TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 133. sērija


El Clon: 133. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

"Huellas dolorosas"

0

2

Bonuspunktiņš Lukasam, ka beidzot izkliedza kaut ko no sava sakāmā, nevis tikai visu laiku "Hade, lūdzu, uzklausi mani" - tak runāt vajag!! Tas man bieži seriālos kaitina :D

Un.. akkk, man vismaz atspīdēja cerības stars, ka Hade atgriezīsies pie Zeina - ja grib palikt Maiami!! :love: tač pēc pusgada (nu jau mazāk) varētu būt brīva utt.

0

3

Paloma написал(а):

Bonuspunktiņš Lukasam, ka beidzot izkliedza kaut ko no sava sakāmā, nevis tikai visu laiku "Hade, lūdzu, uzklausi mani" - tak runāt vajag!! Tas man bieži seriālos kaitina

O jāā!!  Bet nu viņi tik želejvejdīgs pāris :D Bezcerīgs un bez spēka cīnīties.. it kā mēgina, it kā grib, bet pietrūkst kaut kāda īsta spēka (Lukasam) . Hades mīnuss ir ka īstajā brīdī vienmēr padodas.

Paloma написал(а):

Un.. akkk, man vismaz atspīdēja cerības stars, ka Hade atgriezīsies pie Zeina - ja grib palikt Maiami!!  tač pēc pusgada (nu jau mazāk) varētu būt brīva utt.

Nu man cerīgi izklausījās mirklis, kurā Zeins teica Lukasam, ka cīnīsies par Hadi :D

0

4

aNgeL написал(а):

O jāā!!  Bet nu viņi tik želejvejdīgs pāris :D Bezcerīgs un bez spēka cīnīties.. it kā mēgina, it kā grib, bet pietrūkst kaut kāda īsta spēka (Lukasam) . Hades mīnuss ir ka īstajā brīdī vienmēr padodas.

ģeniāls apzīmējums - želejveidīgs :rofl: un ļoti precīzs :D alby par oriģinālo ar teica, ka beigās Lukass kā lupata. Nez, šeit man viņš visu laiku tāds liekas... :D varbūt tikai pašā, pašā sākumā nē, lai gan... tur arī jau. Necīnījās ne tuvu kā vajadzēja.

aNgeL написал(а):

Nu man cerīgi izklausījās mirklis, kurā Zeins teica Lukasam, ka cīnīsies par Hadi :D

jāaaa, tas arī! :love:

0

5

Paloma написал(а):

Nez, šeit man viņš visu laiku tāds liekas...  varbūt tikai pašā, pašā sākumā nē, lai gan... tur arī jau. Necīnījās ne tuvu kā vajadzēja.

Jāa.... Bet tieši visas tās aizliegtās mīlestības dēļ, visas šo abu simbolikas dēļ šis pāris īpašs! Un cik dievīgi viņiem agrāk bija tie skatieni! (Nu vairs nav, jo tie ir tādi paši katru reizi :D )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 133. sērija