TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 147. sērija


El Clon: 147. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

"Recuperar el rumbo"

Pirmie video jau nobloķēti :/

0

2

Woww!! Beidzot Lukass parāda kaut kādu stingrību! Tā Natijai arī vajag! lai sēž ieslēgta istabā.. Cerams, ka neizbēgs!
Nja.. Hadi un Zeinu izšķīra lamatas un pārpratumi.. Toties Saidam tagad brīvs ceļš. Ranja domāja, ka dēls būs pietiekams iemesls, lai Saids aizmirstu Hadi, bet nekā!! :D
Un Hade tik pārliecināta, ka grib būt ar Saīdu, bet redzēs, kas būs, kad atkal satiksies ar Danielu!

0

3

Akkk, wow, es tāāāādā starā no tās pirmās ainas, kur Lukass ar Natiju! Wow, es visu seriālu neatceros redzējusi tādu Lukasu (ok, ne tikai viņu, bet vsp šī aktiera tēlus). Wow, izrādās Ochmans spēj arī tā tēlot o.O Vot ja tāāāds būtu Lukass, tad nebūtu grūti just lidzi viņiem ar Hadi :love:

aNgeL написал(а):

Nja.. Hadi un Zeinu izšķīra lamatas un pārpratumi..

aha, tāds tizlums... :( bet... ko Zeins vsp darīja gultā ar to tur dāmīti? Ķēms tāds... :P vīlos viņā biki.

aNgeL написал(а):

Un Hade tik pārliecināta, ka grib būt ar Saīdu, bet redzēs, kas būs, kad atkal satiksies ar Danielu!

jāaa, kaut kā man šķiet, ka viss sāksies atkal no gala. Un mani jau tas sāk kaitināt :D visu laiku tas atkārtojas - Saīds, Lukass...

Nabaga Natija, mokās "lomkās" :S

0

4

Paloma написал(а):

jāaa, kaut kā man šķiet, ka viss sāksies atkal no gala.

Tieši to pateica Ali :D

Paloma написал(а):

Un mani jau tas sāk kaitināt  visu laiku tas atkārtojas

a man gan ārkārtīgi patīk, ka pagātne tā atkārtojas! tas ir tā, kā visi cilvēki vienmēr saka, ka gribētu kaut spētu pagriezt laiku atpakaļ un tā ir retā reize, kad vismaz uz ekrāna var to ieraudzīt..tas īstenībā ir tik filosofiski! jo par spīti visam Hade gan jau atkal izvelēsies to pašu ceļu.. laikam.. interesanti.

0

5

aNgeL написал(а):

a man gan ārkārtīgi patīk, ka pagātne tā atkārtojas! tas ir tā, kā visi cilvēki vienmēr saka, ka gribētu kaut spētu pagriezt laiku atpakaļ un tā ir retā reize, kad vismaz uz ekrāna var to ieraudzīt..tas īstenībā ir tik filosofiski! jo par spīti visam Hade gan jau atkal izvelēsies to pašu ceļu.. laikam.. interesanti.

Nu tādā ziņā jā! Vnk, ka viņa jau ar Lukasu un Saidu šito ir atkāŗtojusi - no viena pie otra :D

0

6

Nu nez.. :D tur jau tā visa lieta, ka viņa tagad it kā vislaik nožēlo, ka nebija palikusi ar Saidu, un dzīve dos iespēju atkal izvēlēties un viņa sapratīs, ka tomēr mīlestība svarīgāka! Hmm..kaut gan kas zina..moš atgriezīsies pie Saida sākumā.. lai Ranjai dzīvi pabojātu :D :D

0

7

aNgeL написал(а):

Nu nez..  tur jau tā visa lieta, ka viņa tagad it kā vislaik nožēlo, ka nebija palikusi ar Saidu, un dzīve dos iespēju atkal izvēlēties un viņa sapratīs, ka tomēr mīlestība svarīgāka! Hmm..kaut gan kas zina..moš atgriezīsies pie Saida sākumā.. lai Ranjai dzīvi pabojātu

nu ja viņa atgriezīsies pie Saīda un tad atkal pametīs... :rofl: par to jau es runāju... vislaik atkārtojas šī shēma... Nabaga Saīds!! Nepaveicās viņam...! Lukass pazuda no Hades dzīves, bet uzradās viņa uzlabota kopija :D

0

8

es zinu par ko mēs runājam :D laikam :D

Jāa.. Saīda man šajā telenovelē visvairāk ir žēl! un Hadidžas!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 147. sērija