TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 137. sērija


El Clon: 137. sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

"Trampa y estafa"

0

2

Ak, nespēju klausīties Natijas melos! Un vēl piesienas par to, ka toreiz Marisa apsūdzēja Alehandro.. Un atkal, protams, neviens neko nespēj izdarīt! Ak, Lukass ir vājs ne tikai kā vīrietis, bet arī kā tēvs!
Nabaga Latifa! Cik smagi viņai uzzināt, ka Samira iemīlējusies citas kultūras puisī! Apzināties, ka viņa sper tos pašus soļus, kurus Hade!
Ak, es jau vairs nezinu smieties vai raudāt par Eskobaru! Cik ilgi vēl kritīs Alīsijas lamatās?

0

3

aNgeL написал(а):

Ak, Lukass ir vājs ne tikai kā vīrietis, bet arī kā tēvs!

Aha, es to pašu padomāju.. Klausās Marisā, un tik pasaka "es ar viņu parunāšu" - it kā tas kaut ko līdzētu. Īpaši tāda parunāšana.
Njā, ar Natiju ir drausmīgi, kā melo, kā uzbrūk citiem, it kā gribētu viņai sliktu... :S bet tā īsā saruna ar Alehandro gan bija aizkustinoša.. kā viņš joprojām cenšas par viņu rūpēties. Aiii, jāattopas tev, Natija.. :(

Un Fernando... protams, ka tas nebija tik vienkārši - aiziet no narkotikām.

AK, Hade un Hadilja tik mīļi bija! :love: Kā Hadilja centās būt baigā vēsā utt., bet varēja skaidri redzēt, kā cīnās ar sevi - vsp man ļoti patīk kā tēlo šī aktrise mazā!! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 137. sērija