TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 114. sērija


El Clon: 114. sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

0

2

Zeina acī uzreiz bija redzamas aizdomas, bet tajā pat laikā - kā viņš tik viegli varēja atklāt Hadi? Un kurā brīdī samainījas glāzes vietām? Es neievēroju.. Wow..bet Hade izdzēra miega zāles un atkal nespēja aizbēgt ar Lukasu.. Kā gan liktenis spēlējas ar šiem abiem!
Hades deja Zeinam  :love:  Tikai ļoti īsa! Bet man ļoti patīk viņu ainas! Nevar būt, ka Zeins šķirsies no Hades..tik vienkārši viņs nevar nozust no Hades dzīves. Bet arī viņam krustceles - Hade vai Saids.. Tik drausmīgi kad apsoli kaut ko un vēlāk nespēj izpildīt!

Nevar būt , ka Ranja būtu pirmā sieva! Viņa vispār iegūst māsas ļaunumu!

Nabaga Alehandro.. Žēl, ka viņš mīl Natāliju! Viņa taču pati vairs negrib būt ar Alehandro, bet tikai ar savu atkarību.. Vismaz būtu gribējusi laboties..

Ak, cik ilgi jāgaida, kad kāds - Ali vismaz - ieraudzīs Danielu??

0

3

aNgeL написал(а):

Zeina acī uzreiz bija redzamas aizdomas, bet tajā pat laikā - kā viņš tik viegli varēja atklāt Hadi? Un kurā brīdī samainījas glāzes vietām? Es neievēroju.. Wow..bet Hade izdzēra miega zāles un atkal nespēja aizbēgt ar Lukasu.. Kā gan liktenis spēlējas ar šiem abiem!

Nuu, man šķiet, kad viņš aizgāja pēc kā nu tur, ko Hade prasīja, viņš redzēja... Jau pēc viņa sejas izteiksmes man šķita, ka ir redzējis. Un par samainīšanu... Es jau redzēju, ka Hade nepareizo paņem :D viņš vnk tā nolika kkā tās glāzes... nez, es jau skaidri redzēju, kura ir kura, bet Hade laikam neizsekoja.. :?

aNgeL написал(а):

Nabaga Alehandro.. Žēl, ka viņš mīl Natāliju! Viņa taču pati vairs negrib būt ar Alehandro, bet tikai ar savu atkarību.. Vismaz būtu gribējusi laboties..

nu tu tā runā, it kā tas baigi vairs no viņas būtu atkarīgs :P šī nu ir tēma, kurā neņemos neko pārmest vai nosodīt - neskaitot to vien, ka vispār ķērās klāt tādam draņķim. Man šķiet, ka nav tik vienkārši - ai, viņa negrib laboties, negrib Alehandro, bla bla. Vienkārši... narkotikas ir spēcīgākas par visu viņā, tā ir slimība, atkarība... Un vispār tas ir vnk šausmīgi :s
bet jā, Alehandro man žēl... Galvenais jau, ka nevar saprast, kā viņai palīdzēt, ko iesākt... :/

0

4

Paloma написал(а):

Es jau redzēju, ka Hade nepareizo paņem  viņš vnk tā nolika kkā tās glāzes... nez, es jau skaidri redzēju, kura ir kura, bet Hade laikam neizsekoja.. :?

Nu to , ka Hade paņēma nepareizo es pamanīju, bet kādēļ viņa to izdarīja? Vienkārši pēc Zeina reakcijas no rīta, sanāk, ka viņš pats panācis, ka Hade izdzer miega zāles, bet es nesaprotu, kāpēc Hade izdzēra ne to glāzi.. Vai viņa padomāja, ka Zeins apmainījis vietām un tādēļ vai kā?

0

5

aNgeL написал(а):

Nu to , ka Hade paņēma nepareizo es pamanīju, bet kādēļ viņa to izdarīja? Vienkārši pēc Zeina reakcijas no rīta, sanāk, ka viņš pats panācis, ka Hade izdzer miega zāles, bet es nesaprotu, kāpēc Hade izdzēra ne to glāzi.. Vai viņa padomāja, ka Zeins apmainījis vietām un tādēļ vai kā?

Es nezinu... varbūt no viņas skatpunkta nevarēja labi saredzēt, kuru glāzi kā noliek. Vai vnk uztraucās un sajauca... Ne jau speciāli viņa to darīja gan jau, es tā pieņemu :D

0

6

Paloma написал(а):

Es nezinu... varbūt no viņas skatpunkta nevarēja labi saredzēt, kuru glāzi kā noliek. Vai vnk uztraucās un sajauca... Ne jau speciāli viņa to darīja gan jau, es tā pieņemu

Tik svarīgā brīdī sajaukt glāzes ir - blondi! :D :D Galvenais, ka šoreiz Lukass nav vainīgs :D

0

7

aNgeL написал(а):

Galvenais, ka šoreiz Lukass nav vainīgs :D

bet šī ir lieliskākā neveiksme, kāda vien varēja būt :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 114. sērija