TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 90. sērija


DEE - 90. sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

0

2

0

3

Smuka Danai un Kristobalam aina :) Progress, ka vispār viens par otru runāja!!
Vislaik aizmirstu pieminēt (it kā :D ) Man liekas, ka starp Horhe Luisu Pilu un Sjačoki ir ķīmija! vismaz Sesīlijas un Kristobala ainās es to pamanu! Kaut kādas dzirksteles ir starp viņiem!  :love:
Beidzot Viviana patiesību uzzināja..90 sērijas tam vajadzēja - wow! Cik gan ilgi akla var būt varone!
Uuu..tas disks, kurā Bruno atzīstas..es jau aizmirsu par tā eksistenci!
Ak, Sesīlija..tagad visiem uzbrūk virsū par to fotogrāfiju! Bet pat šajās ainās viņa man patīk  :love:  bet redzams, ka viņa zaudē kontroli! Galu galā Sesīlija nav slepkava, un lai cik stipra nebūtu, viņai nav tik viegli tikt ar visu galā!
Danas sapnis man ļoti patika!! Tik mistisks.. un viņa it kā no malas vēro visu..Bruno un Elisu....un Sesīliju! aah!!  :love:  Izrādās, ka Sesīlija jau no paša sākuma droši vien zināja, kur ir Elisa!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 90. sērija