visas sejas izteiksmes, žesti!! Sjačoke tik tiešām  izcili notēloja šajā ainā! Viņa ir perfekta ļaundare! lai gan īstenībā es Sesīliju nespēju nosaukt par ļaundari - tas man vēl vairāk šajā varonē patīk - bija iespēja vērot no sākuma līdz beigām to kādi soļi noveda līdz šīm divām slepkavībām - viņa gribēja aizstāvēt savu ģimeni, savu lepnumu - kā Mariano teica - ja kaut kas ienāk viņas prātā, tad viņ jebkādiem līdzekļiem dosies uz priekšu!

0

3

aNgeL написал(а):

Wow!! Es bez maz vai skatījos ar atvērtu muti ainu, kurā Sesīlija nogalina Izabellu.

Čīles variantā tas izskatijas daudz asiņaināk, bet tik un tā, šis variants arī bija lielisks. Un, patiesibā, skatoties seriāla daudzas sērijas, nekad nedomāju, ka Sesīlija būtu tā varone, kas to spētu. Jo viņa sākumā likas pavisam citadāka, bet tagad...redzams kā varoņi ar laiku mainās.  :)

aNgeL написал(а):

bija iespēja vērot no sākuma līdz beigām to kādi soļi noveda līdz šīm divām slepkavībām - viņa gribēja aizstāvēt savu ģimeni, savu lepnumu - kā Mariano teica - ja kaut kas ienāk viņas prātā, tad viņ jebkādiem līdzekļiem dosies uz priekšu!

Jā, no tāda viedokļa nevar Sesīliju uzreiz kategoriski nosodīt. Viņas prāt viņa rīkojas pareizi....

0

4

Mariposa написал(а):

Un, patiesibā, skatoties seriāla daudzas sērijas, nekad nedomāju, ka Sesīlija būtu tā varone, kas to spētu. Jo viņa sākumā likas pavisam citadāka, bet tagad...redzams kā varoņi ar laiku mainās.

Tieši tā! kad sāc domāt, nemaz nespēj atrast to vienu lūzuma punktu, kad viss krasi izmainījās..  wow!

Mariposa написал(а):

Čīles variantā tas izskatijas daudz asiņaināk

Njaa..man jau šeit asiņu pietika :D Vispār negribēju skatīties, kā Sesīlija kapā Izabellu.

aww..cik jauki, ka nokomentēji :) I'm not alone :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 88. sērija