TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 113. sērija


El Clon: 113. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

0

2

Nu nēēe... Lukass nevar tā pamest Hadi!! Natiju var aizstāvēt MArisa un Leonardo un visi pārējie, un Lukass var atbraukt vēlāk..bet ar Hadi.. Viņš tak nevar viņai to nodarīt :S

0

3

Avanci noskatoties viss likās daudz trakāk :D
Tā var bez nerviem palikt :D Ak, tā Natija.. Iekrita!  Un Marisa..šitā želojās Lukasam, bet pati uzreiz Natiju atbrīvoja. gr.. kārtējais viņas izgājiens!!! Un pati Natija - pļauku pelnījusi! Un vēl nabaga Alehandro..vai tad viņai viņs nebija vissvarīgākais? Bet pat aizmirsa par viņu, domājot par narkotikām...viņa pati sev sagandē dzīvi.. Man patīk, kā vienmēr paralēli skan Enrikes jaunības pieredze..redzams, ka visa šī narkotiku utt padarīšana noris pēc vienas shēmas.
Ak..Hade tik skaista! Bet tas, ka viņa nez cik minūšu skatījās uz Lukasu ar savu plato smaidu un neviens neievēroja...nu tas ir nereāli! ņemot vēra, ka kaut vai saids nespēj atraut acu no viņas..
Kā man patīk Hades un Zeina ainas! Tas ko Zeins runāja par tradīcijām, ka tād vēlas izbaudīt utt.. Bet Lukass vismaz gaida Hadi! Man bij licies, ka moš vienkārši aizbrauks, bet nēe. Tā ka ja abi neaizbēgs kopā, tad būs vienlīdz vainīgi..vai arī - neviens no abiem nebūs vainīgs!
ah, Hade dejos?  :love:

0

4

aNgeL написал(а):

Un Marisa..šitā želojās Lukasam, bet pati uzreiz Natiju atbrīvoja. gr.. kārtējais viņas izgājiens!!!

:O :O :O kā tu šitā vari pateikt? Njaaa, tu vienmēr Marisā tikai sliktu esi redzējusi :D tak jau pateica tas policists, ka viņu pret galvojumu var izlaist, ne jau tāpēc Marisa zvanīja Lukasam, lai viņš izvilktu Natiju no cietuma... Lai nu kad, bet šajā sērijā man Marisa šķita ļoti patiesa un cilvēcīga, viņa tak bija šokā par Natiju, ka kkas tāds noticis, nezināja, ko lai iesāk ar situāciju kopumā. Un pēc tam pēc Natijas vārdiem, cik viņa sagrauta izskatījās, kā raudāja... Ak! Vot šajā sērijā nu toč nebija nekādu izgājienu...

aNgeL написал(а):

Un pati Natija - pļauku pelnījusi! Un vēl nabaga Alehandro..vai tad viņai viņs nebija vissvarīgākais? Bet pat aizmirsa par viņu, domājot par narkotikām...viņa pati sev sagandē dzīvi.. Man patīk, kā vienmēr paralēli skan Enrikes jaunības pieredze..redzams, ka visa šī narkotiku utt padarīšana noris pēc vienas shēmas.

Jāaa.. Alehandro tik svarīga diena, un viņa??? Kā var tā izdarīt?? Bet laikam jau mums nesaprast, kas tas par spēku ir narkotikās... Bet par Enriki man arī patīk - lai gan es viņa teikto pārtinu, bet patīk, ka tāda paralēle uztaisīta! :)

aNgeL написал(а):

Bet tas, ka viņa nez cik minūšu skatījās uz Lukasu ar savu plato smaidu un neviens neievēroja...nu tas ir nereāli! ņemot vēra, ka kaut vai saids nespēj atraut acu no viņas..

mjaaa... es par to pašu! :D tik "neuzkrītoši" viņi skatījās...

aNgeL написал(а):

Kā man patīk Hades un Zeina ainas! Tas ko Zeins runāja par tradīcijām, ka tād vēlas izbaudīt utt.

ahaaa :love: ai, un vispār hade, tāāāāds skaistums, nu vienkāāārši!! :love:

aNgeL написал(а):

ah, Hade dejos?

es tā ļoti ceru :love:

aNgeL написал(а):

Bet Lukass vismaz gaida Hadi! Man bij licies, ka moš vienkārši aizbrauks, bet nēe. Tā ka ja abi neaizbēgs kopā, tad būs vienlīdz vainīgi..vai arī - neviens no abiem nebūs vainīgs!

njā, nu nez... Ja Lukass viens aizlidos ar šo agro reisu, es uz viņu dusmošos... Ko darīt, ja Hade nevar ātrāk tikt prom? Un nekas pa dažām stundām nenotiku ar Natiju, ka viņam tā jāskrien... Es nez, ja viņš šoreiz piečakarēs Hadi, tad es toč negribu vairs viņu Hades tuvumā.

0

5

Paloma написал(а):

kā tu šitā vari pateikt? Njaaa, tu vienmēr Marisā tikai sliktu esi redzējusi  tak jau pateica tas policists, ka viņu pret galvojumu var izlaist, ne jau tāpēc Marisa zvanīja Lukasam, lai viņš izvilktu Natiju no cietuma...

Nu man izskatījās, ka viņa pietēloja Lukasam to izmisumu, ka vispār nezina, ko iesākt un ir apjukusi un bez maz vai tā, ka vispār tumsa galvā.. Tak pietiekami prāta pietika, lai izvilktu Natiju no turienes arī pašai.. Nu jā, protams, svarīgi, lai Lukass ātrāk brauc un izdomā ko iesākt, bet vienalga 100% viņas galvā bij arī prieka domas dabūt Lukasu prom no Marokas. Un tā kā es vienkārši viņu uzskatu par aukstu un bezsirdīgu, tad arī viņas asaras man liekas aukstas.

Paloma написал(а):

Lai nu kad, bet šajā sērijā man Marisa šķita ļoti patiesa un cilvēcīga, viņa tak bija šokā par Natiju, ka kkas tāds noticis, nezināja, ko lai iesāk ar situāciju kopumā. Un pēc tam pēc Natijas vārdiem, cik viņa sagrauta izskatījās, kā raudāja.

Salīdzinoši jā... Bet viņa to ir pelnījusi visu. Galu galā vajadzēja pievērst uzmanību meitai, nevis mīļākajiem.

Paloma написал(а):

Bet par Enriki man arī patīk - lai gan es viņa teikto pārtinu, bet patīk, ka tāda paralēle uztaisīta!

The same :D

0

6

aNgeL написал(а):

Nu man izskatījās, ka viņa pietēloja Lukasam to izmisumu, ka vispār nezina, ko iesākt un ir apjukusi un bez maz vai tā, ka vispār tumsa galvā.. Tak pietiekami prāta pietika, lai izvilktu Natiju no turienes arī pašai.. Nu jā, protams, svarīgi, lai Lukass ātrāk brauc un izdomā ko iesākt, bet vienalga 100% viņas galvā bij arī prieka domas dabūt Lukasu prom no Marokas. Un tā kā es vienkārši viņu uzskatu par aukstu un bezsirdīgu, tad arī viņas asaras man liekas aukstas.

njā, nu es redz nekad neesmu viņu par tik aukstu, bezjūtīgu un vsp maitu uzskatījusi, kā tu. Jā, viņa ir rīkojusies visādi nejauki, bet viņa vienkārši tāda ir. Es nemāku atrast īstos īpašības vārdus raksturošanai. It kā viņa ir auksta, bet tajā pašā laikā zem tā visa ir jūtoša sirds. Un Natiju viņa mīl, savā veidā, protams, un ne tajā, kas būtu labākais, bet mīl. Un atklāt ko tādu par meitu - nu tā nav joka lieta.
Un par zvanīšanu Lukasam... nu man nešķiet, ka viņai tobrīd kaut prātā ienāca tas, ka atraut viņu no Marokas... Tā man liekas :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 113. sērija