TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 120. sērija


El Clon: 120. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

"Arrancar recuerdos"

0

2

Ah - Kristīna un sarkanais ir radīti viens otram  :love:  Un šajā sērijā otrā tikšanās, kas pārrāva 20 gadus!! Daniela un Kristīnas tikšanās dievīga! Un visi tie Daniela vārdi tikai vēl vairāk sajauca Kristīnu :D Un kā viņa aizgāja meklēt Leonardo un vispār tik dusmiga  :love:  :love: Jā.. Daniels un Lukass vispār kā divi dažādi cilvēki! Vismaz rodas ticība, ka ne jau Maurisio ir garlaicīgs aktieris, bet Lukass garlaicīgs varonis :D
Ranjai beidzot svētlaime! Bet hmm..man tikai tā liekas, vai arī viņai jau nedabiski liels vēders?

0

3

aNgeL написал(а):

Ah - Kristīna un sarkanais ir radīti viens otram  :love:  Un šajā sērijā otrā tikšanās, kas pārrāva 20 gadus!! Daniela un Kristīnas tikšanās dievīga! Un visi tie Daniela vārdi tikai vēl vairāk sajauca Kristīnu :D Un kā viņa aizgāja meklēt Leonardo un vispār tik dusmiga

ahaaa, sākumā nabaga Kristina galīgi nošokējās!! Bet tik super, ka arvien vairāk cilvēku ierauga Danielu :love: Un jā, labi viņa visu pārprata.. :D

aNgeL написал(а):

Jā.. Daniels un Lukass vispār kā divi dažādi cilvēki! Vismaz rodas ticība, ka ne jau Maurisio ir garlaicīgs aktieris, bet Lukass garlaicīgs varonis :D

nuu, iespējams, bet mana sirds joprojām pieder Zeinam :love: šajā sērijā ar tā saruna... Tik atklāta no Hades puses.. es nez, starp viņiem ir kkāda tāāāda ķīmija! Kā... dvēseles radinieki. Nu es nezinu, kā paskaidrot. viņiem fantastiski sader kopā. Ak, viņiem jāpaliek vismaz kā ļoti tuviem druagiem! Nu lūūūūdzu!!!

0

4

Paloma написал(а):

Ak, viņiem jāpaliek vismaz kā ļoti tuviem druagiem! Nu lūūūūdzu!!!

Vismaz? :D :D Viņi tā cenšas - uztaisa Diego, Lukasu un Danielu, bet Zeins visus pārspēja ar savu valdzinājumu :D Nu jaa.. Daniels ir pārāk jocīgs, lai gribētu, lai viņš būtu ar Hadi, Lukass pārāk garlaicīgs un nopietns.. Tā ka vispār man jau ar labāk patiktu, ja viņa paliktu ar Zeinu. Vienkārši tas pieradums, ka Hade un Lukass mīl viens otru vairāk par 20 gadiem.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 120. sērija