TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 116. sērija


El Clon: 116. sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

0

2

Es klausos Marisā un saprotu, kāpēc man arī tagad pret viņu tāda nepatika! Jo viņa visu vainu nešaubīgi uzveļ uz Alehandro, lai gan, pirmkārt, notiekošais ir tieši viņas vaina! Bet viņa pat domu nepieļauj, ka arī ir pie kaut kā vainīga! bet jauka saruna ar Lukasu :) Taisni brīnums, ka abi spēj civilizēti aprunāties!
Ak, nabaga Saids! Es nespēju noticēt, ka pēc tik ilga laika, pēc tik sērijām viņš ir zaudējis Hadi!! Patiešām sajūta it kā abi 20 gadus būtu bijuši kopā! un viņš noteikti jūtas ļoti dīvaini, ka viņam nav varas pār Hadi, ka it neko nespēj padarīt! Ranja gan leks svētlaimē!
Un pati Hade - man kaut kā bail, ka viņa mēginātu bēgt ar Lukasu, jo Zeins mans liekas ir tāds 2 galējās pusēs - spēj būt ļoti jauks, saprotošs un draudīgs nodevībā.. bet par to vēl būs jāparliecinās!
Hmm.un patiešām - Hade nēsā tik apspīlētas bikses!!
Ak, Nazira! es uzreiz sapratu, ka tas večiņš ir viņas līgavainis, nevis tie divi :D

0

3

aNgeL написал(а):

Es klausos Marisā un saprotu, kāpēc man arī tagad pret viņu tāda nepatika! Jo viņa visu vainu nešaubīgi uzveļ uz Alehandro, lai gan, pirmkārt, notiekošais ir tieši viņas vaina! Bet viņa pat domu nepieļauj, ka arī ir pie kaut kā vainīga! bet jauka saruna ar Lukasu :) Taisni brīnums, ka abi spēj civilizēti aprunāties!

Nuuu, jā, tāda viņa ir, ka grūti pieņemt savas kļūdas. Varbūt es saprotu šo vainas uzvelšanu Alehandro, jo zinu, kā tas ir, un nemaz nevajag būt tādam kā Marisa, lai tā domātu. Es pati to esmu piedzīvojusi vnk. Un no malas jau var šķist, ka Alehandro vainīgs, jo izmaiņas sākās pēc viņa parādīšanās. Tā ka - man arī nepatīk, ka viņa tā domā un saka visu laiku, bet es zinu, ka tā notiek un varu to pieņemt ;)

aNgeL написал(а):

Ak, nabaga Saids! Es nespēju noticēt, ka pēc tik ilga laika, pēc tik sērijām viņš ir zaudējis Hadi!! Patiešām sajūta it kā abi 20 gadus būtu bijuši kopā! un viņš noteikti jūtas ļoti dīvaini, ka viņam nav varas pār Hadi, ka it neko nespēj padarīt!

he, nu vot pret Saīdu man sen nav nekādas īpašās līdzijušanas :D man jautri bija skatīties viņa bezspēcīgās dusmas :D

aNgeL написал(а):

Un pati Hade - man kaut kā bail, ka viņa mēginātu bēgt ar Lukasu, jo Zeins mans liekas ir tāds 2 galējās pusēs - spēj būt ļoti jauks, saprotošs un draudīgs nodevībā.. bet par to vēl būs jāparliecinās!

Akkk, tak es dusmīga uz Hadi biju, kad šī plānoja aizbēgt uzreiz no Zeina, piečakarēt viņu!!! Nu ka var tā darīt, nodot viņu? :s Un kad viņš atnāca pie Hades, viņa tā sāka par viņu rūpēties , tik ikdieniņški un tiešām it kā uztraucoties :love:  un viņa vārdi, aaaahh :love: es viņus mīlu, neko tur nevaru padarīt :D

aNgeL написал(а):

Hmm.un patiešām - Hade nēsā tik apspīlētas bikses!!

es takš teicu... :D

aNgeL написал(а):

Ak, Nazira! es uzreiz sapratu, ka tas večiņš ir viņas līgavainis, nevis tie divi :D

ak tā tur bija... :D Es piefiksēju, ka kkas par Naziras līgavaiņiem un tad , ka viņa nikna un kliedz par kko, bet slinkums bija tīt atpakaļ, lai noskaidorut, kas tur notika :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 116. sērija