TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 125. sērija


El Clon: 125. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

"Encuentro de fuego "

0

2

Man vienbrīd likās, ka Ranja iesitīs Hadidžai..Kādreiz tas varētu notikt. Un zaudētāja jau jebkurā gadījumā būtu Ranja! Bet man ļoti interesanti - viņai piedzims puika vai meitene?
Tas Leonardo - ka tik uzbrukt Kristīnai. Ha, vismaz pārliecinājās, ka viņa nav nojūgusies!! Ak, dievīgas beigas  :love:  :love:  Man jau likās, ka tādas pienāks nedrīz :D

0

3

Ahaaa, beigas ir vienkārš - wow!!! Es negaidīju, ka tas tiešām tik drīz notiks! Visu laiku tas tā vilkās, un tagad visi tik strauji iepazīst danielu! :love:

Zeins apsolīja Hadei atgūt meitu - akkk. :love: Viņš tik nosvērts, man tāā patīk šīs viņu attiecības. Tieši ar to nosvērtību kkā līdzsvaro Hades emocionalitāti.

Nabaga Hadilja, viņai tik smagi šajā situācijā... :(

0

4

Paloma написал(а):

Es negaidīju, ka tas tiešām tik drīz notiks! Visu laiku tas tā vilkās, un tagad visi tik strauji iepazīst danielu!

Jāa. tā it kā lēnām visu taisītu, taisītu, un pēkšņi pieleca, ka nav tik daudz sēriju, tāpēc davaj ātrāk :D

Paloma написал(а):

Zeins apsolīja Hadei atgūt meitu - akkk.  Viņš tik nosvērts, man tāā patīk šīs viņu attiecības. Tieši ar to nosvērtību kkā līdzsvaro Hades emocionalitāti.

Jā! Ļoti interesanti, kas tur tālāk būs ar Hadidžu un Hadi! Zeins tiešām ļoti nosvērts :)  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 125. sērija