TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 118. sērija


El Clon: 118. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

"Recuerdos ajenos"




0

2

ak..nu jā, protams, var saprast Hadi, kura Lukasa dēļ tiešam visu zaudējusi, bet...viņa Lukasa vietā noteikti rīkotos tāpat, ja meita būtu briesmās!
AAhh...Kāāā dievinu, kad Daniels runā par saviem sapņiem..un par sievieti plīvurā!!! Tādas emocijas pārņem!!! Un pirmo reizi manā galvā skaidri nostājās tas, ka viņu pirmajā tikšanās reizē Hadei ir jādejo! Tāpat kā toreiz , kad pirmo reizi viņu ieraudzīja Lukass! Tā tam ir jābūt, lai viss būtu savās vietās!
un kad tā krūze nokrita!! Un tas teksts - ka paredzējums piepildījies!! :love:

0

3

aNgeL написал(а):

ak..nu jā, protams, var saprast Hadi, kura Lukasa dēļ tiešam visu zaudējusi, bet...viņa Lukasa vietā noteikti rīkotos tāpat, ja meita būtu briesmās!

nu, protams, bet viņa jau nelāva Lukasam neko paskaidrot!! Un viņš arī... es saprotu, ka tā nav telefonsaruna, bet ja jau Hade tā padomāja, tad labāk mēģināt izskaidroties tā, nekā ļaut viņai tā domāt, man tā šķiet... :/

aNgeL написал(а):

AAhh...Kāāā dievinu, kad Daniels runā par saviem sapņiem..un par sievieti plīvurā!!! Tādas emocijas pārņem!!! Un pirmo reizi manā galvā skaidri nostājās tas, ka viņu pirmajā tikšanās reizē Hadei ir jādejo! Tāpat kā toreiz , kad pirmo reizi viņu ieraudzīja Lukass! Tā tam ir jābūt, lai viss būtu savās vietās!

cik tu... attapīga :D

0

4

Paloma написал(а):

nu, protams, bet viņa jau nelāva Lukasam neko paskaidrot!! Un viņš arī... es saprotu, ka tā nav telefonsaruna, bet ja jau Hade tā padomāja, tad labāk mēģināt izskaidroties tā, nekā ļaut viņai tā domāt, man tā šķiet... :/

Ai..viņi abi tādi..kā divi gliemji!

Paloma написал(а):

cik tu... attapīga

Cik nu attapība.. Tas ir vienkārši tā kā jābūt..Citādāk būt nedrīkstētu!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 118. sērija