TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 135. sērija


El Clon: 135. sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

"Testigos incredulos"

0

2

Hmm..Īstenībā atzīšos, ka Marisa tiešām patīkamāka palikusi! :)
Un yeeey - beidzot viņa ieraudzīja Danielu! Istenibā Daniels ir tāds kā visu šo cilvēku krustpunkts, kurš ieved 20 gadus dziļā pagātnē!

Ļoti patika, kā Alehandro izmeta to Paulu un ieslēdza Natiju!! Un vēlāk viņš tā sēdēja, pārdzīvoja.. Mani tas aizkustināja! Nabags! Tomēr cenšas turēties pie mīlestības!
Bet nu..Natija ir Natija! Goda vārds, viņa ir jāieslēdz klīnikā!

Xi, xi.. Man tāa patīk, ka Abdulam patīk Alehandro māte :D :D Vislaik fantāzijas par viņu :D :D

0

3

aNgeL написал(а):

Hmm..Īstenībā atzīšos, ka Marisa tiešām patīkamāka palikusi!

yay, nu tad beidzot!!! :D :shine:

aNgeL написал(а):

Un yeeey - beidzot viņa ieraudzīja Danielu! Istenibā Daniels ir tāds kā visu šo cilvēku krustpunkts, kurš ieved 20 gadus dziļā pagātnē!

bet riktīgi man patika - tas viņas teksts par laika atgriešanu un tad - bams! :D

aNgeL написал(а):

Ļoti patika, kā Alehandro izmeta to Paulu un ieslēdza Natiju!! Un vēlāk viņš tā sēdēja, pārdzīvoja.. Mani tas aizkustināja! Nabags! Tomēr cenšas turēties pie mīlestības!
Bet nu..Natija ir Natija! Goda vārds, viņa ir jāieslēdz klīnikā!

jau sen bija... kā viņa vsp dzīva pēc tā, ko sadzērās? Bet Alehandro traki... viņš tak nenormāli pārdzīvo, ka Natija ved sevi postā, bet iesākt ta arī neko nav spējīgs, jo viņu vnk nekas neietekmē! Tas ir tik šausmīgi! :S

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 135. sērija