TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 119. sērija


El Clon: 119. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

"Fantasias de memoria"

0

2

Ak...Cik ideāli! Tieši tā kā bija jābūt un vēl labāk!! Mak tub!!Visas Hades domas un tā kā viņa nonāca līdz dejai..Ka atradās tas tērps skapī..Tā mūzika.. Daniels kurš klīst pa māju un arī sadzird mūziku un tieši kā pirms 20 gadiem - vienā un tajā pašā mirklī notiekas tas!!! Viņu skatieni satiekas un Hades plīvurs nokrīt! Interesanti - tā ir arī tā pati diena, kas pirms tiem gadiem? Un Soraidas reakcija ir pavisam logiska, ka liekas, ka nelabais iemitinājās un tad tas teikums - ka Hades deja izsauca Lukasu  :love:  :love:  Un tad Albjeri vārdi Danielam - tas pats ko teica toreiz Lukasam.. Un Hade tādā šokā! Ahh!! un brīdis, kad Daniels uzzināja, ka viņu sauc Hade  :love:  :love:  un tagad viņš uzzinās, kur viņa dzīvo, jo sekoja Zeinam un Hadei.. No liktens neizbēgsi!  :love:

Nabaga Alehandro! Tik smagi strādā, atsakās no visiem sapņiem, tikai lai izpatiktu Natijai, lai nopirktu viņai to kondicionieri utt, bet izrādās, ka to visu jau nopirkuši viņas vecāki..Man viņa ir tik ļoti žēl, ka gribas, lai pamet Natiju atrod sev kādu citu.

0

3

aNgeL написал(а):

Ak...Cik ideāli! Tieši tā kā bija jābūt un vēl labāk!! Mak tub!!Visas Hades domas un tā kā viņa nonāca līdz dejai..Ka atradās tas tērps skapī..Tā mūzika.. Daniels kurš klīst pa māju un arī sadzird mūziku un tieši kā pirms 20 gadiem - vienā un tajā pašā mirklī notiekas tas!!! Viņu skatieni satiekas un Hades plīvurs nokrīt! Interesanti - tā ir arī tā pati diena, kas pirms tiem gadiem?

ahaaaa, tas viss bija tik ideāli!!! :love: vienkārši super! :love: ak, un tā deja tik skaista, es tak dievinu šo tērpu! Un viss tieši kā agrāk! :love: Nebeidzu vien priecāties, ka sāku maratonus ar Clon :shine:

Man tagad tik interesanti, kas būs tālāk, kas notiks ar Danielu, ar Hadi, ar Zeinu, Lukasu...

Par Natiju... jāa, žēl Alehandro, bet man negribas, lai atrod citu.. jā, Natija rīkojas slikti, bet tā nav viņa, bet gan narkotikas... Un es ļoti ceru, ka Alehandro nepadosies un palīdzēs izvilkt viņu no šitā purva... :/

0

4

xi, xi! Vai redzi? Tomēr šī klona tēma ir tik interesanta tieši šajā ziņā, ka viss atkārtojas kā pagātne..visas sejas izteiksmes.. Viss! tik aizraujoši!  :love:  Es jau zināju, ka priecāsies par zilo Hades tērpu :D (Tb...Latifas tērps, bet tas tā :D )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 119. sērija