TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 130. sērija


El Clon: 130. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

"Impulso de madre "

0

2

Viss.. es vīlos Kristīnā! Kā ar viņas dabu viņa varēja pat neuzsākt sarunu ar Alīsiju!!? Viņa taču ir tik impulsīva un atklāta!
Xi, man patīk, ka Hadidža viskaut ko Ranjai nodara :D Un Ranja uzreiz tik izbijusies :D
Oo..Lukass noklausījās Marisas un viņas draudzenes sarunu par Hadi!  ^^
Un Hadei beidzot  pieleca, ka grib tomēr būt ar meitu! Un kā viņa to iedomājas - ka Saids tā vienkārši ņems viņu atpakaļ? Pēc visa??
Ak, cik skaisti Daniels par Hadi runā! Un mani nemaz neizbrīna, ka viņš jau taisās precēties ar viņu. Galu galā viņā ir Lukasa atmiņas! Vispār es īsti nesaprotu, kā Lukasa klons var būt identisks Diego nevis Lukasam?

0

3

aNgeL написал(а):

Un Hadei beidzot  pieleca, ka grib tomēr būt ar meitu! Un kā viņa to iedomājas - ka Saids tā vienkārši ņems viņu atpakaļ? Pēc visa??

Ak, tās hades idejas mūžīgi mainīgās! Neeee, es negribu, lai viņa atgriežas pie Saīda!!! Viņai jāpaliek ar Zeinu! Nu vismaz vēl kādu laiciņu, nu neatņemiet man viņus! :( bet nu... jā, vēl Saīds jāpiedabū ņemt viņu atpakaļ. Lai gan man tā nešķiet neispējamā misija - ar to Saīda mīlestību nenormālo..

aNgeL написал(а):

Ak, cik skaisti Daniels par Hadi runā! Un mani nemaz neizbrīna, ka viņš jau taisās precēties ar viņu. Galu galā viņā ir Lukasa atmiņas! Vispār es īsti nesaprotu, kā Lukasa klons var būt identisks Diego nevis Lukasam?

Nu vispār jau viņš nav identisks Diego :P tas jau kkādā pirmajā vai kurā Alvjeri un Daniela sarunā (baznīcā tā notikās) bija saprotams - Daniels ir šo abu mikslis... no Lukasa viņam ir romantisms un tāda...nu....nopietna attieksme pret attiecībām.

0

4

Paloma написал(а):

Nu vispār jau viņš nav identisks Diego  tas jau kkādā pirmajā vai kurā Alvjeri un Daniela sarunā (baznīcā tā notikās) bija saprotams - Daniels ir šo abu mikslis... no Lukasa viņam ir romantisms un tāda...nu....nopietna attieksme pret attiecībām.

Nu doma bij tāda, ka vienalga, ja klons nāk no Lukasa, tad kā viņš var būt līdzīgs arī Diego?

0

5

Nu to nu gan es nezinu... :rofl: tā ir šī seriāla neloģiskā loģika :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 130. sērija