TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 123. sērija


El Clon: 123. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

0

2

Hade mani atkal kaitina! Nu kā viņa nesaprot!! Kā viņa var domāt, ka Lukass tā vienkārši pametīs savus meitu brīdī, kad visvairāk viņai vajadzīgs! Hadidža jau nebija tādā situācijā un  viņu tēvs aizstāv.. Bet Natija taču pazudina sevi, turklāt Marisa nespētu viena tikt galā..Šaubos, ka viņa vispār spētu tikt galā, jo nezina, ko tādās situācijās darīt...
ah, Hade tā aizlidoja kad viņu notrieca, ka man liekas, ka viņai būtu jābūt beigtai.
Akk..Kristīna atgriezīsies un saņems tādu surprise!! Vismaz sapratīs beidzot kāda ir Alīsija! Bet nu..Man liekas, ka Kristina ir pietiekami stipa, lai prastu nolikt viņu savā vietā! Es vismaz ceru!

0

3

aNgeL написал(а):

Hade mani atkal kaitina! Nu kā viņa nesaprot!! Kā viņa var domāt, ka Lukass tā vienkārši pametīs savus meitu brīdī, kad visvairāk viņai vajadzīgs!

ahaaa... Mani arī iztracināja! Lai nu kad, bet šoreiz iemesls tiešām attaisnojošs un saprotams! Bet nu jā... tik daudzas reizes jau viņa pievilta, un vēl tā Daniela ieraudzīšana viņu tik spēcīgi ietekmēja, viņa iztulkoja pa savam to... Bet grrr..

aNgeL написал(а):

ah, Hade tā aizlidoja kad viņu notrieca, ka man liekas, ka viņai būtu jābūt beigtai.

ahaa, es par to pašu padomāju :D lidoja jau iespaidīgi :D

Bet ko es vēl gribēju pateikt... uzminiet nu, par ko? :D Es tak nevaru nokomentēt sēriju, neizsakoties par savu mīļo pāri - īpaši pēc tādas sarunas! Ziniet ar ko manās acīs Zeins atšķiras no visiem pārējiem - Saīda, Lukasa? Viņš saprot Hadi! Viņš tiešām saprot Hadi tā, kā neviens no pārējiem manuprāt nav sapratis. Un saprotot viņš var pateikt to, kas vajadzīgs. Viņš ir kā saprāta balss, tik nosvērts, lietišķs, bet tajā pat laikā tā iemīlējis viņu :love: kā man patika viņa loģiskie argumenti Hades gaisa pilīm! Jo tā tiešām ir, ka Hade ir maksimāliste, viņa dzīvo uz ilūzijām - nepadomājot par realitāti...
Jā, karoče, es vēl vairāk šajos iemīlējos pēc šīs sērijas :D

0

4

Paloma написал(а):

Ziniet ar ko manās acīs Zeins atšķiras no visiem pārējiem - Saīda, Lukasa? Viņš saprot Hadi! Viņš tiešām saprot Hadi tā, kā neviens no pārējiem manuprāt nav sapratis. Un saprotot viņš var pateikt to, kas vajadzīgs. Viņš ir kā saprāta balss, tik nosvērts, lietišķs, bet tajā pat laikā tā iemīlējis viņu  kā man patika viņa loģiskie argumenti Hades gaisa pilīm! Jo tā tiešām ir, ka Hade ir maksimāliste, viņa dzīvo uz ilūzijām - nepadomājot par realitāti...

Laikam nevaru nepiekrist! Tik smuki uzrakstīji! Bet tā ir! Jā.. Tā tas ir!!

0

5

aNgeL написал(а):

Laikam nevaru nepiekrist! Tik smuki uzrakstīji! Bet tā ir! Jā.. Tā tas ir!!

akkk,ja tu zinātu, kāds man prieks, ka tu piekrīti!!!! :jumping:

0

6

Man Zeins jau no paša sākuma likās sakarīgs :D (nu kopš pirmās bildes, kurā viņu ieraudzīju ar Hadi vēl ilgi pirms Zeins uzradās seriālā :D )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 123. sērija