TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 89. sērija


DEE - 89. sērija

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

0

2

Wow...Nikolass atrada Izabellu! Ismaels tik lieliski notēloja šo ainu, tā ka patiešām rodas aizkustinājums un tik skumji :( Nabadziņš! Viņš tāā cieš!! Man gan Izabella nav patikusi..Viņa likās tāda blonda, pārāk vienkārša, bet skatoties uz Nikolasu viņas paliek ļoti žēl. Un arī Mariano nav viegli.. Visi šokā! 
Ak..Sesilija ir nepārspējama: "Ja policija saka, ka viņu nogalināja zādzības dēļ, tad tā arī ir" :D :D Kam, kam, bet Bruno jau viņa to nespētu iestāstīt un vienalga pārliecināta par sevi  :love:
Patīk, ka Eduardo sadarbojas ar Kristobalu. Protams, viņam ļoti grūti nostāties pret vecākiem, bet..kaut kas man tajā sižetiski patik!
Un visa tā mistiskā daļa ar atslēgām!! Dana un Kristobals dodas uz to namu  :love:  un , protams, atslēga der! super! Tagad man ļoti interesanti, kā atklās, ka Sesīlija vainiga - arī Elisas zīmju dēļ vai pierādījumu dēļ?
Izskatās, ka Vivianas vīra un Rikardo noslēpums ir tik svarīgs, ka pat pirmspēdējā sērijā Viviana vēl to neuzzināja!
neticami, ka palika tikai viena sērija!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 89. sērija