TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Alguien te mira (Telemundo) » ATM: Pirmās 20 minūtes!!!!


ATM: Pirmās 20 minūtes!!!!

Сообщений 1 страница 5 из 5

1


0

2

wow!! Jau šodien iespēja noskatīties!! viss es skrienu skatīties!!  ^^

0

3

Noskatījos!! Man patīk!! Tā kriminālā daļa piesaistoša man liekas.. īpaši tas mirklis, kad nogalināja to sievieti! tā slepkavnieciski sanāca, kā detektīvos! Ah..Rodrigo un Pjedadas skatieni!!  :love:  :love:  Man gan tādā ziņā patīk, kad rāda, kā notiek iepazīšanās un iemīlēšanās, jo redzi to, nevis kad jau tā mīlestība ir.. Bet šeit tie viņu skatieni tādi, ka ticams, ka patiešām kaut kas abus saista! Lai gan pēc tām atmiņām spriežot šiem abiem smaga pagātne bijusi! Un kā man patika Rodrigo vārdi, ka viņš kļuva par aktieri ne tādēļ, lai kļūtu bagāts! jau 50% ideāla ārsta viņā ir!  :love: 
Akk..un visi mani mīļie aktieri!! nav pat jēgas saukt vārdos, jo šeit ir savākti visi man pazīstamie aktieri ir tie kas man patīk  :love:

0

4

aNgeL написал(а):

Noskatījos!! Man patīk!! Tā kriminālā daļa piesaistoša man liekas.. īpaši tas mirklis, kad nogalināja to sievieti! tā slepkavnieciski sanāca, kā detektīvos!

Aha...ļoti intresants sākums bija. It īpaši, ja neredz to seju slepkavam un viņu pašu, tāpēc vēl intresantāk un noslēpumaināk liekas.
Intriga uzreiz nav atklāta. :)

aNgeL написал(а):

Bet šeit tie viņu skatieni tādi, ka ticams, ka patiešām kaut kas abus saista! Lai gan pēc tām atmiņām spriežot šiem abiem smaga pagātne bijusi!

Piekrītu. Gan jau parādis arī atmiņas vairāk no abu attiecībām, pagaidam jau tiešām liekas, ka viņiem smaga pagātne. Jā, bet tie skatieni!  :love:  Un, viņš viņai piezvanija... :love:
Lai gan izskatās, ka Julians arī ir ļoti iemīlējies Piedadā.
Ļoti patīk tā ārstu aura visur..un tieši plastiskā ķirurģija, kura pat savā veidā ļoti labi saskan ar to mistisko slepkavu. ( Nu, tieši tās, ka viņš izgriež sirdi...nu kaut kā tā, ja saprotat ko es meģinu te pateikt  :D )
Forša sērija, man patīka!  :)

0

5

Mariposa написал(а):

Intriga uzreiz nav atklāta.

Aha! Daudz ko ir mācījušies..Vai drīzāk čīlieši māk veidot sižetus un saprot, ka intriga ir viena no panākumu atslēgām! :)

Mariposa написал(а):

Lai gan izskatās, ka Julians arī ir ļoti iemīlējies Piedadā.

Jā! Ir gan viņš viņā iemīlējies! Eh..atkal mīlas daudzstūri..

Mariposa написал(а):

Ļoti patīk tā ārstu aura visur..un tieši plastiskā ķirurģija, kura pat savā veidā ļoti labi saskan ar to mistisko slepkavu. ( Nu, tieši tās, ka viņš izgriež sirdi...nu kaut kā tā, ja saprotat ko es meģinu te pateikt   )

Es kaut kā zinot šo pamatsižetu, ka būs izgrieztas sirdis un ārsti es uzreiz logisko saikni neieraudzīju! bet tiklīdz skatoties ieraudzīju tās šuves, tā saistība uzpeldēja acu priekšā :D
un vēl tas mirklis, kad Hulians Matildei teica, ka vēlu vakaros ir jābūt uzmanīgam, jo bīstami! Tas bij tā pabaisi! Ja nezinātu, ka Matildei arī turpmāk ir jāpaliek, tad sāktu baidīties par viņu  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Alguien te mira (Telemundo) » ATM: Pirmās 20 minūtes!!!!