TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 132. sērija


El Clon: 132. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

"Ruegos en vano"

0

2

Es jau tiešām gribu, lai Alehandro pamet Natiju... Ar cerību jau , kas tas palidzētu vinai kaut cik atgūties, lai gan drīzāk būtu otrādi..
Hmm..Andrea sāka runāt par 2. bērnu.. un tēvs vēl tā nosmējās.. ak..tad kaut kurā bridī iebrāzīsies Karla!! Bet viņa ar māti gan ir trakas šitādi rīkoties!
Oo...Saids vairs nepiedeva Hadei! :O Mani tas gan pārsteidz, gan nē.. bet man tas nepatīk, jo pretējā gadījumā Ranja varētu spert zibeņus :D Viņa kļust arvien kaitinošāka un pelnījusi to!
Akk..Hade apsolīja atkal Ali, ka dzīvos pēc visiem likumiem un tā.. varbūt..bet tad uzradīsies Daniels!
Saīds pēc tik ilga laika satika Marisu!!

0

3

aNgeL написал(а):

Es jau tiešām gribu, lai Alehandro pamet Natiju... Ar cerību jau , kas tas palidzētu vinai kaut cik atgūties, lai gan drīzāk būtu otrādi..

es gan negribu to... Lai gan tajā pašā laikā... tāda bezcerība bik, jo Natijai nekas nepalīdzēs - ne ja Alehandro cīnīsies par viņu un pret narkotikām, ne ja pametīs... Vienalga Natija vairs nav viņa pati un netiks tik viegli ārā no narkotiku purva. Man pat interesanti, kas liks viņai atjēgties beidzot. Man jau sāk fantāzija darboties.. :D jabūt kkam spēcīgam. Nu, lai viņa saprastu, ka jāārstējas. Nu vai nu arī iebāzīs ar varu viņu rehabilitācijā

aNgeL написал(а):

Oo...Saids vairs nepiedeva Hadei! :O Mani tas gan pārsteidz, gan nē.. bet man tas nepatīk, jo pretējā gadījumā Ranja varētu spert zibeņus :D Viņa kļust arvien kaitinošāka un pelnījusi to!

Man tāpat - es vienlīdz gaidīju, ka pieņems atpakaļ un ka nē. Un nepieņēma. Saīda limits ir pilns... Ek, es naivi cerēju, ka viņa dosies atpakaļ pie Zeina, bet, protams, ka tā nebija. Loģiski jau, ka dodas pie ģimenes...

aNgeL написал(а):

Akk..Hade apsolīja atkal Ali, ka dzīvos pēc visiem likumiem un tā.. varbūt..bet tad uzradīsies Daniels!

negribu, negribu, negribu! :D nu es negribu, lai viņa pazūd no Zeina dzīves un viņš no Hades... Un ja godīgi man jau drusku sāk apnikt tā vislaik Hades skraidīšana šurpu turpu. Nu, ja uzradīsies Daniels, tad viņai atkal sāksies tas pats, kas ar Lukasu..

0

4

Paloma написал(а):

Vienalga Natija vairs nav viņa pati un netiks tik viegli ārā no narkotiku purva. Man pat interesanti, kas liks viņai atjēgties beidzot. Man jau sāk fantāzija darboties..  jabūt kkam spēcīgam. Nu, lai viņa saprastu, ka jāārstējas. Nu vai nu arī iebāzīs ar varu viņu rehabilitācijā

Īstenība tas patiešām ir ļoti interesanti!! Nu teica jau, ka ar varu nedrīkst iebāzt rehabilitācijā.. Nu nez.. Ļaut ta Natijai turpināt skraidīt ar nav nekāds prāta darbs.

Paloma написал(а):

Ek, es naivi cerēju, ka viņa dosies atpakaļ pie Zeina, bet, protams, ka tā nebija.

Būtu diezgan dīvaini, ja dotos atpakaļ. Kaut gan sižetiski jau būtu forši!

Paloma написал(а):

nu es negribu, lai viņa pazūd no Zeina dzīves un viņš no Hades...

Ai..nu es neticu, ka tā pazudīs! Zeins nav no tiem kuri tā vienkārsi palaistu un aizmirstu!

0

5

aNgeL написал(а):

Īstenība tas patiešām ir ļoti interesanti!! Nu teica jau, ka ar varu nedrīkst iebāzt rehabilitācijā.. Nu nez.. Ļaut ta Natijai turpināt skraidīt ar nav nekāds prāta darbs.

nu tas arī drusku absurdi... ģimenei jau nu toč būtu jāvar ar varu iebāzt - jo citādi var nebūt cita veida kā likt attapties... Tā jau var kājas atstiept, neatjēdzoties...

aNgeL написал(а):

Būtu diezgan dīvaini, ja dotos atpakaļ. Kaut gan sižetiski jau būtu forši!

nu vot... tieši tā :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 132. sērija