TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon 148. - 152.


El Clon 148. - 152.

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://msnlatino.telemundo.com/novelas/El_Clon/videos/

0

2

Jāa.. Lukass ir kaut bišķi labojies! tā patika, ka Natiju aizveda uz to klīniku! Foršīī!!!
Marisa... Nez kas man ir ar viņu, bet viņas asaras un pārdzīvojumi neaizķer mani ne mazākajā mērā.. es viņā redzu aukstasinību un viss :D lai gan ir skaidrs, ka viņa mainījusies..
Lukass var daudz mācīties no Alehandro, kurš tiešām Natijas dēļ spējīgs uz visu!
Uuu.. Ranja gatava doties uz Maroku! interesanti kā reaģēs Saids! un vispār atkal ap Hadi viskaut kas interesants notiek.. Daniels.... Saids.. Foršī  ^^
un es tik laimīga, ka Kristīna un Leonardo salaba! lai gan tas tā abstrakti.. nerāda tak viņus abus!
Beidzot Lukass pārliecinājās par to, cik līdzīgs viņam ir Daniels! Visbeidzot abu   nu jau visi ir redzējuši Danielu!
ak, tā Alīsija! vispār interesanti sanāk.. sievietes, kuras melo un tēlo labiņās panāk, ka vīrieši viņās iemīlas, bet tās patiesi labās negūst tādus panākumus.
Nabaga Roberto.. Pat nenojauta, ka viņu un Karlu fočē.. un tās bildes ar tik - ģimeniskas!! Tad nu būs! Bet šis arī atradis īsto pieeju - teikt sievai patiesību, jo viņa netic :D

0

3

aNgeL написал(а):

Marisa... Nez kas man ir ar viņu, bet viņas asaras un pārdzīvojumi neaizķer mani ne mazākajā mērā.. es viņā redzu aukstasinību un viss  lai gan ir skaidrs, ka viņa mainījusies..

Mjā, tiešām es nesaprotu, kas tev ar viņu, jau no paša sākuma šitāda attieksme un nekas to nespēj mainīt :D Mjā, es gan viņu tā neredzu, man viņa kā varone patīk, interesanta... :)

Nabaga Lukass... Viņš ir tik sagrauts.. Ja iepriekš bija kā lupata, tad tagad vispār kā dzīves nospiests, sagrauts... Tikšanās ar Danielu viņu ļoti spēcīgi ietekmēja. Redzēt sevi, kāds tu biji... Smagi!

Ak, Hades deja! :love: Tie "spārni"! :love: Un Saīda sejas izteiksme! Mjā, es kaut kā pat drusku sāku just līdzi šim pārim :D lai gan es tā arī nepārdzīvošu, ka Zeins tik maz bija Hades dzīvē :'( bāc, bet es negribu, lai Hade beigās paliek ar Lukasu! Vot laikam pirmais seriāls, kurā man tā ir! Vienkārši te kaut kā tas viss tā... Ka es noticu tiem dzīves līkločiem, es noticu, ka viņi satikās, iemīlējās, bet pazaudēja šo mīlestību. Es noticu, ka var katrs veidot savu dzīvi. Kaut kā tā. Nez.

0

4

Paloma написал(а):

Ak, Hades deja!  Tie "spārni"!

Jāaa  :love:  :love:

Paloma написал(а):

Un Saīda sejas izteiksme! Mjā, es kaut kā pat drusku sāku just līdzi šim pārim

aww..yey!!!  :love:

Paloma написал(а):

lai gan es tā arī nepārdzīvošu, ka Zeins tik maz bija Hades dzīvē

Īstenībā es pārsteigta par to! vsis vedināja uz to, ka šiem būs garāks stāsts!

Paloma написал(а):

bāc, bet es negribu, lai Hade beigās paliek ar Lukasu! Vot laikam pirmais seriāls, kurā man tā ir! Vienkārši te kaut kā tas viss tā... Ka es noticu tiem dzīves līkločiem, es noticu, ka viņi satikās, iemīlējās, bet pazaudēja šo mīlestību. Es noticu, ka var katrs veidot savu dzīvi. Kaut kā tā. Nez.

It kā jāa no vienas puses... Bet no citas puses šeit ir tas spēcīgais "mak tub" tas brīdis, kad abi iemīlējušies no pirmā acu skatiena, it kā zinot ka mīlēs viens otru līdz mūža galam! un ja paskatīties visu to sākumu, tad atkal var atgūt (vismaz es) to sajūtu, ka viņiem ir jāpaliek kopā, ka tas vienkāŗši ir liktenis!

0

5

aNgeL написал(а):

Bet no citas puses šeit ir tas spēcīgais "mak tub" tas brīdis, kad abi iemīlējušies no pirmā acu skatiena, it kā zinot ka mīlēs viens otru līdz mūža galam! un ja paskatīties visu to sākumu, tad atkal var atgūt (vismaz es) to sajūtu, ka viņiem ir jāpaliek kopā, ka tas vienkāŗši ir liktenis!

eh, nez... Moš jāpaskatās kkad sākuma sērijas? :D jo šobrīd man galīgi vairs nav tādas sajūtas... :)

Wow, 153 (152) nu gan pārsteigumiņš! :D Ko es norakstu un narkotikām, izrādās esam grūtniecība! Ak, nu vai tiešām šis varētu būt iemesls, kura dēļ Natija spēs saņemties un darīt kko lietas labā? Man ļoti bail, ka nē... :s es atceros vēl, ka bija kkāds seriāls, kurā 1 meitene dzēra laikam daudz... Un bērns ar kroplībām piedzima... :S

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon 148. - 152.