TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 9. sērija


PLL: 9. sērija

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

'The Perfect Storm' [Original air date: August 3, 2010]

The girls are trapped in the school during a bad storm, and it's there that they will face their biggest problems. Meanwhile, Byron leans on Ashley for advice as his relationship with Ella only gets worse.

0

2

0

3

Šī  ir pirmspēdējā sērija?

0

4

Lisa написал(а):

Šī  ir pirmspēdējā sērija?

Tā saka, jo 9. sērijas avancē teikts - There`s only one episode left before the shocking season finale! :love:

0

5

GaBy написал(а):

Tā saka, jo 9. sērijas avancē teikts - There`s only one episode left before the shocking season finale!

Nu ja. Es to dzirdot biju pārsteigta, jo kaut kā likās, ka viss vēl tikai sākas. Bet manuprāt, seriāls guva panākumus, tāpēc jābūt taču arī 2.sezonai. Un art nepacietību gaidu sezonas pēdējo sēriju, jo varbūt daži jautājumi tiks atbildēti, bet šaubos, ka visi.

0

6

Lisa написал(а):

Es to dzirdot biju pārsteigta, jo kaut kā likās, ka viss vēl tikai sākas. Bet manuprāt, seriāls guva panākumus, tāpēc jābūt taču arī 2.sezonai.

Gan jau, ka būs, zinot to popularitāti.. :)

Lisa написал(а):

jo varbūt daži jautājumi tiks atbildēti, bet šaubos, ka visi.

Njā, es vakar saspoilerojos un zinu, kurš grāmatā ir A, bet kādā intervijā autore vai režisore pateica, ka filmā viss būs savādāk, cerams, jo nespēju iedomāties viņu kā vainīgo! :no:

0

7

GaBy написал(а):

Njā, es vakar saspoilerojos un zinu, kurš grāmatā ir A, bet kādā intervijā autore vai režisore pateica, ka filmā viss būs savādāk, cerams, jo nespēju iedomāties viņu kā vainīgo! :no:

tu varētu arī man pateikt kurš grāmatā ir A, tā jau parasti dara, tas būtu pārāk ātri uzzināms ja A būtu tas pats , kas grāmatā , tas noteikti ir viens no veidiem kā paturet skatītājus.

0

8

pinocchio написал(а):

tu varētu arī man pateikt kurš grāmatā ir A, tā jau parasti dara, tas būtu pārāk ātri uzzināms ja A būtu tas pats , kas grāmatā , tas noteikti ir viens no veidiem kā paturet skatītājus.

Ok, es tev privātajā ziņojumā nosūtīšu! :)

0

9

Aw, Aria dziedās.. :love:

0

10

Un izskatās, ka beigās ienāk Ezra.  :unsure:

0

11

Lisa написал(а):

Un izskatās, ka beigās ienāk Ezra.

Jeez, es pat nebiju pamazījusi, toč.. :unsure:

0

12

Diezgan spēcīga sērija..
Njā, Alison mīlēja Emily, bet ne tā kā to bija iedomājusies Emily.. :huh: Žēl Emily.. :(
Aww, un Hanna aizstāv Lucas no Monas.. ^^
Laikam šoreiz Ariai un Ezram patiešām viss cauri.. :( Žēl, bet Noels ar foršs.. :love: Un Arias balss, kad viņa dziedāja.. :love:
Un vai tiešām Lucas būs tas, kas izpostīja to memoriālu? o.O
Aww, un Spencer un Alex tik foršīgi.. :love:

0

13

GaBy написал(а):

Aww, un Hanna aizstāv Lucas no Monas..

Ahaa...Man arī ļoti tas patika  :love:

GaBy написал(а):

Laikam šoreiz Ariai un Ezram patiešām viss cauri..  Žēl, bet Noels ar foršs..

Nu nezinu..Varbūt arī nav viss cauri.. Ej nu sazini!! Man ļoti patika Ezras un Ellas aina! Abi tik jauki parunājās :)
Un tik mistiski bibliotēkā bija, kad gramatas krita un pazuda Emily soma!! Bet tas detektīvs ar tāds - šaubos, ka viņam tiesības rakņāties pa svešām mantām, vēstulēm bez speciāla ordera..

GaBy написал(а):

Un vai tiešām Lucas būs tas, kas izpostīja to memoriālu?

starp citu kāreiz skatoties šo sēriju man kaut kur vidū iešāvās prātā doma, ka Lukass ir tik dīvaini mierīgs!! Un parasti tieši tādi varoņi ir jātur aizdomās :D un beigās - tadāam.... Kaut kas dīvains ar viņu ir! Turklāt viņam nepatika Alisona!

0

14

nē nē lucasu lieciet mierā , :D , man viņš liekas piemīlīgs,  :D . un viens no iemesliem ir tas ka viņš tieši ir tik mierīgs. mona man papatīk vizuālajā ziņā , un apģērba viņā , tas gan viņai ir pluss, bet man patika ka hanna iestājās par lucasu, un sērijas beigās viņa pateica to ka, viņam nav jāpateicas , ka tā draugi dara, man gan vairāk liekās ka viņš ir bēdīgs , jo viņš viņu neuzskata tikai par draugu.
savā ziņā man patīka aria un ezers kopā , lai gan tas noteikti nav mans mīļākais pāris, bet man nepatīk ka tagad tik iesaistīts vēl viens džeks , turklāt viņš liekas patīkam , un tagad viņš ir vairāk kā rebound guy.
'vel joprojām piesaista spencer un alex , lai gan nepatika , kad viņš sacepās, bet pēc tam jau tas likās mīlīgi. un tas ko teica spenceras mamma par viņu ģimeni , tā forši. :flirt: .

0

15

pinocchio написал(а):

nē nē lucasu lieciet mierā ,  , man viņš liekas piemīlīgs,   . un viens no iemesliem ir tas ka viņš tieši ir tik mierīgs.

Nju man arī Lukass patīk! Es viņu neuzskatu par negatīvu varoni, tieši otrādi, bet man liekas, ka viņam arī ir savi noslēpumi un uz to beigās arī uzvedināja netīrās kedas.. ak..bet cik gan viņš , gan Emily neapdomīgi - vai tiešām nevar izmazgāt apavus? :D

pinocchio написал(а):

sērijas beigās viņa pateica to ka, viņam nav jāpateicas , ka tā draugi dara, man gan vairāk liekās ka viņš ir bēdīgs , jo viņš viņu neuzskata tikai par draugu.

Jaa.. Man arī liekas, ka viņš viņu uzskata par kaut ko vairāk.. tas redzams!

0

16

aNgeL написал(а):

gan Emily neapdomīgi - vai tiešām nevar izmazgāt apavus?

nu jā neapdomīgi , bet tai pašā laikā ārā ir vērta visam vajadzētu būt vairāk vai mazāk dubļainam , liekas tieši dīvaini , ka neviens cits nav pat nedaudz netīrs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 9. sērija