TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 23. sērija


23. sērija

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Nu, ko... Mums bija sex, un tagad mums ir arī vardabība... Nu man patiesībā riebjas šis sižeta pavērsiens. Esme precas ar Montero un tad jau Djego jādodas undergoungā...

0

2

albalonga написал(а):

tagad mums ir arī vardabība... Nu man patiesībā riebjas šis sižeta pavērsiens. Esme precas ar Montero un tad jau Djego jādodas undergoungā...

nu jāā... man jau arī tas nepatīk... nu bet tas vēl ir izskaidrojams.. ko gan tagad režisori un scenāristi varēja izdomāt, lai šķirtu Djego ar Esmi, jo viņi tak ir tik iemīlējušies un visi atbalsta viņus... bet, ja atstāt pagaidām Djego kopā ar Esmi... tad arī nebūs nekā laba, kāda jēga tad Montero utt un būs pārāk jauki viss... tas taču seriāls, jābūt momentam, kad viņiem ir jāšķirās, lai pēc tam atkal būtu kopā. vispār varēja būt vēl sliktāk... manuprāt, ja Esme vai Djego, piemēram, tiktu pārliecināti, ka viens no viņiem mīl citu, būtu vēl lielāks absurds... :nezinu:
par to seksu... vispār šajā seriālā tā rāda itkā tajos laikos visi būtu kaut kādas ielas meitas... kur tad viņu cieņa, kultūra un iedomas, ka var satuvināties tikai pēc kāzām... mums ikviena filma un seriāli iepriekš par to vien arī runāja, ka agrāk nebija viss tik vienkārši (dabūt sev sievieti, tikai ielasmeitu), bet te, ikviena jau pārgulēja. protams, es saprotu, ka tie laiki principā vienmēr ir vienādi, ko tad, ko tagad... nu bet tik un tā kaut kā pāršauj par strīpu...
:/

0

3

Nu.. šī sērija man tīri labi patika.. Nezinu, salīdzinot ar iepriekšējām dažām vismaz bija kāda interese skatīties. ;) Un man ļoti patika kad Esme bija pie Djego cietumā... ;) Nezinu, es jau sāku uztvert Zorro kā parastu seriālu, nevis to kaut ko īpašo, ko gaidīju.. Un tad ir tīri ok.. ;) Lai gan tā vardarbība.. Ak Diessss  :wacko: bet tomēr.. dīvaini... pēc tik sitieniem Djego vajadzēja būt visai mugurai asinīs, a viņam tik dažas strīpas.. Nu bet ok, jābeidz piesieties ;)

A tagad, gr, nevaru dabūt ne rapidā ne megauploadā nākamo sēriju.. idiotisms. :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 23. sērija