TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 107. Fināls!


DEE - 107. Fināls!

Сообщений 1 страница 4 из 4

1


0

2

0

3

Tā..pedējā sērija.
Patika kā Kristobals brauca ar to motociklu un visu acerējas…par sevi un Dannu. :love:  :'(  Un, cik žēl, ka viņi tomēr nepalika kopā un telemundo saglabāja orģināla beigas. :'(
Prieks, ka attiecibā uz Sesilīju bija citadāk un Sesīlija nepalika cietumā.  :)
Un, tā aina, kad Mariano atnāca pie Sesīlijas….tik skaista, viņš aizvien mīl savu māsu un tā tam īstenibā jābūt. :)  Man Sesīlijas palika pat žēl. :'(
Beigu aina jau istenibā skaista.,..visi kopā un atkal fotogrāfēšanās. :)

0

4

Mariposa написал(а):

Beigu aina jau istenibā skaista.,..visi kopā un atkal fotogrāfēšanās.

Jā.. seriālos pastāv 2 fin versijas  - kāzu un foto :D :D Bet jāa.. skaisti! Jo tieši ta arī sākās - ar gimenisku savākšanos..neskaitot to, ka šoreiz ir par dažiem cilvēkiem mazāk..eh!!

Mariposa написал(а):

Patika kā Kristobals brauca ar to motociklu un visu acerējas…par sevi un Dannu.

Man arī tas ļoti patika! Tik skaisti!! Un viņam jau vienmēr piestāvēja motocikls!  :love:  Vispār jau iepriekš nojaušot beigas varēja tām sagatavoties.. Lai gan īstenībā tik žēl - Kristobals taču tā viņu mīlēja, bija vienīgais atbalsts, tā rūpējās par viņu un ticēja viņai, turklāt pēc traumas ar sievu un meitu viņš bija pelnījis laimi! Kaut kā pēkšņi tas viss pazuda - psihologe un viņa pagātne.. Un Dana atteicās no Kristobala..Ak, tās meitas taču drīz vien izaugtu, apprecētos un aizietu no mājām..turklāt ir pavisam reāli būt vienlaicīgi ar to kuru mīli un ar bērniem.. Īstenībā man grūti iedomāties Danu laimīgu, neesot ar vīrietu kuru viņa taisās mīlēt līdz mūža galam! Vai viņi abi tiešām vairs nekad neredzējās? Dzīvo galu galā vienā pilsētā.. Nu jāa.. ar šādu iznākumu var ļaut vaļu fantāzijai un pašai sacerēt nākotni!
Bet prieks, ka noskatījos šo telenoveli  :love:  Un vēl lielāks prieks par tās augstajiem panākumiem!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Donde esta Elisa? (Telemundo, 2010) » DEE - 107. Fināls!