TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Alguien te mira (Telemundo) » ATM: 19. - 23.


ATM: 19. - 23.

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

19

0

2

20.

0

3

21.

0

4

22.

0

5

23.

0

6

Oleksaster, tu skaties?

Aha. Tu ar' skaties?

Ja agrāk skatījos tikai Matīldes dēļ, tagad paradījas vairāk iemēslu. Man iepatīkas Rodrigo, es ļoti jūtu līdzi viņam, galvenokārt pateicoties Krisam. Kā viņš tēlo narkomānu... nav vārdu.. tikai emocijas.. Var jau redzēt, ka Kris iedzīvojas lomā. Lielisks aktieris, 100 punktu viņam. Un godīgi sakot (kā izrādijās pēc 30. sērijam ar astīņu) ATM nav ne viena, kurš mani tracinātu..
Hulians (Amaya) ir savā vietā, mīļš trakais nelietis.
Mauricio (Burkls) - izvirtulis tāds arī.
Kamila (Duque) iepatīkas, kad paradījas vēl viena māsa, kura uzlika aci uz Tatjanas vīru, a viņš protams "nabadziņš"  priecīgs kāpt uz tiem pašiem grābakliem. Gandrīz tiem pašiem, jo tagad tas sauc Rosio.. Žēl kā viņu nogalinas. Savādi, bet viņa man patik. Varbūt Kamilas dēļ, kurai Rosio ar savu uzvedību sagādāja galvas sāpes.
Eva (Celaya) - mans personīgais atklājums šajā telenovelē. Līdz ATM vispār nezināju, ka tāda aktrise ir. Vienīgais, kas man nepatik Evas līnijā - viņa ir khm.. mazlietiņ stulba. Visu informāciju, izmeklēšanas detaļas stāsta Hulianam. Kāpēc? Kur viņas profesionalitāte?
Matīlde - divina. Un pedējas sērijas, kur viņai it kā draud navīgas briesmas, vienkārši super superīgas. Nezinu, kas ar viņu būs beigās, bet ceru, ka atradīs savu laimi.
Telenovelē ir tikai viens mazs mīnuss vārda Danna Garsija. Nez kāpēc... viņas Piedad man nepatīk, viņa no galvas līdz kājām ir viena krāsā - pelēka. Perdoname. Nu jā, aktrisei nav ne vainas, varbūt kaut kas nav kartībā ar varoni? Skatoties uz Piedad man nāk miedzīņš, un ir tāda sajūta, ka Dannai ar' tā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Alguien te mira (Telemundo) » ATM: 19. - 23.