TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 115. sērija


El Clon: 115. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

0

2

Mmm...šodien ar deja!  :love:  Un vēl ar čūsku! Bet..Hadei nepiestāv sarkana krāsa.. nu ok - sarkana piestāv visām, bet viņai tā lūpukrāsa nepiestāv tik tiešām. Un vispār tā dīvaini, ka viņa pati sarkanajā sagērbās, lai dejotu Zeinam. tā it kā vēlētos viņu iekarot. Lai nu kā - to viņa panāca! Viņš iemīlējies pamatīgi! Man patīk, ka viņš tāds gatavs gaidīt, cīnīties par viņas mīlestību. :) Interesanti, kas būs tālāk.. No Hades dzīves var novilkt tik daudz dažādu virzienu!
Nabaga Saids! Vai tiešām zaudējis Hadi uz visiem laikiem? Toties Ranja gan leks priekā.. Hmm.un Hadidža? Hade tik viegli ļaus vīņai palikt pie Saida? Viņai gan nav izvēles, bet vienalga.

Ak, Natija.. Bojā visu. Un Alehandro - šeit var pārbaudīt viņa mīlestību! Jo viņam ir jāsaprot, ka Natija ir slima, ka viņai jāārstējas un nevajag ļaut viņas agresijai attālināt no sevis, bet tieši otrādi sniegt lielāko atbalstu un palīdzību. Vai viņš ir tam gatavs? Vai arī tomēr izvēlēsies karjeru?

0

3

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, man nevajag nekādus Lukasus un Danielus!!! Hade ir atradusi savu likteni, Zeinu!!! Vismaz tas ir, ko es gribu, lai tā būtu, tas ir, ko es redzu, tas ir.... aaaaa!!! :love: Es esmu nenormāli safanojusies par šo pāri pēc šīs sērijas. Jau iepriekš man ļoti patika, bet šis... akkk :love: pusgada pārbaudes posms... Nu kā viņa var pēc tam pasūtīt viņu??? Man lūzīs sirds, ja tā notiks :( un viņš tik skaisti ir viņā iemīlējies, ne tā valdonīgi kā Saīds, bet tā... visu viņas dēļ un lai viņai labi. Atlaidīs brīvu, ja neiemīlēsies, nepieskarsies, ja negribēs utt. :love:

aNgeL написал(а):

Mmm...šodien ar deja!  :love:  Un vēl ar čūsku! Bet..Hadei nepiestāv sarkana krāsa.. nu ok - sarkana piestāv visām, bet viņai tā lūpukrāsa nepiestāv tik tiešām. Un vispār tā dīvaini, ka viņa pati sarkanajā sagērbās, lai dejotu Zeinam. tā it kā vēlētos viņu iekarot.

Ahaaa, mūs lutina ar dejām :love: un ar čūsku - wow! :O bet priekš dejas ar čūsku sarkanais piestāv.. Un nešaubos, ka viņa gribēja iekarot Zeinu, tak pati uzprasījās uz deju, to jau arī gribēja, lai šis negrib atdot Saīdam. :D

Bet nabaga Saīds... Man jau gribas ievilkt galvu plecos baidoties no tās vētras, kas būs, kad Zeins pateiks savu lēmumu! :D protams, nesmuki pret savu draugu tā, lauzt apsolīto, bet šajā gadījumā es nevaru nepriecāties.

Njāaa, bet ar Natiju ir no sērijas jo trakāk... :s

Un man patika beigas (kas aNgeL noteikti nē :D ) - tas apskāviens :love:  Jā, sitiet mani, ja gribat, bet man teju gribas, lai viņi beigās paliek kopā... Iepazīst tiešām viens otru, nevis kā Diego un Hades aizvietotājus, bet kā īstos viņus... Vispār man šķiet, ka šis viss notiekošais ar Natiju varētu izmainīt Marisu, viņas izturēšanos.. :)

0

4

Paloma написал(а):

Atlaidīs brīvu, ja neiemīlēsies, nepieskarsies, ja negribēs utt.

pa pusgadu viss var mainīties :P

Paloma написал(а):

Bet nabaga Saīds... Man jau gribas ievilkt galvu plecos baidoties no tās vētras, kas būs, kad Zeins pateiks savu lēmumu!  protams, nesmuki pret savu draugu tā, lauzt apsolīto, bet šajā gadījumā es nevaru nepriecāties.

Mhmm..bet tā ir, ka mīlestība pat tuvākos brāļus spēj pārvērst nāvīgos ienaidniekos!

Paloma написал(а):

Un man patika beigas (kas aNgeL noteikti nē  ) - tas apskāviens

Ne, nu kāpēc.. Tā bij ļoti jauka aina! :)
Bet nu nēe.. Labāk lai Lukass viens paliek, bet ne ar MArisu! Turklāt Marisai ir ķīmija ar Saīdu :D
Un vēl jāpagaida Daniela satikšanās ar Hadi..Varbūt ar būs super  :love: taisni prasās, lai būtu nevis 1 vīram 4 sievas, bet sievietei 4 vīri :D :D

0

5

aNgeL написал(а):

taisni prasās, lai būtu nevis 1 vīram 4 sievas, bet sievietei 4 vīri :D :D

:rofl: :rofl: :rofl:
Bet Hade tiešām kā liktenīgā sieviete... 4 vīrieši, kuru dzīves viņa būs pārvētusi dramatiski... Ak :love:

0

6

Paloma написал(а):

Bet Hade tiešām kā liktenīgā sieviete... 4 vīrieši, kuru dzīves viņa būs pārvētusi dramatiski... Ak

Jāa.. tā tas ir!! Kā tāda princese, kurā visi iemīlas! bet tajā pat laikā pati arī kļūst par visu šo vīriešu upuri..apburts loks :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 115. sērija