TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Harry Potter and the Deathly Hallows


Harry Potter and the Deathly Hallows

Сообщений 21 страница 40 из 57

21

Inetux написал(а):

Tā tomēr ir tik nozīmīgi manas bērnības daļa. Es uzaugu kopā ar HP.

Kā daudzi no mums... :) Es arī esmu no tiem, kas saka, ka uzauga ar Poteru un tā arī bija :)

Ak, man pirmā Potera skatīšanās kino saistās tikai ar to, ka dažas rindas mums priekšā sēdēja Vaira Vīķe-Freiberga, un tieši mums ar māsu (tobrīd vēl pasīkiem skuķiem) priekšā sēdēja 2 būdīgi miesassargi. :D

7. filmas 1. daļu jau 2 reizes redzēju, ak, cik drūma... Pirmo reizi kino skatoties pat nešķita tik drūmi. Jāaa, savādi būs, kad tas viss beigsies... Jau pierasts vispirsm grāmatās dzīvot līdzi, tad filmās... :)

Un, aNgeL, 3D būtu forši, bet es izvēlēšos laikam parasto. :D Vienkārši tā filma noteikti būs gara, vismaz 2.5 stundas, un manas acis to neizturēs. Kaut kā grūti man šķiet ilgi skatīties 3D...

0

22

Man nav nekadas starpibas acim parastais vai 3D..bet ar to ilgumu gan taadaa zinjaa, ka nosedet pagrruti..vispaar patik guljot skatities :D

0

23

Paloma написал(а):

priekšā sēdēja 2 būdīgi miesassargi.

omg par šo vienkārīs nevarēja neierēkt, bet tas noteikti drausmīgi truacēja.

nu nez par 3D man no sākuma kaut kā traucē pierast pie tām brillēm, traucē nedaudz, bet pēc kāda laika aizmirstās ka tādas ir.
vispār jāapsver doma pēdējo daļu noskatīties kinītī, kā nekā pēdējā tomēr.

0

24

bumerbmw написал(а):

omg par šo vienkārīs nevarēja neierēkt, bet tas noteikti drausmīgi truacēja.

Traucēja gan! :D Bija jālokās uz visām pusēm, lai atrastu šķirbu, pa kuru skatīties. :D

Nu, nezinu, varbūt tas man tā tikai :) Pāris reizes esmu bijusi uz 3D, un man jau ar pusotru stundu pietika. Kaut kā grūti acīm. Varbūt problēma tajā, ka ar brillēm skaījos (nu, parastajām brillēm zem 3D brillēm), bet negribu riskēt izmēģināt uz Poteru, kā ar lēcām manas acis justos. :D Pieņemu, ka tik un tā ne pavisam sajūsmā :)

0

25

Nu visā visumā es nejūtu nekādu lielu atšķirību starp 3D un 2D un ja man ir iespēja tā pat labāk eju uz 2D.

Paloma написал(а):

Traucēja gan!  Bija jālokās uz visām pusēm, lai atrastu šķirbu, pa kuru skatīties.

jā zināma lieta :D

0

26

Šito es vienkārši nevarēju neielikt.
Tik emocionāla runa.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7QnyKZe6VBA&feature=related[/youtube]

0

27

Ieraudzīju Inetux parakstu un jā ... Tie kas tiešām izauguši ar šo filmu ir aktieri..tik ļoti mainījušies. Kaut kā dīvaini, ka arī viņiem šis periods beigsies.

0

28

Jāā, tagad redzot viņus, īpaši Hariju, pirmajās filmās, tik dīvaini! :D
Bet nu, cik zinu, viņi īpaši nepārdzīvo tikšanu vaļā no Potera, lai neteiktu pretējo. ;)

0

29

es tomēr kolekcijai ielikšu arī pārējo runas. Toreiz online nesanāca skatīties, bet tagad noskatījos.

Tik dīvaini redzēt dažus aktierus ārpus lomas. Tik savādāk izskatās. Īstenībā, ja apakšā nebūtu rakstīts, kurš ko atveido, es nemaz nepazītu :D

0

30

Akk..filma fantastiska!!! Pēdējās daļas un beigu vērta! Ar tādu episku, nostaļģisku un varenības auru! Šodien nodomāju, ka Poters ir viena no retajām filmu sērijām, kurai tiešām visas daļas ir foršas
Un tā kā pēdējo grāmatu lasījusi nebiju, spoilerus zinājusi arī nebiju un ja biju, tad jau sen aizmirsu, tāpēc man bija daudz pārsteiguma brīžu.

Свернутый текст

Pirmkārt, jau akk..kāda svētlaima, ka Severus izrādījās tomēr labais. Es tam biju ticējusi līdz Dumidora nāvei un arī pēc tās nespēju īsti noticēt pretējam. Un izrādās viņš bija sūtījis Harijam briedi :) Un prieks, ka arī Drako nekļuva par tādu ļoti slikto. Tomēr varēja manīt viņā daudz šaubu. Un dievīgs ir brīdis, kurā Harijs izglābj viņu. Bija daudz dzirdēts, ka ļoti daudzi varoņi mirst pēdējā daļā, tāpēc visu laiku bija tāda baiļu sajūta, ka tik patiešām nenomirst kāds no galveno varoņu loka. Tik žēl bija redzēt, ka tiek izpostīta skola-pils..Pat drīzāk traumējoši. Bet visa tā cīņa starp Voldemortu un Hariju tik spēcīga, pilna tik daudzu foršu ainu! Ideāli! Vispār visa labā un ļaunā cīņā filmā ir ideāla.
Beigas tādas paskumjas.. Kad atceros to mazo 1. daļas Hariju un šeit..kad jau pašam bērni..tas ir tik jocīgi.. Žēl, ka beigās neparādīja arī pašu skolu..restaurētu, savādāk tik izpostīti skati bija pēdējie. Un dīvaini, ka neviens no trijotnes nekļuva par profesoru skolā..
Jo vairāk komentēju, jo vairāk prātā nāk ainu, kuras gribētos pieminēt, tāpēc labāk klusēt :D Es sajūsmā! Un reizē tik ļoti skumji, ka viss..ka tas beidzās. Neticami.
Ak jāa.. un bija daudzi humora brīži :D Smieklīgi :D

0

31

Euuu, tā nav godīgi! :D Tu jau redzēji pēdējo filmu??? Nejaukā... :P

Es, protams, neavrēju noturēties nenospiedusi uz pogas "spoiler" :D Izlasīju gan tikai pirmo teikumu - par laimi šo faktu man pirms kāda laika bija pateicis P pēc wikipedias palasīšanas. Es nudien to neatcerējos no grāmatas. :D Bet Tava sajūsma, kas parādījās tajā vienā teikumā, rāda, ka jums ar P līdzīga patika pret šo personāžu. :D

0

32

Paloma написал(а):

Euuu, tā nav godīgi! :D Tu jau redzēji pēdējo filmu??? Nejaukā... :P

Es saprotu, ka skan ļoti jocīgi, ņemot vērā, ka parasti skatos filmas sākot ar pēc gada kopš iznākšanas :D :D Bet jāa..šoreiz izņēmums :) 3D tomēr padara daudz ko iespaidīgāku. Lai kad kad skatos, tad drīz vien aizmirstu, ka 3D un tad grūti saprast, kā tas būtu parastā formātā - tāpat vai ne ļoti :D

Paloma написал(а):

Bet Tava sajūsma, kas parādījās tajā vienā teikumā, rāda, ka jums ar P līdzīga patika pret šo personāžu. :D

Foooršī  :glasses:

0

33

Njā...

Es visas grāmatas esmu lasījusi vairākkārt.. Jau šķiet, ka varētu zināt no galvas :) Tāpēc sižetisko pārsteigumu man nebija.. drīzāk bija mazas vilšanās, kad kaut kas netika parādīts vispār un biju to gaidījusi vai ka parāda, bet stipri pliekanāk, kā manā iztēlē.. :)

Bet neesmu vīlusies filmā... biju kopā ar draugu, kas gan bija gaidījis stipri vairāk.. viņā varēja just mazu vilšanos... manī sēž tikai apziņa, ka viss ir beidzies.. un vairs nebūs.. :(

Свернутый текст

Man Harijs vecums dienās likās stipri smukāks, kā jauns.. :D

Šogad tā jau ir otrā mana vakaru vai īpašo svētku dienu izklaide, kas vairs nebūs... Tas dara 2011 gadu mazliet zīmīgu.. :)

0

34

Hmm..Nu jāa..Iespējams man sajūsminošāki iespaidi par visu filmu tieši tādēļ, ka neesmu lasījusi pēdējo grāmatu, neesmu iepriekš neko iztēlojusies, tāpēc kā redzēju filmā,  tā man arī šķita, ka jābūt. Man tieši otrādi tā neziņa darīja tramīgu un domāju, ka viss būs daudz sliktāk, tāpēc, ieraugot pretējus iznākumus daudzu varoņu likteņiem, arī deva savu.

0

35

aNgeL написал(а):

Man tieši otrādi tā neziņa darīja tramīgu un domāju, ka viss būs daudz sliktāk, tāpēc, ieraugot pretējus iznākumus daudzu varoņu likteņiem, arī deva savu.

Nu.. es atzīšos neskatoties uz to, ka man jau bija pāri 20 gadiem, kad lasīju pēdējo daļu. Bet grāmatā raudāju. Raudāju tā, ka nevarēju normāli grāmatu izlasīt, taču filma man tādas emocijas nedeva. Un nevar teikt, ka tas tāpēc, ka biju jau savu izraudājusi, jo gan 5, gan 6 grāmatu ekranizācijās raudāju.
Tomēr šai filmā mirst tik daudzi, ka to nevarēja fiziski tik emocionāli atrādīt, cik grāmatā tas ir aprakstīts.. :)

0

36

Es jau HP grāmatas esmu izlasījusi no pirmās līdz pēdējai un arī filmas esmu redzējusi no pirmās līdz pēdējai, izņemot pēdējās filmas otro daļu, kuru mēs ar māsu iesim uz kinīti skatīties - ehh, nevaru vien sagaidīt  :jumping: Principā es visas HP filmas esmu redzējusi kinītī, izņemot pirmo un otro filmu - tās es vēl videokasetē skatījos un vēl arī ceturto filmu, ko es DVD skatījos :D 

Vispār Potermānijā mani ievilka māsa, kura arī sākumā lasīja HP pirmo un otro grāmatu un man liekas, ka arī mēģināja lasīt trešo grāmatu, bet diemžēl nekas nesanāca, jo viņai mainījās vecums un arī skola visu brīvo laiku aizņēma, tādēļ viņas HP grāmatu lasīšanas stafeti pārņēmu es :D  Bet mēs kopā skatījāmies pirmo filmu, otru man sanāca skatīties vienai (bet varbūt mēs skatījāmies kopā, es vairs īsti neatceros), bet sākot ar trešo filmu mēs sākām tās skatīties kinītī :D

Tāds lūk ir mans stāsts par HP :) ;)

0

37

Es esmu uzticīgs HP fans no pirmās grāmatas iznākšanas latviešu valodā.
Tā iznāca, kad man bija tieši 11 gadu... nākošā bija apmērām pēc gada... tā arī izlasīju grāmatas augot līdzi Harijam...
Visas grāmatas parasti izlasīju pāris dienu laikā pēc dabūšanas.. atceros, ka 4 lasīju līdz izlasīju un bija vienalga, ka skolā jābūt.. :D Vienmēr arī pirms nākošās grāmatas iznākšanas pārlasīju visas pārējās.. :)

Esmu skatījusies arī visas filmas, sākot no 4 grāmatas ekranizējuma gāju uz kino...

0

38

Aaaa, es beidzot redzēju HP septītās filmas otro daļu  :jumping: Man jau nu ļoooooooooti patika, vienīgais pēc filmas noskatīšānās uznāca tādas skumjas, par to, ka HP beidzās un vairs nebūs, bet reizē arī žēl palika, ka vairs nebūs  :disappointed:  :'(   , tāpēc es vēlreiz noskatījos visas filmas pēc kārtas un tagad ķeršos klāt grāmatām un pirmo grāmatu jau iesāku  :jumping:  :D  :love:

0

39

liiguciss написал(а):

tāpēc es vēlreiz noskatījos visas filmas pēc kārtas un tagad ķeršos klāt grāmatām un pirmo grāmatu jau iesāku

Jap.. es daru to pašu.. tikai tagad jau esmu izlasījusi līdz pēdējai grāmatai.. :)

Tomēr tas bija kā nozīmīgākais seriāls manā dzīvē, kopš man pašai bija 11... Ir grūti pierast, ka vairs nebūs. :)

0

40

Siikaa написал(а):

Tomēr tas bija kā nozīmīgākais seriāls manā dzīvē, kopš man pašai bija 11... Ir grūti pierast, ka vairs nebūs.

Jā, man tieši tā pat - man arī tas bija kā nozīmīgākais seriāls, kopš man arī bija 10./11.gadi :) Jā, ir ļooooooooooooooooti grūti un, es domāju, ka arī būs grūti pierast pie domas, ka vairs nebūs HP.... :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

Siikaa, bet mums abām tomēr būs kāds prieka stariņš par HP, jo draugiem.lv dbgrupā par HP, lasīju, ka būs dokumetāla filma par HP filmu tapšanu, aizkulisēm un būs kadri, kuri filmās nebija jeb tika izgriezti  :jumping: Es ar ļooooooooti lielu nepacietību gaidu šo filmu  :jumping: ;) :D

Un vēl - varēsim gaidīt ar nepacietību un ar lielu prieku Ziemassvētkus, jo tieši tad rāda HP filmas un es ļoooooooti ceru, ka šogad LNT uztaisīs un parādīs pirmizrādi HP piektajai filmai, jo pagājušajos Ziemassvētkos pa LNT rādīja HP ceturto filmu :) ;) :D  :jumping:

Отредактировано liiguciss (06.08.2011 19:22)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Harry Potter and the Deathly Hallows