TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon 159.- 163.


El Clon 159.- 163.

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

http://msnlatino.telemundo.com/novelas/El_Clon/videos/

0

2

Lukass un Daniels satikās!! Nabaga Lukass!! Un kā vēlāk Kristīnai viņš teica - ka vienīgais ar ko nespēj konkurēt ir viņš pats pirms 20 gadiem!
Latifai arī  grūti laiki pienākuši..Nez kas būs tālāk ar viņu, Muhamedu, gimeni!
Es šokā, ka Fernando iesita mātei! Mjaa... Vismaz Natija pamazām stājas uz pareizā ceļa :)
Starp Hadidžu un Ranju tagad vispār īsts karš sācies!! ar to starpību, ka Hadidžu diez vai Saids padzīs no mājas, bet Ranju gan varētu..

0

3

162.

Kaut kāda baigi smagā sērija man izlikās... tāda bezcerīga pat, ja tā varētu teikt. Nu, Natija sākumā aizdzina Marisu, tā izskatījās galīgi sagrauta, vēl viņas bērnības atmiņas... Alehandro, kas uzzināja, ka Natija zaudēja bērnu.. Natijas un Marisas saruna par to, kā zaudēja. Un beigās Lukass , kas dzirdēja Natijas vārdus, ka labāk Daniels patīk. Es pat nespēju iedomaties, kā viņam ir, kad paša kopija "atņem" viņam tuviniekus un to, kas viņam dārgs... :(

Vismaz jauki bija redzēt Natiju smaidīgu un tādu mierīgu atkal :) Un Hades prieku par kaklarotu. Tikai brīnos, kā Saīds tik viegli palaida to retiem diegiem šūto aizbildinājumu, kur Alvjeri dabūja Hades kaklarotu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon 159.- 163.