TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 146. sērija


El Clon: 146. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

"Ojos de padre"

0

2

Man tā patīk Hadidžas un Saida attiecības :) Vispar sanāk, ka arābu vīriešiem bērni ir svarīgākie (eem..nu vismaz šajā telenovelē, jo realitātē svarīgs tikai dēls.. ha, taisni interesanti, ja viņiem sāktu dzimt tikai dēli, ko tad viņi iesāktu, ja neviena sieviete vairs nerastos.bet tas jau offtopic :D ) Wow.. Saids tomēr grib atgūt Hadi! Zeins domā, ka Hade nevēlas neko ar viņu un Daniels taisās uz Maroku.. (Tikai Lukass pasīvs  :rofl: Un tieši ar savu pasivitāti vēl beigās paliks ar Hadi.tad nu gan loģika!) jebkurā gadījumā ļoti interesanti, kas tur tagad notiks ar tiem 3 un Hadi!!

0

3

aNgeL написал(а):

ha, taisni interesanti, ja viņiem sāktu dzimt tikai dēli, ko tad viņi iesāktu, ja neviena sieviete vairs nerastos.bet tas jau offtopic

vo vo! Gribētu redzēt, kā viņi, pirmkārt jau, pie pēcnācējiem tiktu (gribēju jau teikt, ka klonētu., bet tur arī sieviete vajadzīga :D ), un otrkārt, kā paši visus mājas darbus darītu! :D

aNgeL написал(а):

Wow.. Saids tomēr grib atgūt Hadi! Zeins domā, ka Hade nevēlas neko ar viņu un Daniels taisās uz Maroku..

ak, tu jau laikam vari nojaust, kā mani besī tas pārpratums!!! Hade tāādus vārdus pateica, un Zeins to nedzirdēja! Ok, tobrīd pēc ilga laika man bija patiešām žēl par Lukasu, ļoti žēl. Jo viņš tomēr mīl Hadi, un ko tādu dzirdēt... smagi.. :s Bet.. bet.. ak, es takš gribu vairāk šos abus kopā! Vsp jā, interesanti tagad... Takš Zeins ar varētu aizbraukt uz Maroku pēc šīs sarunas ar draugu.. Tas tik būtu kkas - visi šie trīs un Hade vienā vietā, vienā laikā! :love:

Nabaga Natija... Saprata, ka grib ārstēties, bet nespēj cīnīties ar sevi :( bet būs mācība šiem! Nedrīkst nekur vienu laist!

0

4

Jap..Tas ir smieklīgi! Galvenais pāris ir Hade un Lukass, bet Tu gribi Hadi ar Zeinu un es gribu Hadi ar Saidu :D Tas ir tā, it kā Hadei un Lukasam viņi būtu pirmā mīlestība.. un tiešām tik skaista tā bija, bet tas laiks it kā pagājis... it kā viņiem būtu jāķeras pie kaut kā reālāka, nobrieduši citām attiecībām.. man tādas izjūtas :D

0

5

aNgeL написал(а):

Jap..Tas ir smieklīgi! Galvenais pāris ir Hade un Lukass, bet Tu gribi Hadi ar Zeinu un es gribu Hadi ar Saidu :D Tas ir tā, it kā Hadei un Lukasam viņi būtu pirmā mīlestība.. un tiešām tik skaista tā bija, bet tas laiks it kā pagājis... it kā viņiem būtu jāķeras pie kaut kā reālāka, nobrieduši citām attiecībām.. man tādas izjūtas :D

hm, jā, tā vispār varētu būt! :) Vnk Lukass tāds... nekāds. Vismaz 99% gadījumu, bet par to izņēmumu nākamajā komentārā... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 146. sērija