TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE ceturtā sērija.


EFDE ceturtā sērija.

Сообщений 1 страница 12 из 12

1





0

2

Wow…tiešām patika sākuma aina..pabaisa!  ^^
Ak, nē tik strauji taču nevar…Eduardo jau bildina Elēnu.  :| Un, Korina arī taisās pārāgrām kāzam ar Eduardo :D Nopērk jau sev kāzu kleitu..tiešam traka :D :D
Jā, bet tas bildinājums Elēnai bija pat jauks…ka abiem ir kopīgas lietas un vārdus, ko viņš teica viņai…:love:  :)
Un, tā aina ar zirgu kad abi gar to jūru…tik smuki naktī vēl! :love:  :love:  :love: 
Skaistas ainas šajā seriālā tiešām ir daudz!  :love:  :love:  :love:

0

3

Jāa...tiešām ļoti strauji.. Pirmkārt, jau tas, ka tā uzreiz saka "yo te amo" viens otram.. varēja pilnībā iztikt ar "yo te quiero", jo nu tiešām nereāli sanāk..un otrkārt..nu ja jau apprecējās , vai ta nevarēja bišķi nogaidīt līdz kāzu naktij? Bet nu..galvenais, ka beigās nonāca mājā!!!  :love:
Baisākā vieta man likās, ka tā Milēdija paskatījās spogulī un ieraudzīja spoku! un jāa.. pašā sākumā spoks garā tajā tērpā - tāds sirreāls! Protams, var domāt, ka tā ir Daniela..bet tieši tas mani mulsija, jo tad pārāk atklāti norāda uz to, ka tā varētu būt Daniela, kas izbēgusi no klīnikas un ieradās mājā.. Nu neez..man liekas, ka varbūt speciāli mēģina mūs mānīt...ak tās intrigas :D
Bet bail par Elenu..pirmkārt, nokluvusi īstā midzenī, kur visi gribēs viņu dabūt prom + vēl fantasma de Elena!!
Elusas Perasas varone šeit man mats matā atgādina viņas Sāru no Rebekas!
un ļoti interesanti uz Maritzu Bustamanti skatīties, jo tik tikko viņu redzēju Perro amor pilnīgi citā lomā, ar citiem žestiem, balsi, un šeit tāds kontrasts!  Tāda sajūta it kā divas dažādas aktrises būtu! Bet tas tikai pozitīvi, ka māk tā atdalīt varoņus :)  :love:
Arī man dikti patika aina ar zirgu, naktī  :love:

0

4

mjā, nu es vienkārši neciešu šitik straujas attiecības... Lai nu būtu ,ka vaaaaarbūt dzīvē kas tāds arī ir iespējams, bet es nespēju noticēt, skatotise. Man neinteresanti. Es viņos pa pusei vairs tikai klausījos, pārgulēšanu vsp pārtinu...

Bet nu jā, galvenais, ka viņa beidzot ir tajā mājā!! Tagad vajadzētu sākties interesentākajam!

Ak, bet tā nabadzīte ar savu superdārgo kāzu kleitu :rofl:

Un jāāa, tā aina ar spoguli superīga! :love: un man patīk, kad jauc galvu un ir noslēpumi :D

Bet tas pludmalē ar zirgu - vot tur man nav kur piesieties, tās bija skaistākās sekundes šajā serālā līdz šim un varbūt vispār :D :love: :love: :love:

0

5

Paloma написал(а):

tās bija skaistākās sekundes šajā serālā līdz šim un varbūt vispār

tu gan optimistiski skaties! Man gan liekas, ka varētu būt tikpat un skaistākas sekundes vēl :D Galu galā te viss tāds.. ar zirgiem, naktīm, mistiku, ūdeni..

0

6

aNgeL написал(а):

Man gan liekas, ka varētu būt tikpat un skaistākas sekundes vēl

nē, nu varbūt, bet... vnk šis bija tik skaisti :love:

0

7

Mani ieinteresē tieši tas, ka šajā seriālā ir kas mistisks un noslēpums, kuru nevar tā īsti uzminēt. Šī iemesla vismaz šim seriālam katra sērija nebūs vienmuļa un garlaicīga, vismaz līdz noslēpumu uzzināšanai nebūs. Un vajadzēs kārtīgi patrenēt savas pelēkās šūniņas, lai saprastu patiesību.

0

8

mmaarriiaa написал(а):

Šī iemesla vismaz šim seriālam katra sērija nebūs vienmuļa un garlaicīga, vismaz līdz noslēpumu uzzināšanai nebūs. Un vajadzēs kārtīgi patrenēt savas pelēkās šūniņas, lai saprastu patiesību.

mmaarriiaa, tad Tev derētu arī Donde esta Elisa  :love: Tur vismaz arī jūtas sakarīgākas un intrigas un noslēpumu līdz kaklam!  :glasses:

0

9

Tas Bendžamins šajā sērijā likās tāds īpaši dīvains kadrā ar zirgiem un Milēdiju. Man šķiet, ka viņam ar Milēdiju kas varētu izveidoties.
jā un tas kadrs ar spoguli, kad parādās spoks,baisi.
Elēna un Eduardo, ātri gan viņi saprot savas jūtas. Bet vimaz tādejādi nevelkas garumā tas mirklis, kad viņi abi nokļūst pilī.

0

10

mmaarriiaa написал(а):

Man šķiet, ka viņam ar Milēdiju kas varētu izveidoties.

Man liekas tur varētu veidoties mocītājs un mocekle! Vismaz man tāds iespaids :D

0

11

aNgeL написал(а):

Man liekas tur varētu veidoties mocītājs un mocekle! Vismaz man tāds iespaids :D

Tapēc es arī saku,ka kaut kas izveidoties, bet kas tieši nevar īsti saprast.
Bendžamins ir ļoti noslēpumains, bet tādi vispār ir visi tēli šajā telenovelē.
Es domāju kur esmu redzējusi Bendžamina aktieri, izrādās, ka Nopirktajā mīlā viņš tēloja Elizabetes brāli. Bet teikšu viņš šajā seriālā izskatās pat daudz labāk,  nekā iepriekšējā.

0

12

mmaarriiaa написал(а):

Es domāju kur esmu redzējusi Bendžamina aktieri, izrādās, ka Nopirktajā mīlā viņš tēloja Elizabetes brāli. Bet teikšu viņš šajā seriālā izskatās pat daudz labāk,  nekā iepriekšējā.

Jāa.. un man viņš Perro amor bija :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE ceturtā sērija.