TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 112. sērija


El Clon: 112. sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

0

2

ļoti interesanta sērija!!
Ranja tagad jūtas kā labākā.. Pat Hadei istabu atņemt gribēja! Pavisam jau! Bet patīk skatīties, kā Hade stājas pretī viņai un Saidam. Un cik viņa laimīga kāzu dienā. Ko nevar pateikt par Saīda skābo seju! Njaa.. Viņa kāzu dienā Hade tā nesmaidīja.. Mani fascinē Hades un šo musulmaņu sieviešu kāzu kleitas!! Tāds skaistums!!  :love:  Ak, cik jauki, ka Kristina atkal palīdz! un Daniels - labs jautājums - briesmas , ko viņš juta - bija par pagātni vai nākotni??
Rosa tāda pat kā pārējā gimene.. nevar nomest malā lepnumu , lai saskatītu to, kas patiesībā notiek ar Natiju.

0

3

aNgeL написал(а):

Ranja tagad jūtas kā labākā.. Pat Hadei istabu atņemt gribēja! Pavisam jau! Bet patīk skatīties, kā Hade stājas pretī viņai un Saidam.

oj, tas bija tik labs skats!! :D Ranja nez ko iedomājusies no sevis, bet Hade, protams, ka nolika viņu pie vietas un atkal bija uzvarētāja! Super!

aNgeL написал(а):

Un cik viņa laimīga kāzu dienā.

ahaaa :love: es Zeina vietā jau būtu sen iemīlējusies Hadē :D kad viņa tik laimīgi smaida, viņa ir vienkārši tik nenormāli apburoša!!! :love:

aNgeL написал(а):

Mani fascinē Hades un šo musulmaņu sieviešu kāzu kleitas!! Tāds skaistums!!  :love:

oj, i nerunā! :love: es kā viņu redzu, tā kūstu un smilkstēt gatava no tā skaistuma!!! Fantastiska kāzu kleita, un Hadei tā piestāv!!! :love:

aNgeL написал(а):

un Daniels - labs jautājums - briesmas , ko viņš juta - bija par pagātni vai nākotni??

ahaaa... Diez kas tālāk notiks? Mman vispār nav ne jausmas, jo varu iedomāties tik daudz variantu!

Un vispār... es laikam iemīlējos pārī Hade-Zeins :D nu skatījos uz viņiem šajā sērija un man tā viņi iepatikās!!! Vismaz solās kkas interesants būt :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 112. sērija