TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Ojo por Ojo (Telemundo) » Ojo por ojo: treileri, promo


Ojo por ojo: treileri, promo

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

0

2

0

3

Man riktīgi iepatikās kā noskatījos treileri :D Izklausās tiešām pēc Romeo un Džuljetas stāsta un ne mazāk svarīgs man liekas būs viņu vecāku stāsts!
Migels Varoni tik piesaistošs  :love:
Vismaz tagad man rodas sajūtas, ka šo arī  būs kaut kādā veidā jāskatās uzreiz :D

0

4

0

5

hihihi, skaidrs, viss naids no tā, ka sievieti nesadalīja. Un man patīk Gabijas varones nozīmīgums. Sezīgi. Es noteikti centīšos skatīties. Alguien te Mira pirmo sēriju pačolēju un neskatīšos. Nez. Meiers smuks, bet Danna man te reāli nepatīk un - nesitiet mani lūdzu - bet man viņi abi kopā nepatīk. Un Rafaels Amaya man vispār nekad nav paticis.

0

6

albalonga написал(а):

hihihi, skaidrs, viss naids no tā, ka sievieti nesadalīja

No kā tad vēl varēja celties naids :D :D :D Alina visa naida sakne! īstenībā noteikti viņa nejutīsies diez ko labi, to apzinoties!

albalonga написал(а):

Alguien te Mira pirmo sēriju pačolēju un neskatīšos. Nez. Meiers smuks, bet Danna man te reāli nepatīk un - nesitiet mani lūdzu - bet man viņi abi kopā nepatīk. Un Rafaels Amaya man vispār nekad nav paticis.

Neviens jau tevi netaisās sist :D Ja par katru izteiktu viedokli sistu, tad visi zili staigātu :D

0

7

0

8

Reklāmai cepuri nost!! Man tik ļoti patīk, kā uztaisīts katrs promo un treileris!  :love:

0

9

0

10

Man liekas Gabijai piestāv vārds Alina :)

0

11

wow, dievīgi. Gabija tik smuka. wow.

Vispār ir tāds slepens info, ka Gabija negribēja filmēties Kolumbijā, bet Telemundo piespieda un Migels pierunāja. Bet Gabija piekrita ar nosacījumu, ka viņas filmēšanās grafiks ir sastādīts tā, ka viņa vairākas dienas strādā daudz stundas, bet tad viņai vairākas dienas pēc kārtas ir brīvdienas. Un tas viss, lai Gabija varētu doties uz Miami pie Jencarlosa. Jencarlos jau viereiz Gabiju ir apciemojis Kolumbijā inkognito. Tik mīlīgi.

Gabijas partneris ir pēdējos gados Kolumbijas televīzijā ļoti populārs aktieris Gregorio Pernia. Ārpus Kolumbijas viņš tā īsti nekad nav izsities un var teikt ka Ojo por Ojo būs viņa pirmais starptautiskais projekts. Jau tiek paredzēts, ka fani daudzi gribēs, lai Alina paliek ar Migela varoni, jo visi zin, ka Gabija un Migels ir draugi un daudziem patika viņu ainas kopā MSED. Bet es gaidu pārsteigumus. Gregorio ir kaut kādā ziņā ļoti līdzīgs Jorge Reyes - Gabijas partneri divās Venecuēlas novelēs Guerra de Mujeres un Las Gonzalez - sevišķi, kad viņš smaida. Gregorio ar ir tas cheesy smaids, puiciskums sajaukts ar mīrišķību, spēcīga miesasbūve. Cik var spriest pēc promo Gabijai nemaz nav tik laba ķīmija ar viņu, bet tad jau redzēs, kad pedzēsim pilnas ainas, nevis tikai gabaliņus. Man vismaz ar pēc promo izskatās, ka ar Migela varoni tur ir eksplozija, naida un mīlestības sajaukums. Lai gan tas moments, kur Gregorio varonis viņu sagrābj un nes ar ir labs. Ta jau manīs.

Gabijai vispār ir vienmēr bijuši interesanti vārdi novelēm. Pirmajā novelē viņa bija Natālija - tas laikam viens no parastakajiem viņa vārdiem. Pēc tam viņa bija Yubiri, Aleli, Abril (Tulkojumā - Aprīlis un viņas mīlestību tajā novelē sauca Siete - respektīvi - septiņi =  kopā viņi bija Septītais aprīlis LOL), Princesa, Luna, Maria Carlotta bet ar iesauku Salvajita.

0

12

albalonga написал(а):

Jau tiek paredzēts, ka fani daudzi gribēs, lai Alina paliek ar Migela varoni, jo visi zin, ka Gabija un Migels ir draugi un daudziem patika viņu ainas kopā MSED.

Nu piemēram es tai skaitā :D

albalonga написал(а):

Gabijai vispār ir vienmēr bijuši interesanti vārdi novelēm. Pirmajā novelē viņa bija Natālija - tas laikam viens no parastakajiem viņa vārdiem. Pēc tam viņa bija Yubiri, Aleli, Abril (Tulkojumā - Aprīlis un viņas mīlestību tajā novelē sauca Siete - respektīvi - septiņi =  kopā viņi bija Septītais aprīlis LOL), Princesa, Luna, Maria Carlotta bet ar iesauku Salvajita.

Jāa... tiešām interesanti viņai tie vārdi :)

albalonga написал(а):

Vispār ir tāds slepens info, ka Gabija negribēja filmēties Kolumbijā, bet Telemundo piespieda un Migels pierunāja. Bet Gabija piekrita ar nosacījumu, ka viņas filmēšanās grafiks ir sastādīts tā, ka viņa vairākas dienas strādā daudz stundas, bet tad viņai vairākas dienas pēc kārtas ir brīvdienas. Un tas viss, lai Gabija varētu doties uz Miami pie Jencarlosa. Jencarlos jau viereiz Gabiju ir apciemojis Kolumbijā inkognito. Tik mīlīgi.

Aww..Mīlīgi gan! bet labi, ka tā! vajag rūpēties par attiecībām!

0

13

0

14

0

15

Ak, karsti. Un čist Alinai ar Alejandro reāla ķīmija.

0

16

Ak, laikam jau šis seriāls iestājas rindā uz skatīšanos :D Tik ne uzreiz, bet kaut kad, kad atbrīvosies kāda vietiņa. :D
Un Gabijai ar Migelu ir tāāāāda ķīmija! :love: Fantastiski! Nu nepatīk man tas viņas "vīrs" un viss... :D

Un paldies par kārtējo info no "aizkulisēm"! Aw, tas ir tik jauki par Gabiju un Jencarlosu!!! ^^

0

17

Ir arī ar Gabiju nesaistīts info no aizkulisēm. Ka zināms - Eugenio Siller - no Televisas aizgājis uz Telemundo. Un slepens info ir tāds, ka Telemundo viņu paņēmuši, jo Jencarloss esot palicis pārāk resns, lai atveidotu viņam ieplānoto varoni un Sillers stāsies viņa vietā. Kaut kāds sviests. Sillers ir tukša vieta salīdzinot ar Jenu. Ja, Jens vispār ir biki nobarojies, bet viņš ir tāds spēcīgas miesasbūves un muskuļots - tas liek viņam izskatīties vecākam, nobriedušākam un vīrišķīgakam, nekā ja viņš būtu tievāks. Viņam ir baigā muskuļu masa. Nez. Patiesībā ja šīm baumām ir patiesība, es priecājos, ka Jencarloss pagaidām ta novelē nefilmēsies.

0

18

Man liekas, ka šī ieplānotā telenovele ir saistīta ar dziedāšanu, tādēļ būtu gribējies Jencarlosu te.

0

19

No 21. februāra rādīs Peru.

0

20

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Ojo por Ojo (Telemundo) » Ojo por ojo: treileri, promo