TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon 153. - 158.


El Clon 153. - 158.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://msnlatino.telemundo.com/novelas/El_Clon/videos/

0

2

153.-155.

Jāāā.. wow.. Natija ir stāvoklī! Jau Palomai izteicu visu savu lielo surprise par to, ka mani pirmo reizi kā skatītāju prata apmānīt ar šo ziņu!

Āāāh!! Hade un Daniels satikās! kad tā dziesma sāka skanēt, tās drupas..atkal radās visa tā viņu magija!!  :love: Daniels gandriz nolika pasauli viņai pie kājām! un ar to kaklarotu - skaaisti! Un kā Hade vēlāk lūdzu Soraidu, lai neļauj Ēnai sevi paņemt :D  :love:  Un tāāa patika, kad Dora Lukasam stāstīja par Daniela lielo mīlestību - par arābu sievieti tērptu zilajā, kas dejo  :love: Lukass, protams, uzreiz visu saprata! Man viņa tik žēl palika, ka viņam nav šī spēka, lai cinītos par savu laimi.
Yey, Alehandro arī jau uzzināja par Natiju! un Natijas vecāki arī.. nabadziņi - noteikti to negaidīja! wow..Lukass un Marisa vecvecāki!
Samira gan tāda dumpiniece! Man interesanti, vai tie vecāki spes viņu savaldīt (precīzāk - ko iesāks Muhameds? un kāt tas ietekmēs viņu un Latifu? ak, interesanti :D )

0

3

153.-157.

aNgeL написал(а):

Jāāā.. wow.. Natija ir stāvoklī! Jau Palomai izteicu visu savu lielo surprise par to, ka mani pirmo reizi kā skatītāju prata apmānīt ar šo ziņu!

ahaa, tas bija labais! :D

aNgeL написал(а):

Āāāh!! Hade un Daniels satikās! kad tā dziesma sāka skanēt, tās drupas..atkal radās visa tā viņu magija!!

Es neatceros, vai tā bija tā sērija, bet tā, kur viņu tikšanās beidzās ar skūpstu  - akkk! :love: tiešām ,atgriezās visa viņu maģija, tā burvība, un man tauriņi bija no viņu skūpsta! :love: Ziniet (vai tikai "zini, aNgeL"? :D ), man savilkās kaut kādas paralēles ar Natiju. Nu, tā cenšanās izrauties, bet nespēja. Dari, ko gribi, bet atkal atgrizies turpat, gribi vai nē. Hadei Lukass ir kā narkotikas, viņa nespēj neko ar sevi padarīt - pēc tam ir izmisumā, pati tam grib pretoties, bet tas ir spēcīgāks par viņu... Galu galā, arī viņa ir krāpusies, melojusi, darījusi dažādas neprātības, ziedojusi savus tuviniekus, lai tikai dabūtu savu "devu". Interesanti tā paskatīties uz to no tāda skatpunkta... :)

Un pēc tam nabaga Ali! Bet gudri baigi viņš izdarīja! :) ne pateica īsti savus iemeslus, bet tomēr atturēja no tik ātrām kāzām. Bet nabaga Hade! Viņai tas trieciens!

Un vēl - man neeeeenormāli patika, kad Hade dejoja (nu, sapnī) un parādijās pēc kārtas visi 4 viņas vīrieši un ielenca pamazām :love: tiiiik fantastiski!! ņemot vērā, ka Hade tiešām liktenīgā sieviete visiem 4iem... dievīgs moments! :love:

Par Natiju... nabadzīte... viņai arī tik smagi :( kā pati paprasīja, lai ieslēdz viņu un tad mocījās... Un pēc tam tā apātija... Man kaut kā nešķiet, ka ar Marisas metodi vien pietiks... tomēr ne velti ir profesionālās klīnikas. Bet droši vien liekas, ka nu mans bērns jau pats tiks galā, es palīdzēšu, viss būs labi.

Es jau zinu, kas aNgeL noteikti ļoti nepa'tik :D ka Marisa aizdzina Alehandro un negrib viņu Natijas dzīvē. Jā, viņai nav taisnība, tomēr es spēju viņu saprast, laikam tāpēc, ka pati esmu bijus itādā situācijā. Natijas puē gan, bet saprast spēju Marisu. Nu ko lai padara, ka Natijas problēmas sākās ar Alehandro parādīšanos viņas dzīvē? Ko lai padara, ka viņa abas šīs lietas sasaista, ka viņas acīs Alehandro izskatās kā vainīgais? Nekas par ko brīnīties, man šķiet....

0

4

Paloma написал(а):

Un vēl - man neeeeenormāli patika, kad Hade dejoja (nu, sapnī) un parādijās pēc kārtas visi 4 viņas vīrieši un ielenca pamazām  tiiiik fantastiski!! ņemot vērā, ka Hade tiešām liktenīgā sieviete visiem 4iem... dievīgs moments!

Jāa.. Tas bija tik skaisti!!!  :love:

Paloma написал(а):

Un pēc tam nabaga Ali! Bet gudri baigi viņš izdarīja!  ne pateica īsti savus iemeslus, bet tomēr atturēja no tik ātrām kāzām. Bet nabaga Hade! Viņai tas trieciens!

Man sākumā bija žēl, ka HAde neprecēsies ar Saīdu, bet... labāk jau lai viņa ir neprecēta līdz telenoveles beigām :D parasti, ja varonis precēts galveno varoni, tad tas ir tas pats kas nāvesspriedums telenoveles beigās :D

Paloma написал(а):

Es jau zinu, kas aNgeL noteikti ļoti nepa'tik  ka Marisa aizdzina Alehandro un negrib viņu Natijas dzīvē. Jā, viņai nav taisnība, tomēr es spēju viņu saprast, laikam tāpēc, ka pati esmu bijus itādā situācijā. Natijas puē gan, bet saprast spēju Marisu.

Nu bet c'moon! Natija gaida bērnu no Alehandro, ko nozīmē, ka Marisa negrib Alehandro meitas dzīvē? Viņam tagad ir visas tiesības un Marisai te nav teikšanas. Turklāt Natija ir pilngadīga un var veidot attiecības ar ko grib.

Paloma написал(а):

Nu ko lai padara, ka Natijas problēmas sākās ar Alehandro parādīšanos viņas dzīvē? Ko lai padara, ka viņa abas šīs lietas sasaista, ka viņas acīs Alehandro izskatās kā vainīgais? Nekas par ko brīnīties, man šķiet....

Jāa.. problēmas sākās tādēļ, ka Natija iemīlējās virietī, kurš Marisai nepatika. Ja Marisa būtu izturējusies savādāk, tad noteikti šitik tālu Natija nebūtu novesta, bet ar vecāku atbalstu, dzīvotu laimīga ar savu Alehandro.

Ak, cik tagad jautri Saida mājā :D Hade ar Hadidžu pret Ranju ar Aminu :D Hadidža vispār tāda viltniece! logiski, ka viņai starp visām Saida sievietēm ir augstākā vērtība viņa dzīvē!  Bet Saids diez vai spēs ilgi to visu izturēt :D BEt Ranja arī tik neganta palikusi! agrāk bija tik jauka!

Un..un ALīsija!! Viņa toč ir sliktākā varone te! vienkārši neciešama! a tā Klāra... tāda pati kā Lukass, nespēj neko izdarīt! Ko viņa taisās mierīgi noskatīties, kā Alīsija atkal aizved viņas vīrieti?  Mjaa..

Tāā patika aina restorānā starp Amāliju, Kristīnu un Leonardo! Kristīna kā jau viņa - ieradās pa visu pilno! xe, xe.. un pašai to nesaprotot izglāba Leonardo :D :D Cik jauki viņi abi  :love:  :love:  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon 153. - 158.