TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 96. sērija


DEE - 96. sērija

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

0

2

Es tā skatos, ka sērijas arvien īsākas un īsākas.. Tā tiešām nekad nebeigsies! bet nu par sēriju. Wow..tāda slepkavība.. šermuļi skrien! Bet man liekas viena no labākajām slepkavībām telenovelēs! Ļoti patika šī dramatikas pieskaņa - Sesīlija nevēlas to darīt, viņa pati raud un pārdzīvo, bet nav atpakaļceļa un nav citas izejas. Viņa nedrīkst viņu atstā saindētu, bet jāinscenē pašnāvība. Par spīti tam, ka pašai smagi, viņa joprojām lieliski apzinās katru soli - ir padomājusi par to, kur jāpieskaras, kā radīt iespaidu, ka Bruno to izdarījis pats, jo uz viņa rokām tiks konstatēts pulveris, ka viņš izšāvis. (Vismaz tam tā kā būtu tā jābūt.. ) un tad pati kulminācija - izrādās, ka Bruno nav noindējies, bet vēl dzīvs un atgūst samaņu , sajūtot ieroci sev mutē.. Tas ir tik drausmīgi! Un Sesīlija arī vairs nevar kavēties, Bruno pamošanās dod viņai drosmi izšaut. Un skats kā uz viņas sejas uzšļakstās asinis ir šausmīgs! bet viņa pārdzīvo.. Joprojām viņa nav aukstasinīga un es viņu joprojām neuzskatu par slepkavu.. Viņa nogāja no ceļa.. Vēlējās idealizētu dzīvi, bet viss bruka un juka un Bruno pats viņu vilka arvien zemāk un zemāk un tad pēkšņi jau kļuva par vēlu. Protams, ka tāda kā viņa nedosies pati policijā, viņai vispār nav vietas cietumā, un es beigās ceru, ka viņa pati mirst nevis nokļūs aiz restēm. Kārtējo reizi ar apbrīnu vēroju Sjačoki!! Viņas slepkavas pat ja aukstasinīgas, kā citās telenovelēs, bet vienalga sejā vienmēr ir kaut kāda sensualitāte!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 96. sērija