TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 138. sērija


El Clon: 138. sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

"Despertar miedos"

0

2

Viss..Marisa atkal nolaidās manās acīs! Es nikna uz viņu! Alehandro tik smagi strādā, tā nopūlas un vēl atdod šo ne-mazo naudu, kura Marisai principā nav vajadzīga, jo viņai tādas netrūkst par spīti tam, ka viņa vispār nestrādā, tak viņa vēl Alehandro padara par vainīgu!! Viss..dzirdet par viņu neko negribu :D
Wow! negaidīju, ka Daniels tik ātri uzzinās, ka ir klons! Interesants pavērsiens - diez kas notiks tālāk?
Ak, atkal viņš runāja par Hadi! Atcerējās! un tie vārdi, ka viņa ir viņa dzīves sieviete! Tas viss skan tik liktenīgi, tik noslēpumaini! šajos brīžos dievinu telenoveli - Hades deju, plīvuru, kurā viņa slēpjas un šīs Mak tub sajūtas!  :love:
Cik burvīgi, ka Hade salaba ar Hadidžu! Un Hadidža uzreiz pabojāja Ranjai nervus :D Īstenībā Hadidža tāda diezgan ļauna - viņai tādi novēlējumi.. Bet kāda man intriga par to, kas un kāds būs Ranjas bērns!!

0

3

aNgeL написал(а):

Viss..Marisa atkal nolaidās manās acīs! Es nikna uz viņu! Alehandro tik smagi strādā, tā nopūlas un vēl atdod šo ne-mazo naudu, kura Marisai principā nav vajadzīga, jo viņai tādas netrūkst par spīti tam, ka viņa vispār nestrādā, tak viņa vēl Alehandro padara par vainīgu!! Viss..dzirdet par viņu neko negribu

Grrrr, nu kas tev ir uz viņu??? :P Jā, šitas nebija smuki, bet viņa meklē attaisnojumus Natijas rīcībai , meklē attaisnojumus, lai meita nebūtu vainīgā, lai nebūtu tas jāatzīst, lai varētu sevi apmuļķot... Tā vismaz es to redzu ;)

aNgeL написал(а):

Wow! negaidīju, ka Daniels tik ātri uzzinās, ka ir klons! Interesants pavērsiens - diez kas notiks tālāk?

Ahaa, nu vairs palicis tikai, lai Lukass ar viņu satiekas! :D Bet kā tie abi Ali un priesteris ņēma priekšā Doru un viņas māti :D Mjam, bet vsp man kkā nekorekti liekas tā parādīt tip kā abu šo reliģiju oficiālos viedokļus.. Ok, nepateikšu par musulmaņiem, bet nu es nedomāju, ka viņiem ir kkāds oficiāls atzinums ko Ali runāja.. :D Vnk nesmuki kkā tā ;)

aNgeL написал(а):

Cik burvīgi, ka Hade salaba ar Hadidžu! Un Hadidža uzreiz pabojāja Ranjai nervus :D Īstenībā Hadidža tāda diezgan ļauna - viņai tādi novēlējumi..

Ahaa, mani vnk facinē Hades mīlestība pret meitu! :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 138. sērija