TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 100. - 105. sērija


DEE - 100. - 105. sērija

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

"Orden de detención"

0

2

Man jau likās, ka ar sazāļošanu Sesīlija būs pieķerta! eh! bet ļoti patika, kā Kristobals pateica, ka jāapcietina Sesīliju un tad kamera no viņa asumu nomainīja pret Sesīlijas bildi!
Es domāju, ka Sesīlija slēpsies Altamiru mājā, bet pareiz - tur Flora! Ak, kā patika, kā Sjačoke tēloja brīdī, kad Flora sāka sevi vainot Bruno nāvē. Sesīlija spēj būt vienlaicīgi gan aukstasinīga, gan daudz jūtīgāka par daudzām sievietēm! Un brīdī, kad Dana mēģināja viņu apturēt es tomēr biju Sesīlijas pusē :D Esmu pieķērusies Sesīlijai īpasi pēdejās sērijās un tagad bail par viņas finālu, jo neko labu gaidīt nevar!

0

3

101. sērija "Crimen al descubierto"

0

4

102. sērija "Limite de locura"

0

5

Forša 102. sērija! No Sjačokes acis atraut nespēju  :love:  Dievinu pilnīgi katru Sesīlijas kustību, izteiksmi, vārdu! Un Floras tik žēl bija - likās, ka viņai histērija sāksies.. un Sesīlijas žēl - viņa jau negribēja tēmēt uz meitu! Un Patika, ka Kristobals teica, ka Sesīlija nav slepkava! Jo tā ir taisnība! Sesīlija ierindojās, kā viena no manām mīļākajām telenoveļu varonēm, jo viņa ir tik interesanta - visu laiku var atrast kaut ko jaunu viņā :)  :love:
Un beigās, protams, neparādīja, kurš ir sašauts :D Nu diez vai tak Sesīlija? Tas nebija tik kulminējoši.. ak, intriga :D

0

6

103. sērija "Huída frustrada"


http://www.dailymotion.com/video/xeau2b_dee-103-2_people

0

7

aah..nēe.šitā man nepatīk! Negribu Sesīliju cietumā! Viņai tur nav vietas! Viņa ir pārāk eleganta tādai vietai! Ta labāk uz elli :D :D Ahhh..bet šajā sērijā atkal sajutu Kristobala un Sesīlijas ķīmiju  :love:  :love:
Nja..bet nekas nav beidzies - un man sajūta, ka beigas man nepatiks! Kādu izvēli veiks Dana?
Un tik ļoti žēl Eduardo un Floru.. Abi vecāki šitādi viņiem...

0

8

104. sērija

0

9

Tak teicu, ka cietums nav domāts Sesīlijai! Viņai ir vajadzīgas krāsas, nevis pelēkais cietuma tērps!!
Ah..Dana un Kristobals satikās! Un lai gan šobrīd izskatās, ka viņa varētu izvēlēties viņu, taču man nelaba nojauta... Nu nevar tak būt, ka viņa atstās Mariano vienu ar 4 bērniem. Cik jauki, ka viņai sapnī atnāca Elisa :)

0

10

Ak, par godu Angelai šis viss.http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif ( Lai tev nav vienai ar sevi jāsarunās  :D )
Wow..pedējās sērijas Sesīlija ir bijusi vnk neatvairāma ļaundare, lai gan par laimi, viņā vēl mīta arī mātes jūtas.
Protams, savā ziņā viņa darīja arī daudzas lietas savas ģimenes labā.
Žēl ļoti Eduardo un Floras, kuriem tas viss nākas pārdzīvot. Prieks, ka Mariano pieņēma viņus kā savus bērnus un tas no viņa bija tik cēlsirdīgi un aizskustinoši. :)
Danna un Kristobals, viņi vispār dievīgi, lai arī liekas, ka tomēr viņi nepaliks kopā.. :'(
Jā, Elisa atnāca sapnī..tik skaista un mierīga aina...vismaz Dannai sirdsmiers,ka viņas meita ir laimīga, tur , kur ir.

aNgeL написал(а):

aah..nēe.šitā man nepatīk! Negribu Sesīliju cietumā! Viņai tur nav vietas! Viņa ir pārāk eleganta tādai vietai! Ta labāk uz elli :D :D

Xe..xe....piekrītu!  :D  Vispār jau Sesīlija ir viena no tām ļaundarēm, kas māk patikt un simpatizēt. :D  :)

aNgeL написал(а):

Patika, ka Kristobals teica, ka Sesīlija nav slepkava! Jo tā ir taisnība! Sesīlija ierindojās, kā viena no manām mīļākajām telenoveļu varonēm, jo viņa ir tik interesanta - visu laiku var atrast kaut ko jaunu viņā :)  :love:

Jā, piekritu! Sesīlija nav tipiska ļaunā, kas dara visu tikai savas godkāres dēļ, tapēc nevar viņu nemaz ienīst.  :)
Un, visi Sijačokes žesti un viss...vispār kā ļaundare viņa ir lieliska...( Sajūsmā aceros Mārsiju, Deboru, Grāciju  :love:  :love:  :love: )
Tā lūk, laikam viss!  :flirt:  :)

0

11

Mariposa написал(а):

Ak, par godu Angelai šis viss. ( Lai tev nav vienai ar sevi jāsarunās   )

xi, xi, xii!! Kāds man prieks http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

Mariposa написал(а):

Žēl ļoti Eduardo un Floras, kuriem tas viss nākas pārdzīvot. Prieks, ka Mariano pieņēma viņus kā savus bērnus un tas no viņa bija tik cēlsirdīgi un aizskustinoši.

Jā! Par spīti tam, ka Bruno turēja Elisu ieslegtu, veidoja ar viņu attiecības, par spīti tam, ka Sesīlija atņēma Elisai un citiem dzīvības, Mariano un Dana ne mirkli nešaubījās, ka bērni nav vainīgi vecāku kļūdās :)

Mariposa написал(а):

Vispār jau Sesīlija ir viena no tām ļaundarēm, kas māk patikt un simpatizēt.

Tu jau zini, ka es tam piekrītu! Un joprojām es viņā redzu sievieti, sievu un māti nevis ļaundari :D Vienkārsi viņa pārlieku centās nosargāt savu gimeni un pēkšņi pārkāpa robežu..

Mariposa написал(а):

Sajūsmā aceros Mārsiju, Deboru, Grāciju

Visām savām varonēm Sjačoke pievēršas ar pilnu atdevi un rezultātā tās ir neaizmirstamas! Tās ir ļaundares, kuras nevar nemīlēt  :love:

0

12

Laikam sākšu skatīties šo detektīvseriālu, izskatās interesanti.
Man patīk pāris Dana un Kristobals. Bet laikam jau vairāk patiktu, ja Dana paliktu ar Mariano, jo man ļoti patīk Sonya Smita un Gabriels Porras kā pāris no Olvidarte jamas laikiem.

0

13

mmaarriiaa написал(а):

Laikam sākšu skatīties šo detektīvseriālu, izskatās interesanti.

Tas būtu ļoti forši!! Jo telenovele ir  ļoti laba un ieguvusi augstus sasniegumus :) Bet Tu jau laikam uzzināji, kuri ir vainīgie no mūsu komentāriem? Kāreiz ar Mariposu runājām par to, ka man ļoti žēl, ka iepriekš uzzināju vainīgo :D

mmaarriiaa написал(а):

Man patīk pāris Dana un Kristobals. Bet laikam jau vairāk patiktu, ja Dana paliktu ar Mariano, jo man ļoti patīk Sonya Smita un Gabriels Porras kā pāris no Olvidarte jamas laikiem.

Jā, man arī ļoti patīk Sonja un Gabriels, jo abi realitātē ir pāris un saprotu, ka Olvidarte Jamas arī bija iemīļots pāris, bet tieši kā šīs telenoveles tēli - Dana un Kristobals man labāk patīk! Viņš vienmēr viņu saprata labāk kā citi :)  :love:

0

14

105. sērija

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 100. - 105. sērija