TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Harry Potter and the Deathly Hallows


Harry Potter and the Deathly Hallows

Сообщений 1 страница 20 из 57

1

Treileris

0

2

Tik ļoti jūtama atšķirība no tā, ka pirmā daļa atgādināja pasaku, bet šī pēdējā kaut kādas katastrofas!! Izskatās kulminējoši!! Grāmatu lasījusi neesmu, tā ka par sižetu nekā nezinu :D Bet vienalga man liekas, ka bez Dumidora pazūd visa Cūkkārpas burvība! Turklāt Harijs vispār taisījās to pamest..Hmm.. Lai nu kā - gribu redzēt šo pēdējo cīņu!

0

3

aNgeL написал(а):

Tik ļoti jūtama atšķirība no tā, ka pirmā daļa atgādināja pasaku, bet šī pēdējā kaut kādas katastrofas!!

aha, katra nākamā daļa bija arvien nopietnāka. bet nu, varētu teikt, ka es augu kopā ar tām grāmatām, jo tad, kad 1.filmu skatījos, man toč bija kkādi 11 gadi :D bet ir labs, gaidīšu filmas ^^

0

4

angelina написал(а):

bet nu, varētu teikt, ka es augu kopā ar tām grāmatām, jo tad, kad 1.filmu skatījos, man toč bija kkādi 11 gadi

Nu jā.. Visi augām - grāmatas, varoņi , aktieri un mēs :D :D

0

5

Nu, esmu izlasījusi visas grāmatas vairākas reizes.. noteikti ir vienas no manām mīļākajām grāmatām.. Un Deadly Hallows in man vismaz viena no aizkustinošākajām daļām.

Šodien bija iespēja iemest aci vienā doktora disertācijā, kurā autore apskata mītus un fantāzijas mūsdienu pasaulē.. viena nodaļa bija veltīta Harijam.. Interesanta..

Tur bija runāts tieši par Harija fenomenu un attīstību.. man patika.

Disertāciju var apskatīties: https://luis.lanet.lv/pls/pub/luj.fprnt?l=1&fn=F2934/Barbala Stroda 2007.pdf

Par Hariju ir runāts ap 43 lpp. :)

0

6

Paldies! Izlasīju par Hariju Potteru! Tiešām interesanti! Var daudz ko ieraudzīt no cita skatpunkta!

0

7

aNgeL написал(а):

Var daudz ko ieraudzīt no cita skatpunkta!

Jā, tieši tāpēc man šis darbs ļoti aptika, jo bija iespēja apskatīties Harija stāstu no cita punkta. Man, kā cilvēkam, kas uzaudzis lasot Hariju ir grūti to uztvert ar jaunu redzējumu, jo mans viedoklis veidojās jau 11 gadu vecumā un tikai ir attīstījies, taču disertācijas autore sniedz ieskatu no objektīvas analīzes puses.. (baigi gudri sanāca.. )  :confused:   :blush:   :D

0

8

Kad lasīju grāmatu biju sajūsmā! Uzreiz, kad viņa bija pieejama amazonē pasūtīju. Izlasīju angliski, jo man liekas, ka tā var labāk izprast domu, ko autore grib pasniegt.  Es to izlasīju 2 dienās, būtu izlasījusi vienā, bet..nu jā pagulēt  ar vajag.
Gaidu ar nepacietību filmu!

0

9

Inetux написал(а):

Es to izlasīju 2 dienās, būtu izlasījusi vienā, bet..nu jā pagulēt  ar vajag.

Tāpat kā ar mani.. ja ir interesanta grāmata es rauju to cauri kamēr var.. pa vidam tikai paēdot (bet tad pusdienas reizēs turpinu lasīt, tikai virtuvē pie galda.. :D ) un tad jānākas secināt, ka grāmata izlasīta rekordlielā ātrumā.. :D
Tā kā es sāku Harijus lasīt, kad man gluži kā viņam bija 11 gadu (tikko pirmais bija iznācis latviski), es viņus arī turpināju lasīt latviski.. un tagad man ir vienāds smuks komplekts...

Jau divus gadus ar brāļa draudzeni, kura arī ir Harija fans, dāvinām viena otrai kino biļeti un ejam skatīties filmas.. arī šogad ieturēsim tradīciju.. :)

0

10

Siikaa написал(а):

Tā kā es sāku Harijus lasīt, kad man gluži kā viņam bija 11 gadu (tikko pirmais bija iznācis latviski), es viņus arī turpināju lasīt latviski.. un tagad man ir vienāds smuks komplekts...

Es ar sāku lasīt, ka man bija 11. Es agrāk biju liels grāmatu tārps varēju lasīt augām dienām. Man mammas brālis uzdāvināja visas iepriekšējās grāmatas, jo čīkstēju, ka visas grāmatas esmu izlasījusi :D
Esmu priecīga, jo man mājās ir visas grāmatas latviski + Nāves dāvesti angliski! Kā arī visi orģinālie filmu diski ( no amazones pasūtiju).

Šādi mani ir aizrāvusi laikam tikai Harija Potera grāmatas.

0

11

Inetux написал(а):

Esmu priecīga, jo man mājās ir visas grāmatas latviski + Nāves dāvesti angliski! Kā arī visi orģinālie filmu diski ( no amazones pasūtiju).

Man ar grāmatas smuki stāv pašā grāmatu plaukta priekšā, lai visi redz... vēl esmu sajūsmā, jo neskatoties uz to, ka grāmatas bija dārgas, bija vērts viņas pirkt, jo viņas arī ir iespiestas kvalitatīvi LV.

Disku gan man nav.. bet tas tāpēc, ak man dators kleins un nelasa diskus jau kādu laiciņu.. :D:D:D

0

12

Jaunākais treileris..Tur ir kadri tikai no pirmās daļas!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YzfEH0UPEBo[/youtube]

0

13

U jā es vienkārši vairs nevaru sagaidīt.
Un dievinu Strupu  :love: ak dies kā es dievinu Alana Rikmena balsi  :love:

0

14

Pievienojos pie tiem cilvēciņiem, kuriem ir visas grāmatas.  Gaidu jau gaidu filmu :)

0

15

Netīšām uzķēru youtube Harry Potter premiere tiešraidi, kas notiek Londonā
Lai gan mani tas kaut kā īpaši neinteresē, tieši šo pasākumu ziņā, pašu Harry Potter filmas man iet pie sirds, bet nu tagad uzliku un diezgan interesanti paskatīties, bet nu lielāko ties paklausīties kas tur īsti notiek.

Ja kāds arī vēlas paskatīties lūk links

0

16

Jūuu, es jau skatos. Man tā patīk. Bāc grūti noticēt, ka viss beigsies jau 15.jūlijā.

0

17

Inetux написал(а):

Jūuu, es jau skatos. Man tā patīk. Bāc grūti noticēt, ka viss beigsies jau 15.jūlijā.

īstenībā ja tgā padomā 10 gadi pagājuši, man pilnīgi ar paliek grūti noticēt, ka vairs nebūs jaunas Pottera filmas. Poters vispār bija pirmā filma kuru redzēju kinītī!

0

18

Es a pat  veel nenoskatijos shis daljas 1. dalju. Kaut kaa negribas, lai paliek tikai shii peedeja un tad viss, turklat visu laiku shkiet, ka nav istais bridis, laiks vai atmosfera.. Bet nu nav izejas -janoskatas, jo pedejo gribu kino 3D.

0

19

aNgeL написал(а):

Es a pat  veel nenoskatijos shis daljas 1. dalju.

šo es tieši esmu noskatījusies, es pirms viņas dažas kaut kā vēl neesmu redžejusi
ar pirmo daļu sanāca ka mani aizvilka uz kinīti un līdz ar to noskatījos. bet manuprāt labāk būtu noskatūties tagad, lai varētu vienu pēc otras redzēt nevis gaidīt līdz nākamai daļai vairākus meņešus.

0

20

Es esmu redzējusi visas. Esmu crazy Potter freak. Noskatījos kinīti...ak dievs es pilnīgi sāku raudāt tad, kad Danielu un Rovlingu kopā intervēja. Man vēl joprojām grūti noticēt. Tā tomēr ir tik nozīmīgi manas bērnības daļa. Es uzaugu kopā ar HP.

Отредактировано Inetux (07.07.2011 21:46)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Harry Potter and the Deathly Hallows